reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
hej dziewczyny
deszcz od samego rana co za pogoda do mnie właśnie dzwoniła kuzynka która mieszka w australi u niej dziś 35 stopni a w wekend leżała na plaży- zazdroszcze jej

gwiazdeczka ja również uważam że dzieci powinny spać w swoim pokoju moja emilka śpi u siebie od urodzenia kupuję jej śpiworki do spania więc jestem pewna że się nie odkryje i nie zmarznie a sypialnia kochana jest dla ciebie i męża
jak emilka się budzi nad ranem to ją do siebie wezmę owszem ale raczej po to żeby jeszcze trochę pospała no i ja oczywiście ha ha proponuję więc pomału alanka przyzwyczajać do swojego pokoju a ty zawsze do niego możesz zajrzeć w nocy

zobena myślę że nie powinno rozcieńczać się mleka skoro na opakowaniu są podane takie dawki to tak ma być zawsze możesz dziecku dać więcej mleka skoro się nie najada jedne dzieci zjadają więcej drugie mniej emilka nigdy nie przekroczyła 150ml nawet teraz kiedy prawie ma 1.5 roku zjada pomiędzy 120-150ml
a jakim mlekiem karmisz bo wiem że np sma jest dla głodnych dzieciaczków i ono jest bardziej sycące niż to normalne i wtedy bobas zjada mniej ale jest najedzony może spróbuj coś takiego
 
Ostatnia edycja:
u nas dominik od zawsze spi w swoim lozeczku, czasem biore go do nas w nocy jak placze , karmie i odstawiam do siebie:-)
ale tez go tak kocham, ze najlepiej jakby był ciagle przy mnie, kocham z nim spac:-D:-D
Tak wiec wiem gwiazdeczka co czujesz.
Co prawda spi z nami w pokoju, no ale w swoim lozku.
Na nowym mieszkaniu tez tak bedziemy spac, bo to tylko 1 bed:szok::szok:

gwiazdeczka0 czas wziasc sie w garsc i pokazac twojemu duzemu chlopczykowi ze juz sam powinien spac
 
Przerazona - polozna ci wypelni odpowiedni druczek zebys miala leki i dentyste za darmo, ale to i tak obowiazuje po 12 tygodniu dopiero.

Ja tez sie czasem zastanawiam czy wszystko ok. nie mam jakichs wiekich lekow, nie rycze z tego powodu po nocach ze nie wiem... co ma byc to bedzie.
Jak sie tak bardzo martwisz idz prywatnie na USG, w koncu w Polsce dziewczyny maja badania kiedy chca bo za to placa, a nie dlatego ze im NFZ funduje.
Moja kolezanka (mieszka w Edim) miala juz 2 prywatne USG przed 12 tygodniem, bo tez sie bardzo martwila.
 
piszecie o kontaktach z rodziną
ja ma dość dużą rodzinę i dobry kontakt z nią z mojej strony oczywiście a ze strony męża to tylko sporadyczne wizyty jak jesteśmy w pl ode mnie natomiast to widuję się z kuzynostwem ciociami i wujkami no i rodzice oczywiście i babusie jeszcze mam 80 lat ma i przylatuje do nas każdego roku z wujkiem ale przylatuje a jeśli chodzi o odwiedziny tutaj to ja jestem otwrta jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam jak najbardziej ale biletów nie funduję bo nie mam na to kasy za 2 tygodnie przylatuje moja mama i ona też sama płaci za bilety i jeszcze przywiezie mnóstwo pyszności z polski-mniam mniam
 
wiem dziewczyny ze macie racje ztym spaniem ale jak napisala misialula ja tez kocham spac z alanem wiec to i tak dla mnie duze poswiecenie ze alan spi w swoim lozku tylko z nami w sypialni jak pwoiem mezowi co mi tu pislalyscie tu juz wogole nie da mi spokoju heheh :blink:
 
justysia1 masz cudowną rodzinę;) też bym tak chciała ale no niestety nie można mieć wszystkiego:-)

cytryna chodziło mi o to, że myślałam, że leki można dostawać wcześniej niż 12tydz. czasami pozytywny wynik nie oznacza ciąży a np raka jajników, torbiele, cysty...itp a ja niestety jestem wśród osób wysokiego ryzyka...dlatego nie mogę się do końca cieszyć;/ ale mocno w to wierzę, że to jednak dzidzia :-)
chyba się zdecydujemy na ten skan bo to czekanie wykańcza człowieka;)

a co do spania maluszka w łóżku rodziców to znam wiele takich rodzin i muszę powiedzieć że zgodnie z moim wykształceniem najczęściej nie chodzi o lęk dzieci a rodziców...wiem, że czasami trudno postawić na swoim. a już nie chcę patrzeć na to z perspektywy faceta;/ biedni;)
 
reklama
przerazona ty to lec rob to usg i sie uspokoisz bo sie wykonczysz dziewczyno:-):-) a jak nie to zasuwaj do ostrowca tam lekarze chetnie beda ci robic usg i za kazda wizyta 100 :blink:
 
Do góry