reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witam, ale cisza nastala na forum. Dziewczyny co tam u Was? Ciezaroweczki jak sie czujecie? Ja dzisiaj mam strasznego lenia, nic mi sie nie chce. Najchetniej nie ruszalabym sie z lozka. Jak Mala usnie to tez sie zdrzemne :tak:
Poza tym zaczynam puchnac i wieczorem wygladam jak Szrek:szok: Nie moge uwierzyc,ze jeszcze 4 tygodnie zostaly do porodu. Niby nieduzo, ale ten ostatni miesiac zawsze tak sie dluzy i te tygodnie tak sie wleka.
Manolka a Ty jak sie czujesz? Torbe do szpitala juz spakowalas? Ja nie moge sie do tego zebrac. Musze sie zmobilizowac.
 
Oj ja dzisiaj tez najchetniej bym z lozka nie wstawala ale co zrobic trzeba bylo do pracy wstac a tu niekonczacy sie zapierdziel. Jeszcze jutro i do konca tyg wolne. Musze sie za sprzatanie zabrac i wieksze zakupy bo szwagierka przyjezdza. Ale bede zmeczona po przyszlym tyg nie dosc ze praca, dzieci, dom to jeszcze szwagierka z dzieckiem
 
Hej- rzeczywiście pustką wieje na forum- ale co tam- sama rzadko zaglądam- dni długie, pogoda całkiem do rzeczy- to jakoś czasu brak:))
Ciężaróweczki forumowe- trzymam za Was kciuki, żeby szybciutko Wam zleciało do końca (tym co mało już zostało)- a tym co są na początku- żeby dzidziuśki rosły zdrowe i silne:))
Cytryna- masz racje- niesamowite to uczucie zobaczyć swoje dziecko na usg:))
Emilko- mam nadzieję, że Asiulek już lepiej i że wychodzicie już na spacerki?:)
U mnie różnica wieku jest 3,5 roku- między chłopcami- i na początku było super- starszy był już na tyle samodzielny, że spokojnie można ogarnąć było dwoje na raz:)) \teraz jest gorzej- bo chłopcy jakoś ostatnio dogadać się nie potrafią:(
Między chłopcami a Julką jest proporcjonalnie- 8 i prawie 5 lat- i też było i jest ok. Tu już nie miałam problemów z ogarnianiem trójki jednocześnie- bo chopcy samodzielni. Młodszy był jednak trochę zazdrosny- i nadal troszkę jest- ale tragicznie nie bywa:))
myślę, że im mniejsza róznica wieku między dziećmi- tym początki trudniejsze- ale za to potem jest super- bo dzieciaki się świetnie dogadują. Ja troszke tą różnicę przeciągnęłam:((
My za chwilkę spacerkiem do szkoły po Młodszego pójdziemy- pogoda super wiec pomimo Julkowego kataru i kaszlu- idziemy:))
 
A ja mam juz dzisiaj dosc, jestem zmeczona i dziadkowie zaczynaja mnie doprowadzac do szalu, ale juz niedlugo, jeszcze godz i koniec na dzis. Jejku jak mi sie juz marza wakacje, chociaz kilka dni
 
Wlasnie przyszlam od poloznej. Mowi ze dawno nie miala pacjentki z takim brzuchem jak ja. Dziecko nie weszl;o jeszcze do kanalu, a brzuch mam na 46 cm. Powiedziala ze jak mi wody odejda to musze dzwonic szybko po karetke i do szpitala bo moze wypasc pepowina...........za tydzien usg w szpitalu. a za 2 tygodnie wizyta u poloznej (Moja na urlopie bedzie wiec u innej). Martwie sie moimi wodami i tym ze Igus duzy. Pytalam sie ze moce lepiej bedziecc a ona ze nie ma przeciwskazan na naturalny na razie.
Jesli w szpitalu cos wspomna o cc to od razu chce ja miec. Nie dam rady urodzic naturalnie tak duzego dziecka.
_________________
 
manolka niemasz pewnosci ze synek jest rzeczywiscie taki duzy, moze masz poprostu duzo wod.. mi mowily ze patryka urodze napewno ponad 4 kg , obstawialy przy 4.5 wystraszylam sie tak samo i zastanawialam sie jak ja dam rade... okazalo sie ze patryk mial 3.5 kg.

my wkoncu zaplanowalismy urlop :) jedziemy do pl 17 czerwca :)
 
manolka.. ja tez mialam duzy brzuch..w obwodzie mialam 106cm. Natus urodzil sie 4,08kg i nie dalam rady naturalnie.. ale nie mnialam cesarki.. po prostu nacieli mnie troche w 2 miejscach i urodzilam naturalnie. Natus byl za szeroki w barach:) Tobue tez zycze naturalnego porodu. Ja po porodize zostalam chyba.. 3 dni w szpitalu ale na wlasne żadanie:) i bylo super:) calodobowa opieka i z karmieniem piersia mi duzo pomogli:)
 
reklama
manolka ja tez mialam ogromny brzuch, nie wiem ile bo wolalam nie sprawdzac a mala byla malutka wiec mozliwe ze masz duzo wod i spore lozysko
 
Do góry