reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Emilia - nie wystrasze sie. Jest pomysl, miejsce Whale Art Gallery na Wester Hailes tylko malo chetnych. Organizator tez jest, jednak odzew slaby. Postaram Ci sie podeslac jutro cos wiecej na ten temat. Bo zajec jest wiecej nie tylko dla dzieci, dla doroslych tez sa planowane.
 
reklama
cze manolka:) no.. blisko ciebie bylam 2 lata temu:) teraz mnie wymiotlo do dalkeith... Te zajecia - fajna sprawa, ale jak plasttyczne to raczej nie dla natusia.. chyba za malutki jeszcze. Ale jakby co..to baypasem nie ma az tak daleko:)
 
Anitha no to już twój wybór, chociaż ja bym się nie zdecydowała, żeby ktos ze mna mieszkał
Cytryna witaj, ja do szkoły rodzenia nie chodziłam a oni tutaj zapisuja chyba po 28 tyg, ja tez z opolskiego
Doveinred na pewno kogoś znajdziesz
Manolka również witam
Emilia jak byś znalazła jeszcze coś na temat tych zajęc wakacyjbych to byłabym wdzięczna
 
witam nowe mamusie :)

isabel ja tez nie zabardzo jestem do tego chetna , bo jednak dlugo czekalam na to zeby dzieci mialy wlasny pokoj a teraz zas mialabym go oddac... wkurza mnie tez to ze musze dzielic sie z nim laptopem :D wczesniejsze problemy juz rozwiazalam, nie kaze mu myc ani sprzatac ale w tym czasie on zajmuje sie dziecmi, duzo mi przy nich pomaga jak moj w pracy jest i do sklepu mi skoczy.. czas pokaze co z tego wyjdzie...

cytryna ja tez nie chodzilam do szkoly rodzenia, polozna nawet mi w pierwszej ciazy o niej nie wspomniala a w drugiej juz mi to nie bylo potrzebne :)
 
Witam wszystkie Mamy przyszle i obecne. Adres forum mam od Azorek ;-)Ale Was tu duzo:-) Pare dni temu walczylam z suwaczkami, a dzis z racji bezsennosci postanowilam sie odezwac i z grubsza przedstawic. Mieszkam w Edim i jestem Mama 21 miesiecznej Niuni, a niedlugo zostane podwojna. Za niecale 2 miesiace spodziewam sie malego szkrabika.
manolka jakos podobnie bedziemy rodzic:tak: jak sie czujesz? Mi ciaza daje sie juz we znaki, przeistaczam sie w slonice, no i ostatnio spac nie moge, ciezko znalesc odpowiednia pozycje do spania z takim brzucholkiem.
vampiria a my mieszkamy w tej samej okolicy:-) moze zmowimy sie na jakis spacerek, albo kawke?
cytryna ja tez chodzilam do szkoly rodzenia w pierwszej ciazy, ale nic nowego z niej nie wynioslam, wiecej dowiedzialam sie z internetu.

Milego dnia dziewczyny.
 
Foxia witaj na forum
Anitha no to masz maly dylemat ale poki pomaga i nie przeszkadza ci to ze jest az tak bardzo to faktycznie niech siedzi
A mnie chyba jakies przeziebienie lapie a wogle to oczywiscie nie moglam sierano podniesc.
Dziewczyny czy mozna tutaj kupic sol fizjologiczna a jesli tak to jak sie nazywa bo mi sie skonczyla a malej oczka nadal ropirja
 
dziendoberek:-) pogoda do bani wiec ja juz z kawusia siedze i jakos zimno w domku od rana:szok: paczka stoi pod drzwiami spakowana i czeka na kuriera wiec ugrzezlam w domu na dzisiaj:confused2:

Witam wszystkie Mamy przyszle i obecne. Adres forum mam od Azorek ;-)Ale Was tu duzo:-)
Czesc:-D:-D:-D:-D heheheh no wy z vamiria to tyle co przez ulice od siebie miszkacie:tak::-D:-D:-D wiec nawet z brzucholkiem i patysia bez woziola mozesz smialo ruszac:tak::-)

Witam wszytskie nowe mamy:-) ja tam sie ciesze--im nas wiecej tym lepiej:-):-)
 
izabellL na pewno mozna kupic ale nie wiem dokladnie jak sie nazywa bo mam tez z polski ale lekarz zaleca do noska nam zawsze tylko nie pamietam jak on to nazywa ale mysle ze jak w aptece wytlumaczysz na okraglo jakos to beda wiedziec o co chodzi - physiological solution?
ale u nas najlepiej sprawdza sie rumianek na oczka - moze sprobuj?
 
reklama
Widzę nowe mamusie:-) Witam serdecznie:-)
Ledwo patrzę na oczy wczoraj byłam w pracy na noc. Razem z mężem wyjątkowo w tym tyg. Spałam może ze 2 godz i w ogóle nie wiem o co chodzi. A jeszcze dziś do Glasgow jadę na test do collegu. Trzymajcie kciuki będą potrzebne:tak:
Izabell czemu nie mówiłaś, że potrzebujesz sól fizjologiczną. Mam jej tyle, że mogłabym się w niej wykąpać. Ja zawsze nakupuję jak wariatka, żeby nie brakło a potem wyrzucam bo przeterminowane. więc jak chcesz to podjedź sobie to Ci dam. Tylko się nie wystrasz bo wyglądam okropnie i dopóki mężulo nie wstanie nic ze sobą nie zrobię:zawstydzona/y:
 
Do góry