reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
witam nowa mame :)

Ja mieszkam na leith walku :)

Justaaa_ kolezanka pisala o produktach lscto-free i :
quote_icon.png
Napisał buziaczek1
wiesiu - w angielskiej tv widzialam reklame produktu LAKTO - FREE czy tak jakos dla wszystkich ktorzy nie moga mleka i produktow mlecznych mozesz sprobowac""""

To są produkty dla osób z nietolerancja laktozy a nie dla tych na diecie bezmlecznej czy z alergią na białka mleka krowiego

Czyli chyba takie produkty odpadaja Co???
 
tak odpadaja bo to sa dla tych ktorzy nie toleruje laktozy czyli cukru a dzieci przewaznie maja uczulenie na bialko mleka krowiego.
Ale naprawde nie martw sie dieta bo jest mnostwo produktow w supermarketach dla alergikow i nawet o takich wczesniej nie slyszalas. Dopiero jak zaczynasz sie tym interesowac to zauwazasz ile tego jest. Ja nie wyobrazalam sobie tyle czasu bez ciast i ciastek i kupowalam takie w asdzie albo pieklam sama na oleju slonecznikowym zamiast na margarynie. Jogurtow i mleka tez nie moglam sobie odmowic i kupowalam mleko owsiane a jogurty sojowe, ktore niczym sie nie roznia w smaku od tych zwyklych. Tak wiec jak sie jednak zdecydujesz karmic piersia mimo wszystko to naprawde nie bedzie tak zle. Aha sa wedliny bez dodatku mleka (nawet w lidlu) wiec to nie jest tak ze bedziesz glodowala :)
 
no pewnie nie bede glodowala - problem w tym ze ja mam ochote na te produkty:zawstydzona/y:. Lubie mleko strasznie , nawet do obiadu je pije zimne :) - smakowalam kozie kiedys- ochyda teraz mam sojowe - no ujdzie ale tez takie nie zabardzo dobre ( dzis jadlam z platkami - i jusz nie zjem nie dobre bylo) . Troche popatrze na produkty , prwde mowiac z dziecmi to nie ma czasu czytac etykietek :zawstydzona/y: wiec wpadasz jak po ogien.
Ogolnie oprucz tego ze Mestwin ma te gazy, czasami wodne kupki i jakis flaczek sluzu to nic wiecej nie ma. Ma lekka wysypke na twazy ale to taka drobna kaszka czasami cerwona czasami taka nie widoczna cos jak potowki male - a alergia chyba sie objawia tez na skorze i gorzej - chyba Wydaje mi sie ze chyba nie ma alergii bo by chyba byl bardziej chory co?
 
doveinred co masz na mysli ze gdyby byl alergikiem to by byl bardziej chory?? alergia objawia sie glownie wysypka , chrostkami czy plamami ktore swedza... :)

witam nowa mamusie :)
 
no chodzilo mi o to ze by mial moze wieksze plamy na ciele czy cos takiego i moze ze by co dziennie czul dyskomfort wieczorem a nie tylko czasami - o takie mi chodzi sprawy. Moze to co ma to poprostu przejdzie z czasem i nie jest to alergia. Ciezko powiedziec szkoda ze tu poprostu nie robia badan odrazu i wiadomo by bylo. Moze poprostu szukam dziury w calym? moze to poprostu nic.
 
ide spac, choc pewnie jak sie poloze to Mestwin wstanie jesc.
Dzis wypil 110ml mleka Aptamil pepti- no inaczej smakuje Emila, nawet bez mieszania lepsze od tamtego.
 
reklama
Witam z samego rana:-) Kurcze przez ostatnie 3 dni meczy mnie straszny kaszel czasami kaszle az tak mocno ze zbiera mi sie na wymioty:zawstydzona/y::-(... Dzwonie wiec z rana do przychodni i mowie ze chcialabym widziec sie z lekarzem a na recepcji gosciowa mi sie pyta co mi dolega wiec jej mowie a ona na to ze moze mi wystawic recepte:szok: a ja na to po co mi recepta jak niewiem co mi dolega wiec chce sie widziec z lekarzem wiec dala mi wizyte ide dzis na 17.00 ciekawe co mi powiedza.. Pewnie PARACETAMOL masakra jakas...

Witam nowa mamusie:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry