reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witam Was dziewczyny:)
Mam pytanie do Azorek,z jakiej firmy korzystasz wysylac paczke do Polski i za ile?
Wiem ze gdzies juz byla rozmowa na ten temat,ale za duzo postow produkujecie i nie moge znaleźć:)
 
ja w pl woj dolnoslaskie głogów :D

Kasiarka wyslalam teraz z johann express i place 19.90Ł za 30kg paczki. oni sa posrednikami jak by i w sumie to firma DPD przyjedzie po paczke:D mam tylko nadzieje ze facet nie bedzie mi kazal tego pudla znosic...juz kiedys tak bylo i Foxik miala to samo z kurierem:/ a ze okresik mam,brzucha mi troche bardziej wywalilo to bede sciemniac ze ja w ciazy jestem i znosic nie bede:D a pozniej naskrobie emajla ze skarga bo sie wreszcie szkoty musza nauczyc ze za to maja placone: od drzwi do drzwi ale nie te od klatki tylko od domu sie licza ;)
 
Hejka a ja z kaszub ;-) dokladnie Czersk niedaleko Chojnic czy Starogardu Gdanskiego.

Moj G poszedl na grupe z Barnimkem a ja zostalam z maluszkiem. Aktualnie teraz spi. Zaraz was dokladnie poczytam.
 
ja w pl woj dolnoslaskie głogów :D

Kasiarka wyslalam teraz z johann express i place 19.90Ł za 30kg paczki. oni sa posrednikami jak by i w sumie to firma DPD przyjedzie po paczke:D mam tylko nadzieje ze facet nie bedzie mi kazal tego pudla znosic...juz kiedys tak bylo i Foxik miala to samo z kurierem:/ a ze okresik mam,brzucha mi troche bardziej wywalilo to bede sciemniac ze ja w ciazy jestem i znosic nie bede:D a pozniej naskrobie emajla ze skarga bo sie wreszcie szkoty musza nauczyc ze za to maja placone: od drzwi do drzwi ale nie te od klatki tylko od domu sie licza ;)

to naprawde bardzo tanio placisz za ta paczke ;-) no jasne zloz skarge ze ciezarnej kazali paczke nosic :-):-)
 
Ostatnia edycja:
Foxia- Witam i gratuluje nastepnego malenstwa. WIdze ze roznica pomiedzy maluchami bedzie podobna jak i u nas ;-)
isabell- a od ciebie z pracy nie mozesz wziasc. Ja kiedys poprosilam pielegniarke od nas na shifcie i dala mi kilka opakowan soli fizjolog. bo tak w normalnie to nir wiem spytaj sie w aptekach.
bzyczek- kciuki trzymane
justysia- pewnie gp i tak nic nie poradzi... kurcze mam nadzieje ze to nie jest nic powaznego.
azorek- no tanio ta paczka... musze sie zastanowic..moze tez cos odesle.
 
gwiazdeczka27 a mogę wiedzieć dokąd wysyłasz te paczki??bo wiedziałam, że jestem z tych samych okolic. ja wysyłam paczki przez faceta z Ostrowca i jest 130zl za 20kg paczkę... a teraz mam dużo do wysłania....

tak Was czytam i powiem Wam, że skrobiecie jak najęte...trochę trudno się czyta bo nie zawsze się jest w temacie;/ ale staram się staram...
 
doveinred jak sobie radzicie jak nocki??moj alan duzo plakal i pamietam ja razem z nim ciezko bylo na poczatku i nie mail kto pomoc :-( dopiero po 2 tyg byla mam to troche odsapnelam. ale bylo ciezko naprawde .
 
reklama
gwiazdeczka27 a mogę wiedzieć dokąd wysyłasz te paczki??bo wiedziałam, że jestem z tych samych okolic. ja wysyłam paczki przez faceta z Ostrowca i jest 130zl za 20kg paczkę... a teraz mam dużo do wysłania....

tak Was czytam i powiem Wam, że skrobiecie jak najęte...trochę trudno się czyta bo nie zawsze się jest w temacie;/ ale staram się staram...


taaaaaa ja tez przez faceta z ostrowca ale nie pamietam za ile bo juz dawo wysylalam z ostrowca jestes???? a tu w szkocji skad??
 
Do góry