reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ja będę walczyć aby mi zapłacili za ten urlop. Myślę,że jeszcze w tym tygodniu się wybiorę do CABu zapytać o to jakie mam w tym momencie prawa. No i od kwietnia do teraz powinnam miec 7 dni urlopu a nie 4 jak mi powiedzieli i o to też się wykłócę. Jak będą mieć "wąty",że na part time przechodzę to im zaproponuję aby mi ten urlop w full timie dali czyli nie kilka tyg wolnego po 2 dni w tyg urlop, tylko te dni pod rząd co dla mnie finansowo będzie też korzystnie. Ale nie zamierzam popuścić. Rozmawiałam wczoraj z koleżanką,mówi,że z dniami i godzinami miała identyczne przejścia i teraz pracuje na innym stanowisku niż dawniej. A pracuje zupełnie gdzie indziej więc widać takie przypadki się zdarzają.
 
reklama
teraz już jest 20funtów za dziecko w jedną stronę :wściekła/y:jak to czytałam wczoraj na onecie, że najtańszy przewoźnik (rayanair) podnosi ceny ze względu na oszalałe ceny paliw...tak więc wszystko idzie w górę...
 
Ryanair wcale nie byl najtanszy, moze kiedys ale od dluzszego czasu przynajmniej ze szkocji do pl tani nie byli a teraz jeszcze ceny podnosza, to juz wogle bedzie drogo, mysle ze w przyszlym roku autem sie wybierzemy.
Oj co za dzien. Od wczoraj bola mnie barki nie wiem czemu i ten bol promieniuje na glowe, moj maz bedzie mi musial zrobic porzadny masaz dzisiaj. W sumie na napracowalam sie dzisiaj bo w szpitalu bylam, jak wrocilam to okazalo sie ze nic nie jest zrobione, co za leniwe krowe, totalnie nic nie zrobily
Joasia masz racje walcz o swoje, wiesz skoro oni tam maja taki bajzel w papierach to pewnie sami nie wiedza doladnie co i jak
Ja wczoraj zamowilam lozko dla malej, jeszcze szafki i lozko dla Kuby.
 
Witam ależ piękna pogoda aż się żyć chce:-) Ja mam w ogóle dziś bardzo dobry dzień muszę się pochwalić, że się przeprowadzam bo dostaliśmy dom z hausingu. Byliśmy go dzisiaj oglądać i ogólnie bardzo nam się spodobał pokoje ustawne, kuchnia duża spokojnie wstawię stół jadalny (teraz stoi w livingu) no i ogródek całkiem spory. Kurcze strasznie jestem podekscytowana. Minus tego wszystkiego jest taki, że za nim się tam wprowadzę, skończę remont minie chyba ze 2 miesiące a przez ten czas muszę płacić oba czynsze, choć teraz też mamy z hausingu. Nie interesuje ich to, że muszę zrobić remont. Za tydzień jadę na urlop na 3 tyg i nic tam nie zrobimy. Próbowałam zagadać z tą kobietą, czy na prawdę nic się nie da zrobić ale powiedziała, że niestety jeśli nie będziemy płacić to dom przepadnie. Dadzą komuś innemu:-(
Joasia współczuję sytuacji w pracy. Masz rację dziewczyno nie poddawaj się. Walcz o swoje. Ja wiele spraw załatwiałam przez CAB i wielu mi bardzo pomogli. Mam nadzieję, że i w Twoim wypadku tak będzie.
IzabellL jak bedziesz już miała łóżko to koniecznie chcę zobaczyć... Tzn wpraszam się na kawkę:-D
 
Bzyczek gratuluje tzn mamy co oblewac w piatek. A na kawe mozesz sie wpraszac kiedy chcesz nie musisz czekac zeby zobaczyc lozko choc mam nadzieje ze szybko przyjdzie.
Pogoda super, mala wlasnie chlapie sie w basenie a ja powiedzmy ze odpoczywam o ile mozna odpoczac z dzieckiem z boku
 
bzyczek gratuluje domku super :) napewno nie bedzie latwo placic 2 czynsze tymbardziej ze przed wami urlop ale napewno nie bedziecie zalowac :)

ale dzis piekna pogoda, po spacerze wrocilam cala mokra , fajnie jak jest cieplo ale dzis to az za goroco jest :)
 
Bzyczek-gratki :D

moja amelkowna juz 2 dzien z rzedu jest od switu na nogach i pomija drzemki :O ja mam nadzieje ze jakos sie ustawi do kimania chocby 30 min dziennie. mnie sie wydaje ze za mala jest jeszcze na takie niespanie za dnia:O aaaa ja chce choc 30 min odpoczynku od niej
 
reklama
Bzyczek ale super gratulacje wielkie domku ale fajnie bedzie dobrze na początku ciężko ale pomyśl że będziesz miała swój domek !!!

Co do easyjeta to ja właśnie zawsze nim latam jest dokładnie tak jak powiedziały dziewczynki teraz juz 20 funtów w jedna stronę za dziecko do lat 2 i jeden składany wózek za darmo tylko musisz pamiętać że masz jeden bagaż podręczny nie możesz mieć nic więcej

Azorek to Amelka jest niezła agentka
 
Do góry