reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
No wiesz bardzo możliwe. Wstajesz rano każdego dnia za oknem ciemno, pochmurno zimno... Mnie to się wtedy od razu nic nie chce. A jak zobaczę słoneczko za oknem od razu chce mi się żyć. W głowie mam plan szybkiego obiadu, żeby tylko wyjść z domu. A dziś to bym najchętniej pod kocykiem siedziała. A poza tym naukowo jest udowodnione, że przy słoneczku człowiek ma więcej energii. Chyba coś w tym jest. Zima wyjątkowo długa w Szkocji w tym roku :wściekła/y:
 
no to racja az che sie wstac jak za oknem slonce swieci a najgorzej jak tak pada bleee

azorku dzieki za przypomnienie o tych kurtkach przeciwdeszczowych moj mezaty tez kupi dzis alanowi ale chyba tylko kurtke bo wydaje mi sie ze on za duzy juz na takie spodnie
 
Zobena-

Ja Dominkowi kupilam garnitur za 6 funtow na ebayu.
Popatrz sobię, znajdziesz napewno.
Pozatym sanday market a tam do wyboru do koloru. moze akurat sie trafi jakis na malego
Przeciez nowego nie musisz kupowac, a uzywany za grosze idzie dorwac.
Pozyczyła bym ci moj, ale wczoraj go wyslalam do Pl.
Kiedy masz ten slub?
Czerwiec?
To jak chcesz zdaze ci go przywiesc.


Ja takze nie trzymam sie kruczowo co do karmienia malego.
180 ml oho kiedy on tyle jadł:-D
minimum musze mu dac 210
 
I ja sie witam. Wczoraj mala z rak mi nie schodzila i w nocy pobudka co godz o 5 rano juz nie chciala wogle spac a ja dzisiaj w pracy wiec padnieta jestem i nie wiem tak do konca co jej jest bo jak patrzylam to chyba kly jej ida ale nie jestem pewna czy czegos nie zalapala bo i troche z nosa leci i goraczka. Jesc nie chciala tylko pila no i caly czas na rekach i marudzi.
Bzyczek dziekuje za dostawe wczoraj, oczka juz dzisiaj troche lepiej
A mnie cos gardlo boli, oj jak ja mam dosc tej zimy, dobrze ze jescze jutro do pracy i 11 dni wolnego
 
isabell to fajnie za masz urlopik odpoczniesz :-) ja nawet nie wiem kiedy alanowi te wszystkie zabki wyszly wogole nie mielismy problemu z tym naszczescie chociarz z tym :-)
 
czesc
Samotna nocka jakos minela.. cale lozko dla mnie i synka yyyeeeee :)
Pogoda paskudna.. fakt... dobrze ze dzien juz zaplanowany:)
dzieki za opinie o tym mleczku wczorej:) Widac musze mu dawac wiecej mleczka:)
misialula - a co do garniturku... bede szukac wlasnie na markecie.. jak nie kupie nic fajnego do maja to dam znac.. bo w maju juz lece do pl
bzyczek - a do mothercare tez zerkne...bo widac tanio taki garniak
 
dziewczyny mam takie pytanie czy wy tez macie tak ze boicie sie zeby dziecko spalo samo w pokoju wiem ze to moze glupie ale ja najchetniej bym chciala zeby alan spal z nami w lozku ale maz sie buntuje:no: wiec alan spi na swoim lozku my na swoim tylko ze jego lozko przytargalam do naszej sypialni i spi kolo mnie wiec mam go w zasiegu reki slysze jak oddycha w nocy zerkne czy przykryty a tak jak by sam w pokoju spal to co taki odzucony jakis sama nie wiem szkoda mi go tak wyprowadzic do jego pokoju znow maz mowi ze ma swoj pokuj to tam powinien spac ehhhhhhhhhhhhhh co robic????????????????
 
reklama
gwiazdeczka27 mysle,ze Twoj maz ma racje...wasz synek lada moment bedzie mial 4 latka- duzy chlopak juz:-) - ja chce moja corcie oswajac w swoim pokoiku jak bedzie miala 2 lata. Malymi kroczkami,a wszystko bedzie ok, wytlumacz mu,ze to jego sliczny pokoik i super lozko na ktorym teraz bedzie spal itp. Zobaczysz sama jak zareaguje - nie mozna byc nadopiekuczym....i moze tak byc ze to ty bedziesz miala z tym wiekszy problem niz twoj synek :)
 
Do góry