reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

a ze szczepionka to tak poszlismy do przychodni no i niestety nie bylo lekarza zeby go zbadal a hv mowi ze w sumie jak nie goraczkuje to mozna go zaszczepic ale jak sie boje to mozemy poczekac jakis czas i nic sie nie stanie wiec zdecydowalm ze poczekamy;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny, czy wysylalyscie juz ten formularz spisu powszechnego? Czy jesli wysle go dzisiaj to nie bedzie juz za pozno? Tak sie wlasnie zastanawiam, czy oni maja to dostac do 27 marca,bo nie wiem czy nie lepiej wypelnic on line?

Moja Mala zrobila dzis pobudke o 5.30 i nie chciala spac, zasnela okolo 8 i spi do teraz. Nie chce jesc tez mleka modyfikowanego od paru dni, wiec wczoraj podalam jej krowie z kaszka manna i bardzo jej posmakowalo. Na razie nic sie nie dzieje, zobaczymy dalej jak bedzie reagowac.

A wczoraj mialam przedsmak tego co mnie czeka. Przyszla kolezanka z 2 miesiecznym dzidziusiem, wzielam go na rece, a moja corcia w placz i obrazona uciekla do pokoju. Dziewczyny z dwojka dzieci, jak u was wygladala sytuacja po porodzie? Jak to starsze reagowalo na nowe rodzenstwo?
 
Witam dziewczyny.Rano nie zapowiadalo sie ze znowu bedzie ladna pogoda,zimno bylo;ale za to teraz wyszlo slonce.:-)
Foxia pomiedzymoimi dziecmi jest 2 lata roznicy wieku,na poczatku moj synek byl zazdrosny troche o siostrzyczke,ale dosyc szybko przeszla mu ta zazdrosc i duzo mi pomagal przy mojej coreczce.Teraz obydwoje bardzo ladnie sie bawia,wiadomo ze czasami sa jakies klotnie pomiedzy nimi,ale tak to sa zgodnym rodzenstwem.
Doveinred ladnie twoj synek przybiera na wadze:-)
justaa no to ciekawa historie mialas z tymi oknami:szok:

Dziewczyny moglybyscie mi dac jakis pomysl co moglabym kupic siostrze na okragle urodziny,bo niemam pomyslu.
 
Martka u mnie tez bedzie taka sama roznica wieku jak pomiedzy Twoimi dziecmi. Mam nadzieje, ze moja corka szybko zaakceptuje braciszka:tak:
Jesli chodzi o prezenty to ja zawsze mam ten sam problem, nigdy nie wiem co kupic:-(
 
Ostatnia edycja:
foxia ja też mam problem z tym spisem ludnościowym to trzeba do 27 marca wypełnić kurcze.... a online masz jakąs strone dzieki . Ja sie nie odzywałam bo u nas same kłopoty wiedz nie ma coooo narzekać ehhh
martka a siostra w jakim wieku? ja kupiłam na 30 biżuterie kolczyki i wisiorek z wygrawerowanym dla sister:) teraz na 40 hmm cos pomyśle moze jakąś drewnianą stra szkatułe na bizuterie:)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny troche mnie nie bylo wiec nie nadrobie wszystkiego.
Pogoda ostatnio dopisuje to ciagle gdzies wychodzimy,Piotrus zaczal chodzic do opiekunki,no i jestem z niego dumna:)wogole nie placze i nie marudzi,bawi sie ladnie z jej coreczka i widze ze mu sie podoba a tak sie stresowalam.
Emila jak Asula,lepiej z oczkiem?
Deveinred super ze synek ladnie przybiera:)mam nadzieje ze jakos uda nam sie zobaczyc niedlugo no i zobacze twojego synusia:)
Dziewczyny duzo zdrowia i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze u was i waszych malenstw .
Ja juz wyslalam ten formularz ze spisem tez nie bylam pewna maz mi mowil ze trzeba wypelnic do 27 ale ja wolalam szybciej wyslac.
Ktoras z was pisala tu ale sorki ze nie pamietam bo tak wyrywkowo czyatalam ze jej dzieciaczkowi oko ropieje,my mielismy tak ze Piotrkowi zaczelo ropiec jak mial pare tyg i bylam tu u gp dostal krople ale nic nie pomogly mowila nam babka ze jak nie bedzie poprawy to mamy wrocic ale akurat jechalismy do pl i tam umowilam nas na wizyte do okulisty i tak jak myslalam Piotrek mial kanal lzowy zapchany mial ok 12 miesiecy wiec skierowala nas do specjalisty i zrobila zabieg i wtedy bylo juz ok,jak do 6 miesiaca sam sie nie odetka to juz trzeba zabieg robic,im dziecko mlodsze tym lepiej,ale mam nadzieje ze niebedzie takiej koniecznosci.
My w poniedzialek do pl lecimy mam nadzieje ze pogoda dopisze
 
HEJ ja tez bede wypelniac ten spis on line zeby miec pewnosc ze nie dojdzie zbyt pozno czy cos...

foxia u mnie jest roniaca rok i 10 mcy , dominik byl troszke zazdrosny , typu wez mnie mamusiu na raczki , ululaj mnie na raczkach, zawin w kocyk jak niemowlaczka... ale od samego poczatku staralam sie brac go ze soba , mowic co robie i prosic go o pomoc przy braciszku.. nie bylo tak zle jak myslalam ze bedzie :)

gasiorek fajnie ze piotrusiowi podoba sie u opiekunki

emilia mam nadzieje ze malej szybko przejdzie , to teraz taka pogoda raz cieplo raz zimno i nietrudno o przeziembienie...
 
reklama
Do góry