reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Emilia ta kiecka pierwsza zajebista!!!!!!!!!!!!! a ja mam doła z tym mieszkaniem przysłali nam ten list z numerem rejestracyjnym zadzwonilismy a oni mi mowia że mamy 0 punktow no niech ich szlag jeden trafi!!!!!!!!!!!!! NOO gorzej być nie moze buuuuuuuuuuuuuuu
 
Zobena, ja na twoim miejscu dosypałabym miarkę mleka zamiast dodawać wody. Poza tym, tak jak dziewczyny piszą, nie trzeba się trzymać twardo ilości podawanych na opakowaniach, jak pisze, że ma zjeść tyle, to tyle i już. Moja potrafi zjeśc 270ml na raz i gdybym miała się trzymać jej książkowych 150 ml to by się przecież zawyła z głodu... Jak jest głodny, to daj mu więcej i się ciesz, że ma apetyt :-)

Emilia, mi się a ostatnia strasznie podoba, no suuper jest ;-) A odnośnie samby to pogadamy więcej, jak mi benefity dadzą w końcu, bo na razie to mogę sobie pomarzyć :-(

Gizel, to kiepsko, a może idźcie do jakiegoś biura doradczego, może wam coś pomogą??

Azorek, wyskoczyć? Mi to może co najwyżej coś wypłynąć :baffled:
 
Azorek kurde musialas podac ta stronke? Fajne ciuchy tam maja i nawet nie takie drogie a czy ktos juz tam kupowal? Jak wyglada z jakoscia no i czy rzeczywiscie sa takie jak na zdjeciach?
 
drogie mamusie zamiescilam w swojej sygnaturce linka ktory dostalam od kolerzanki. coreczka jej znajomych jest bardzo chora i potrzebna jest kasa na leczenie. podalam link do konta fundacji na przelewy bezposrednio dla malej Lenki. jesli ktos moze cokolwiek wplacic bardzo prosze o pomoc. tu podaje linka do krotkiej historii tej dziewczynki Fundacja Dzieciom "Zd

isabell ja juz zamawialam od nich i sa jakosciowo dobre ubrania:) i tak wygladaja jak na zdjeciu. tylko ja figury takiej jak te modelki nie mam hehe
 
Witam :) Dziś chyba jestem pierwsza... Ale wczoraj miałam dzień po nocce spałam tylko dwie godz. Z collegu wróciłam dopiero przed 18. Ale poszło dobrze teraz tylko czekać czy mnie przyjmą. Byłam tak padnięta, że przed 21 to już o bożym świecie nie wiedziałam.
Zobena szkoda, że wcześniej nie pisałaś nie dawno pooddawałam ubranka po moich chłopcach. Miałam tak koszulę z kamizelką i krawacikiem co prawda rozmiar 12-18 ale koszulę można było podwinąć do 3/4 więc było by ok. Wczoraj byłam w mothercare co prawda w glasgow ale były przeceny na cały komplecik ze spodenkami właśnie takie małe rozmiary. Chyba ze 12 Ł kosztował komplecik. Jak masz gdzieś w pobliżu mothercare to myślę warto sprawdzić.
Justysia1 wracaj do zdrowia. Straszny teraz okres chyba wszystkich po kolei rozkłada.:-(
Doveinred Twój synuś jest przesłodki jak na niego patrzę to aż mi się chce dzidziusia (ale tylko dopóki moi chłopcy nie dadzą mi w kość:-D). Super, że ma apetyt i tak dobrze przybiera na wadze. Oby tak dalej:tak: .
 
Witajcie wstalm i ja juz ponad godzine temu dzis pobudka wczesniej kawka juz prawie wypita :-) a na dworze znow szaro ,ponuro i deszczowo:-( az nic sie nie che ;-) takiego mam lenia ostatnio ,ze szok a najgorsze to to sprzatanie i gotowanie bllllllllleee
 
reklama
Do góry