reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Vampiria a gdzie sprawdzalas te wakacje? Moze sie skusze. Oj jak dobrze ze dzisiaj ostatni dzien pracy i wolne do poniedzialku. Moj J wraca jutro do domu juz na dluzej chyba
 
reklama
isabeill chyba kazdy tu w poniedzialek pracuje ja tez i moj tez :-( ale stram sie cos zrobic w te swioeta isc z jajami cos ugotowac bo mama jest jak bysmy sami byli to tez bym chyba nic nie robila.a co do wakacji to tak jest w pl wydaje sie tyle co kosztuja wakacje gdzies w cieplych krajach .wiec my darujemy sobie pl w tym roku i tak tam nikt nie ma dla nasz czsu bo kazdy pracuje a potem jesscze bardziej zmeczeni wracamy
 
http://www.onthebeach.co.uk/flight_searches/show/32910497
proszę :)
Jak dla mnie wyjazd do Polski wiążę się nawet z większymi kosztami niż wakacje gdziekolwiek. Sam bilet kosztuje dużo, dużo więcej, nie licząc innych kosztów- dentysty, prezentów itp, itd No, ale ja akurat do Polski pojechać muszę, poza tym, nie wyobrażam sobie, że nie zobaczę się z mamą choć raz w roku..
 
Tesknie tak jak Wy.... gdyby nie ciaza swieta spedzalibysmy w PL (uwielbiam Wielkanoc). Moze na BN sie uda poleciec. Mamy to szczescie ze w Swieta nie pracujemy, dodatkowo po jeszcze BH mamy.
Teraz juz powoli planuje wakacje w PL (ok 4 tyg) mam nadzieje ze kilka dni nad morzem spedzimy. Poki co wakacje za granica odpadaja,. Dzieci beda za male. Nie odpocznie czlowiek a na plazy tez nie mozna byc non stop przy maluchach, klimatyzacja w hotelu - nie kazdy dobrze to znosi. Jak Adas mial rok bylismy na Majorce, chorowal (osobscie jednak polecam Majorke jak dzieci maja po kilka latek bo klimat ok a morze czysciutkie).
Wiec poki co wole z rodzicami nad Baltyk przez kilka najblizszych lat, bo pomoga,zasponsoruja:) i bedzie milo, rodznnie. Jak chlopcy podrosna to wtedy zagranica, Dsneylandy. Tez chce miec cos z wakacji:)
 
Cześć Dziewczyny :-)
wiecie może, gdzie w Edim mogę sobie pojeździć na wrotkach? :confused: Nawet ich jeszcze nie mam, dopiero są w planie zakupu, ale ustalić trasę już mogę :-D ciekawa jestem, swoją drogą, jak ja na tych wrotkach będę wyglądała... :oo2: :-D
Co do wakacji w Polsce-ja już tak strasznie tęsknię, że poleciałabym za każde pieniądze... A na majorkę skoczymy później ;-)

I jeszcze jedno-wiem, że też już było, ale nie znajdę teraz...-podrzućcie mi kontakt do polskiej fryzjerki :-) wcześniej te posty bezczelnie zignorowałam, a teraz się okazuje że by się przydały ;-) muszę już ściąć włosy, skonczyły mi sie pomysły na układanie ich :elvis:
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje
No nie wszyscy pracuje w pon bo moj ma wolne i znajomi tez, zalezy gdzie sie pracuje
Ja do pl tez raz w roku musze poleciec ale staram sie polowac na okazyjne ceny biletow a nie moj sobie wymyslil srodek wakacji bo tesciu ma urodziny i on chce byc a mi ta data kompletnie nie pasuje, chcialam na poczatku wakacji bo zostawiam syna w pl na kilka tyg
 
magdziarz ------ ania -07584041818 ula----- 07898866338 mowisz i masz :-):-)
osobiscie polecam Ule jestem mega zadowolona z efektu :D

ja dalej kaszel mam na maxa ehhhhh w nocy znow sie dusilam i spalam moze ze 4h :/ niech te chorobsko sobie juz pojdzie bo mam dosc :/
i po tych antybiotykach ciagle jakas senna chodze o_O grrrr byle do soboty--skoncze antybiotyk i moze wreszcie kaszel minie.

ja w te 3 tyg w pl wydalam 1.800 zl :O masakra a mlodej kupilam tylko 3 pary spodni i sobie 2 koszulki:O reszta to soczki,parowki,serek,jogurciki jakies winko i takie *******y. nawet zabawki zadnej nie kupilam mlodej no masakra. za torebke cukru zaplacilam 5.99 zl:O a jak wyjezdzalam juz dochodzily ceny do 7zl .
ale z dobrych wiadomosci siostra meza jest w 6 tyg ciazy :D pod choinke bedzie dzidxzia:D
 
Czesc dziewczyny!
jestem tu nowa :) i tak sie zastanawiam czy sa tu jakies mamuski z okolic easter road,lochend,meadow lub leith? gdyby ktos byl zainteresowany nowa znajomoscia,zapraszam
moje gg 5423592
 
reklama
Do góry