reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
dziendoberek:-) na pentlandach sniezek zalega:szok:niby taki drobny ale jednak snieg:szok::baffled: ehhhh a ja juz wiosne myslalam przywolac a tu lipka no:baffled:

ja znowu dzisiaj od 6.30 na nogach. cosik sie mojej mlodej przestawilo...moze to juz ja przed zmiana czasu tak rozstraja?? ;-):-):-) chyba juz jej poprostu mniej snu potrzeba wczoraj jak zalegla na drzemke to 3h spala:szok: i pewnie odbila sobie i w wczesnie wstala rano;-):tak::laugh2:

Czekam na was dziewuszki i pewnie zanim przyjedziecie ja bede miec chate posprzatana i pranie rozwieszone:tak::-D musze teraz wszystko na bierzaco prac bo chce jak najwiecej rzeczy w te paczke wsadzic w pon bo lece z podrecznym tylko i duzo nie uniose zwlaszcza ze wozka nie biore i mloda bedzie chciala na rece:baffled::-D
 
czesc poranne mamy:) Ja jak sie wzielam za przestawianie natusia na szybsze chodzenie spac:) to teraz po 7 mi wstaje:) Ale chyba przywykne - nie mam wyboru:) Herbatka i sniadanko na stole. Wczorajsza drozdzowka sie udala:) Ale maz mowi ze za malo jablka w srodku:) i ze zla kruszonke robilam:) Wiec trzeba to zmienic nastepnym razem:) Ktos ma ochote na drozdzowke? :)
Jakis czas temu ktos szukal kiecki na impreze.. znaleziona?? bo teraz ja szukam na wesele:)
 
;-)hey i ja juz wstalam moj alan poszedl spac wczoraj po 7 i wstal dzis 7.30 to sie wyspal moj babelek :-):-):-) o kurde to pewnie magdziarz rodzi :szok::-)azorek 84 tez myslalam,ze juz blizej do wiosny a tu chyba raczej do zimy :crazy: dzis sloneczko swieci ale to chyba chwilowo tak :tak: zobena jednak przepis znaleziony na drozdzowke super mniammm :-D

azorek jak Amelkowa sie czuje ????
 
Hej, my dzis wyjatkowo od 8 na nogach:)
Azorek wlasnie umawiam sie z Vampiria:)
Zobena my bysmy nie narzekaly tylko wszystko wciagnely:)Ja szukalam kiecki, znalazlam takie
Bravissimo Sale Big Bras, Lingerie, Swimwear & Clothing for D - KK Cup Women
A to moje wymarzone
Flower Print Shift Dress by Bravissimo
Bravissimo Notch Neck Shift Dress RRP£59 14 SC on eBay (end time 13-Mar-11 21:04:56 GMT)
ps jak przestawiasz malego na wczesniejsze spanie???

Zrobilam dzis malej aptamil pepti (nareszcie sprawdzilam nazwe) pol na pol z normalnym i wypila!!!nastepnym razem mniej tego zwyklego i moze sie uda:)
 
reklama
Do góry