reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam się i ja. Też miałam dziś przekichaną noc bo mój syn miał jakieś złe sny i co chwile mi się budził w nocy. Przed 5 to już go wzięłam do siebie bo bym już nie pospała a trza jeszcze dziś dniówkę w pracy odwalić:-(.
Doveinred współczuję. Mogę sobie tylko wyobrazić jak jestes zmęczona. Trzymaj się dziewczyno:-).
Manolka ja też w piątek zalałam gościa. Ale przyszedł powiedzieć, że ma mokry sufit. Okazało się, że cieknie nam z rurki od kaloryfera w przedpokoju ta, która wchodzi już do podłogi. Kap kap kap i gościu miał mokry sufit. Ale zadzwonił do cuncilu przyjechali i zrobili. Niestety na farbę muszę mu dać.
Izabelll mam nadzieję, że sobie teraz odpoczniesz.
Mój mężasty wczoraj rozmawiał z moimi teściami i uzgodnił z nimi opiekę nad Bobkami i zabiera mnie nad morze na tydzień jak będziemy w PL. Teściowie mają dom z ogródkiem, kupili Bobkom basen i piaskownice więc chłopaki nie będą się nudzić. Teściowie mają urlop w tym czasie co my będziemy w PL więc chyba dadzą radę. Cieszę się bo liczę na to, że naładuję akumulatory i przyjadę pełna nowej energii. Ale z drugiej strony jakoś nie mogę się przyzwyczaić do myśli, że zostawię chłopców na tydzień:-(
 
reklama
Bzyczek aż Ci zazdroszczę, też bym chciała takie wakacje
Azorek powiedz mi jak to łóżko małej się sprawuje bo zastanawiam się nad podobnym. Jaki tam jest materac i gdzie kupiłaś? Bo znalazłam na ebay za niecałe 60 a tamto co wcześniej patrzyłam to 200 wiec jest różnica
 
witam się i ja:-) z miłą chęcią bym się kawusi napiła ale na czas ciąży rzuciłam:tak: zobaczymy czy mi już tak zostanie...

jakie miałyście foteliki do samochodu (te dla najmłodszych), może jakieś polecacie albo macie jakieś do sprzedania:-)?
 
Isabell ja za nasze zaplacilam 140Ł zmateracem. poprostu nie mialam ochoty czekac az osobno lozko osobno materac i + deliverka na obydwa przedmioty :/ tak bylo mi szybciej. materac jest ok,wygodny (sama testowalam :D) bez sprezyn w srodku.wyglada porzadnie bo juz kilka razy widzialam ze sa z samej gabki bez okrycia i sie martwilam ze ten taki bedzie. CHARACTER JUNIOR TODDLER BED & MATTRESS NEW ALL DESIGNS Peppa Pig Storytime on eBay (end time 27-Jul-11 11:23:12 BST) maja tez wersje z materacem deluxe niewielka roznica cenowa ale tez nie jestem pewna czy ten deluxe bardzo sie rozni od tego co ja mam:sorry2::dry: zerknij na ich sklep na ebayu (podalam linka) maja spory wybor, superszybka deliverke i dostajesz emaila z godzina i data o ktorej beda z przesylka. jestem super zadowolona. na lozku zarowno ja jak i maz lezelismy wiec jest mega wytrzymale (zwazywszy ze mezasty ok 97-100kg wazy:szok:)
 
Bzyczek mowilam ci od razu zebyscie tak zrobili a nie ciagneli ze soba tesciow nad morze.. teraz to wypoczniesz i pobedziesz troche z mezastym sam na sam:-) ja takie wakacje planuje w pazdzierniku ale gdzies do cieplych krajow:-)
Przerazona ja mialam fotelik z mamas& papas byl dolaczony do wozka bo wozek mialam 3w1:-) i bylam zadowolona:-)
Alez u nas piekna pogoda sie zrobila:-) mala poszla spac a ja przyszykuje szybko obiadek upieke ciasto zbudze A i idziemy na spacerek:-) musimy z pogody korzystac:-)
 
Ale tu pustki dziś.
Nati od paru dni mega marudna i wczoraj zobaczyłam winowajcę. Górna lewa dwójka idzie-jeszcze nie przebita ale już prawie bo widać ją. Tak trochę dziwnie bo jedynek jeszcze nie ma na górze a tu dwójka się pcha-no nic-będzie uśmiech wampirka zamiast króliczka ;-)
przerazona ja mam maxi cosi cabrio i jestem zadowolona. Do sprzedania nie jest bo jeszcze używamy a potem będzie dla kolejnego dzieciaczka ;-)

Ja też ostatnio myślałam nad oduczaniem Małej smoczka ale przy ząbkowaniu to chyba marny pomysł :-( Wiem,że tak mogę jeszcze zwalać przez kolejne kilka a nawet kilkanaście miesięcy ale szkoda mi jest jej,ze tak się męczy bidulka i nie miałabym serca jeszcze do tego uspokajacza odbierać.
 
Witam i ja:-) faktycznie straszne pustki tu dzisiaj:-) ale co sie dziwic jak pogoda ladna trzeba korzystac:-) musze sie pochwalic bo mala zrobila dzisiaj kupke do nocniczka:tak: a balam sie ze juz nic tego nie bedzie.. postanowilam ze nic na sile. W domku bedzie chodzic w majteczkach a ja bede non stop tlumaczyc ze jest duza dziewczynka i ze siusiu sie robi na nocniczek natomiast przy jakis wyjsciach i do spania zakladam pamersa. Myslalam ze z kupa pojdzie nam ciezej bo przewaznie dzieci sie wstydza a tu prosze jaka niespodzianka:happy2: ok mykam wyszykowac A do pracki pozniej jeszcze zajrze:-)
 
Doveinred, ja to mam właśnie odwrotny problem, bo zaczynam się martwić, że Grzdyl śpi za długo. Już od dłuższego czasu zjadał 180ml ok 19:30, o 20:00 już spał grzecznie i budził się o 6:30, wciągał 180/210ml i spał do 9:30. A od paru dni już sie nie budzi po 6 tylko od razu o 9:30. Z moich obliczeń wynika, że śpi ponad 13 godzin! :szok:

kupiłam mu ostatnio kaszkę bananową-wciąga niesamowite ilości...

Azorek, a może ja Ci torta upiekę? Albo coś :-) jak coś trzeba Ci pomóc-daj znać :tak: sałatki, ciasta? Nie wiem co prawda, jak wyglądają urodziny, ale domyślam się, że trochę roboty z tym jest ;-)
 
Doveinred, Bzyczek, współczuję nieprzespanych nocy.

Joasia, może nietypowo, ale za to jak oryginalnie jej ząbki wychodzą :-) Moja też ma w nosie standardy i wyszły jej dwie jedynki- dolna i górna :-) Będzie wyglądać jak szczerbaty dziadek ;-)

Przerażona, fotelika do samochodu już nie mam- oddałam do chairity dosłownie trzy dni temu :-( Ale- jak byś była zainteresowana mam do oddania bujaczek fisher price (niebieski, więc w sumie unisex ;-))... poza tym leżak do wanny- moja na jego widok dostawała spazmów, więc używany był dwa razy- ale szczerze to chyba niezbyt wygodny dla dzieciaczka :sorry2:. A. I nianię elektryczną- a w sumie dwie- mam do oddania. Jedna jest z monitorem oddechu- tak jak kiedyś pisałam, do kołyski z cienkim materacykiem jest ok, ale w łóżeczku już szwankuje, bo nie wyłapuje ruchu. A druga taka zwykła, bodajże z lidla, siostra mi kiedyś kupiła, też nigdy nie używałam. Jakbyś była zainteresowana to daj znać

Doty
- gratulacje dla córci

My po wizycie u lekarza :dry: Jak zwykle wszystko ok :sorry2: Upławy moje dziecko ma... od pieluszek, to dosyć powszechne :baffled::confused: No padłam. Mówię babie, że no raczej nie, że mi to bardziej wygląda na zapalenie dróg moczowych, albo grzybicę. Czy ją boli? No, nie skarżyła się :sorry2:. A czy zachowuje się inaczej? Nie, ale ona zapalenie ucha przeszła bez marudzenia. W końcu, przekonałam babkę, żeby jednak wzięła próbkę wydzielin i nawet sama zaproponowała, żebym przyniosła próbkę moczu. Sprawa druga- krostki na buzi. Babka- zejdzie samo :baffled: Ja- nie zejdzie, drugi miesiąc ma. Babka- to może myć trzeba. No, kurna, myję przecież :wściekła/y::no:. Smarować kremem? Smaruję. To samo zejdzie :wściekła/y::wściekła/y: Nie zejdzie, w Polsce miałam na to antybiotyk. Aha. I nie pomógł? :baffled: Pomógł, ale musiałam zostawić, a paczka jeszcze nie doszła. Dobrze, to ja przepiszę hydrocortizone, ale niech pani się umówi na następną wizytę ( a, dodam, że rozmowa o krostkach na buzi miała miejsce w strugach deszczu, ja w samej podkoszulce, dziumka w moim swetrze, bo alarm przeciwpożarowy był i trzeba było wyjść z budynku), bo teraz nie wiadomo, ile tu będziemy stać, najlepiej niech pani idzie do domu. No, zostawię u niej wózek z całym majdanem, łącznie z dokumentami i portfelem. No nie, faktycznie, to zły pomysł. To niech pani czeka. Poczekałam. Receptę dostałam, lek wykupiony, ale ile się nawkurzałam to moje. Czy tylko ja trafiam na takich lekarzy? Chyba przychodnię zmienię, jak bozię kocham :no::baffled:

Magdziarz, a ile grzdyl zjada w ciągu doby? Bo jak zjada w normie to się nie przejmuj, tylko śpij z nim ;-):-) Mówiłam ci, że na mleku modyfikowanym momentalnie zacznie noce przesypiać. U mnie też tak było- spała bite 12 godzin
 
Ostatnia edycja:
reklama
A, zjada całkiem ładnie ilości mleka+kaszka raz dziennie :) Ja tam sie w sumie cieszę, przynajmniej pospać mogę, ale jak mój wyczytal, że tak śpią 9miesięczne dzieci, to trochę zwątpiłam w swoją radość ;)
 
Do góry