reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
nieee, ja siedze w domku, no z malym wyjatkiem:)
Sto lat Agnieszka!!!

Asiula juz troche lepiej.Wlasnie gada w lozeczku.Nie bedzie spac,jeszcze posiedzimy...
 
ja sie dzis balam ze moje dzieciaki nie beda chcialy isc spac ze wzgledu na to ze czas sie zmienil, ale o 20.30 juz ich nie bylo :)
 
no..w koncu mozna nadazyc za wpisami:) hihihi
U nas dalej przeziebienie, ale nie poddajemy sie i na spacerki i do ogrodka chodzimy:) U nas praca na dworze wrz(ż)e.. busy weekendzik byl.
Moze ktoras sie zna na materialach... Mam w ogrodzie hustawke taka z baldachimem... i ten material sie juz nie nadaje do uzytku.. od slonca jest tak kruchy ze sie targa. I chce go wymienic, ale nie mam pojecia jakiego materialu szukac. Zna sie ktoras na tym? Szukam jakiegos poliester, ale jest tego za duuuuzo.
I druga sprawa.. moze ktos potrzebuje gruz? :)...zostal po remonciku...
 
Witam i ja, myslalam ze po weekendzie bede miec sporo nadrabiania a tu cisza. Moj J przyjechal na weekend wiec nawet nie wiem kiedy ten czas zlecial tym bardziej ze jezdzilismy za autem dla niego, bo stwierdzil ze musi cos kupic. Jak ja nie lubie takich sytuacji jak trzeba coos na szybko znalezc i to jeszcze taniego, w dobrym stanie i z tanim ubezpieczeniem i oczywiscie to ja musialam szukac bo ja wiem co i jak i mi to szybciej idzie
Co do roznicy wieku to u mnie jest 5 lat i czesto jest ciezko wiec tak naprawde nie ma idealnej roznicy i jakos sobie trzeba radzic
 
reklama
isabellL - i jakie ubezpieczenie tanie znalazlas? my mamy w tesco... juz wiele osob mowilo ze jest najtansze.. ale moze masz cos innego?
 
Do góry