reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

właśnie sprawdziłam że jednak nie miaszkasz aż tak daleko 1.20h ode mnie napewno się kiedyś wybiorę i może następnych klientów znajdę pozdrawiam
 
reklama
justysia1- dziękuję:)) Rzeczywiście-troszkę daleko-ale nie aż tak bardzo :))- w każdym razie- zapraszam (czasem, jeśli ktoś woli- jadę do niego z manelami wszystkimi- zwłaszcza przy dzidziusiach malusich:-D
 
Justysia matko zawal murowany:szok::-(mam nadzieje ze wszystko z corcia bedzie dobrze i lekarz dobrze zbada mala,mam nadzieje ze juz wiecej taka sytuacja wam sie nie powtorzy cale szczescie ze wiesz co robic.
teraz mi sie przypomnilo ze kolezanki syn tez kiedys spadl na podloge to wezwala pogotowie i w szpitalu zrobili mu wszystkie badania i na szczescie wszystko ok wiec moze warto wezwac pogotowie.
Emila to jest fotograf kolo ciebie?,bo jesli tak to tez sie zastanawialam czy sie tam nie wybrac z Piotrkiem,mam nadzieje ze pochwalisz sie zdjeciami to moze skorzystamy:-)
Imonmati to duzo zdrowia dla was:-)
 
Hej Justysia i Emilia- dajcie znać dziewczyny, czy podochodziły do Was wiadomości zwrotne, bo ja jakoś jeszcze tej poczty nie ogarniam;)
a z innej beczki- dziewczyny- co podajecie tu dzieciom na mega katar?

Mala Amelka w wiaderku wymiata:) sliczne fotki

Ps ja mam wode morska i fride do sciagania gilunow:p
 
Nie mam szans was nadrobić troszkę Was podczytam
Widze znowu nowe mamy serdzecznie witam

Misialula odesłałam Ci wiadomość na priv przepraszam że tyle to trwało ale niestety teraz nie mam czasu na internet
 
gwiazdeczka dzięki bardzo ja też mam taką nadzieję tutaj oczywiście nie jest to problem poczytałam o tym trochę w internecie no i niby piszą że niektóre dzieci tak mają że w momencie upadku lub jak się przestraszą to wstrzymują oddech i wtedy obniża się poziom tlenu i stąd utrata przytomności

a jeśli chodzi o twój brak okresu to ja bym już zrobiła test ja jak planowałam dzidziusia to zrobiłam test na dwa dni przed planowanym okresem i już wyszły dwie kreski trzymam kciuki żebyś właśnie miała dwie kreski na teście

ja tez zawsze tak robilam ze ciagle te testy i zawsze sie rozczarowalam wiec teraz czekam co to bedzie :-) w weekend robie test ale cos czuje ,ze nic z tego :-( to by bylo za piekne zeby bylo prawdziwe:-(
 
reklama
Przepraszam że Wam będę tak na raty odpisywać ale co doczytam to napiszę bo później zapomnę
Justysia dokładnie takie same objewy były u mojej chrześnicy wszyscy dostawaliśmy zawału po pierwszysm razie byliśmy prwie pewni że to początek padaczki a okazało się że to nic nie było miała zrobione wszystkie badania EEG głowy fali mózgowych moja mam załatwiała w Warszawie w centrum zdrowia dziecka itd wszystkie badania wyszły w normie a mała po prostu z tego wyrosła najpierw działo się to często zawsze jak płakała bo coś sie stało tak jak ty to opisujesz później coraz rzadziej aż zniknęło psycholog mówił że mogło to być pod wpływem stresu dziecko jest nadwrażliwe ale do końca nikt tego nie wie co to było ma teraz 4 latka i nie ma znaku po tym a nie powiem strach był straszny. Piszę to żeby Cię pocieszyć że nie musi to być nic strasznego chociaż ja bym chyba umarła
 
Do góry