reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

imonomati - te zdjecia... widzialam tez ten program:) Mnie sie bardzo podobaja... SUper ujecia..a dziecku przy tym nic sie nie dzieje.. wiekszosc spi:) Tez bym taka sesje zrobila.. nawet teraz natusiowi
vampiria - moze przyczyna byc np plesniawka.. zerknij jej moze w usteczka czy nic tam nie ma. A moze leci jej za wolno, albo za szybko...sprobuj zmienic butelke albo smoczek. Ale dobrze ze kaszke chociaz zjadla:)
Gwiazdeczka - no..dzis to pogada nie nadaje sie na podworko.. niedosc ze wietrznie to jeszcze mokro i co chwilke pada... ach te przeczkolanki:) Teraz go rozgrzej fajnie w domu herbatkami z sokiem malinowym albo cytrynka i miodem zeby ci sie nie pochorowal:)
 
reklama
jak wyjda z dziecmi na dwor to przynajmniej maja spokoj i mniej sprzatania po nich w pokoju :) i nie musza wymyslac im zadnych zabaw bo same biegaja - czyli poprostu ida na latwizne. Ale w taki dzien to moglyby sobie odpuscic. A Ty kup Alanowi kalosze to nastepnym razem nie pobrudzi spodni ;)
 
no to juz kompletna glupota. Co to za problem zmienic dzieciom buty. A ja moja puszczam do zlobka w takich kapciach z materialu, w ktorych chodzi po domu i nie wyobrazam sobie zeby w takich ja wyszla na dwor... masakra. Mnie rowniez milo bylo wypic z Toba kawke i pogadac :) a nastepnym razem nie przynos swojej kawy ;-);-)
 
no to juz kompletna glupota. Co to za problem zmienic dzieciom buty. A ja moja puszczam do zlobka w takich kapciach z materialu, w ktorych chodzi po domu i nie wyobrazam sobie zeby w takich ja wyszla na dwor... masakra. Mnie rowniez milo bylo wypic z Toba kawke i pogadac :) a nastepnym razem nie przynos swojej kawy ;-);-)
hehehhehhe sorry ale czesto tak robie bo zadko kto ma w domu bezkofeinowa i jeszcze smietanke :-D
 
hej dziewczyny ja to dziś miałam dzień chwile grozy okropne
byłam w lidlu i emilka upadła walnełą głową w posadzkę no i z płaczu i strachu wstrzymała oddech i straciła straciła przytomność to już trzeci raz się stało w okresie 4 miesięcy na szczęście wiem już co robić po drugim razie kiedy w szpitalu nic nie zrobili poszłam do gp i powiedziałam że nie wyjdę z gabinetu dopóki nie wypisze skierowania do neurologa no i dostałam ale do piediatry w szpitalu wizytę mam na 21 marca mam nadzieję że oni coś zrobią chciałabym żeby zrobili rezonans głowy bardzo mnie to martwi i serce mi się zatrzymuje za każdym razem kiedy to się dzieje


żeby tego było mało syn wrócił ze szkoły z podbitym okiem bo się z chłopakami rzucali pustą butelką i akurat on dostał siniol na pół policzka i cały spuchnięty
 
imonmati dzieciaczki i zdięcia są prześliczne my też coś takiego mamy co prawda emilka była trochę większa bo miała 9 miesięcy ale i tak wyszła prześlicznie niestety nie mam jak pokazać bo wszystkie zdięcia są wklejone do albumu i nie mam skanera ale takie zdięcia można zrobić każdym wieku dziecka i bardzo polecam jest to koszt ale pamiątka niesamowita my za 20 zdięć zapłaciliśmy około 800 zł
 
reklama
gwiazdeczka dzięki bardzo ja też mam taką nadzieję tutaj oczywiście nie jest to problem poczytałam o tym trochę w internecie no i niby piszą że niektóre dzieci tak mają że w momencie upadku lub jak się przestraszą to wstrzymują oddech i wtedy obniża się poziom tlenu i stąd utrata przytomności

a jeśli chodzi o twój brak okresu to ja bym już zrobiła test ja jak planowałam dzidziusia to zrobiłam test na dwa dni przed planowanym okresem i już wyszły dwie kreski trzymam kciuki żebyś właśnie miała dwie kreski na teście
 
Do góry