reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
hej dziewczyny
witam wszystkie nowe mamy,nie było mnie cały wekend więc trochę zajęło zanim was poczytałam
ja w sobotę byłam na imprezce trochę drinkowałam i wytańczyłam się za wszystkie czasy, wczoraj byłam na noc w pracy i za nim ją skończyłam złapał mnie taki ostry ból z prawej strony brzucha tak nad pachwiną myślę że może to być wyrostek zwijałam się z bólu przez godzinę już miałam jechać do szpitala ale nagle przeszło
zaraz po ósmej zadzwoniłam do gp i mam wizytę na 11.15 może coś wybadają co o tym myślicie czy któraś z was może to miała
a poza tym jestem chora gardło mnie boli i nie mam jak oddychać
bzyczek trzymam kciuki za test
isabell ja też używam rumianku do oczu
 
Ostatnia edycja:
justysia1 ja tak mialam. zwijalam sie tez dosc dluuugo i nawet nie wiedzialam czy siedziec czy lezec bo taki ostry bol. mam nadzieje ze wysla cie na skan i zbadaja krew w szpitalu to beda wiedziec co to bylo. u mnie niestety to byl torbiel o srednicy 12c,m ktory pekl i wszytskie smiecki z niego plywaly sobie w moim brzuchu i jak mnie operowali to przy okazji ciachneli wyrostek. w pl pewnie byla by operacja ze skalpelem ale tutaj robia tylko mala dziurke i zakladaja ze 2-3 szwy i po krzyku. mozna wszytsko robic tylko chyba jakas dietka bedzie po takim zabiegu--w sensie ze nic smazonego, zadnych ciezkich rzeczy itp mam nadzieje ze sprawnie sie toba gp zajmie i znajdzie przyczyne bolu. oby nic powazniejszego wyrostek to tylko tzw "kosmetyka" wiec na luzie :)
 
dzien dobry:) czesc nowym mamusia:)
Mi sie zaczyna samotny tydzien...
Isabell - jakbys na przyszlosc chciala.. sol fizjologiczna - sprawdz w bootsie to Bausch and Lomb Sensitive Eyes Plus Saline - 500ml - Boots ale maja tez inne
Bzyczek - trzymamy kciuki za wyniki:)

A moze ma ktoras po chlopczyku garniturek na 9-12 miesiecy najlepiej jasny?? na wesele potrzebny:) a niechce mi sie nowego kupowac na ten raz
 
azorek84 no to ja teraz nastraszylas :szok:
aaaaa naie chcialam straszyc tylko opisac ze i ja tak mialam. u mnie to bylo co innego ale lekarze i tak podejrzewali wyrostek hehehe u mnie nikt nie widzial tej torbieli bo mialam pania ginekolog prawie 60 letnia hahahaha i jak mnie badala to slepa kura nie wymacala tej torbieli. ale jak nie ma dziewczyna takich problemow jak ja zawsze mialam z jajnikami to nie ma sie czym martwic. sprawdza wyrostek wyjma go przez dziurke i po sprawie. jak tu pytalam to jeszcze w ten sam dzien wypuszczaja do domku:-)
 
azorek dzięki bardzo a dietka to i bez wyrostka by się przydała ale ciężko się zmobilizować powiedz mi jak długo cię bolało i jak szybko od pierwszego bólu miałaś operację, mam nadzieję że coś zrobią to był okropny ból nie wiedziałam co ze sobą zrobić
gwiazdeczka aż tak bardzo się nie wystraszyłam ale nie powiem martwię się
 
u mnnie ti bylo troche skomplikowane hihi ja bole mialam w piatek a w pon dopiero bylam u lekarza i od razu dostalam skierowanie do szpitala:tak: tam mnie obejrzalo z 10 lekarzy,usg,macanie brzucha itd ale im wykazywalo ze mam "plyn" w jamie brzusznej i niemogli zrozumiec skad bo nic nie widzieli :shocked2::confused2: poprostu polska ehhh no ale na drugi dzien juz mialam zabieg i bylo juz wiadomo co tam siedzi w srodku:tak: z reszta to bylo 9 lat temu to i sprzet do usg pozostawial wiele do zyczenia w naszym szpitalu:zawstydzona/y::confused2:
ale tu juz mam przetestowane ze gp (jak dostalam boli znowu) zaraz mi karetke zamowila (po mimo ze juz mnie nie bolalo to kazala karetka jechac:eek:)w szpitalu zrobili szybciutko usg po 20 min widzialam sie juz z chirurgiem i obgadalismy detale.:tak: a jak cie bolalo "tylko" godzinke to pewnie wyrostek sie nie wylal tylko daje znac o sobie. z reszta jesli wyrostek sie tzw wyleje to bedzie temp wysoka powyzej 38 (kuzynka tak miala i moj maz tez):zawstydzona/y: wiec mysle ze u ciebie bedzie git. z reszta gp wyjasni ci dokladniej wszystko aj wiem tyle co sie tu dopytalam o takie przypadki podczas mojej wizyty w szpitalu:tak:
 
azorek dziękuję bardzo za pomoc,tylko godzinę mnie bolało ale i tak wystarczająco długo jak na taki ból teraz mi się w kiszkach coś przelewa mam tylko nadzieję że gp tego nie zlekceważy
 
reklama
Do góry