reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

justysia - oj biedna corcia.. mi zawsze mowia, ze jak dziecko placze to niemozna pozwolic mu sie zanosic.. zawsze sie zastanawialam czemu.. to chyba o te omdlenie chodzi... Tez bym sie zestresowala..i pewnie nie wiedziala co zrobic z tego wszystkiego. Trzymam kciuki za zdrowie!!!

Ja sie wzielam za pieczenia drozdzowki i chyba za dlugggo trzymalam w piecu:( Strasznie przypieczona, a jeszcze nie rozkroilam, nie wiem jak w srodeczku
 
reklama
justysia wspolczuje mam nadzieje ze to nic powaznego dobrze ze masz juz skierowanie na badania. jeny nie wiem co ja bym zrobila w takim momecie.. chyba bym umarla jak by mi dziecko stracilo przytomnosc..
jak mi patryk zaczyna tak plakac i nie moze zlapac oddechu to ja odrazu panikuje, mam wrazenie ze sie zaraz udusi wiec wtedy maz wkracza do akcji i dmucha mu do buzi...
 
Hej- przyszłam zajrzeć do Was choć na chwilkę- bo głowa mi peka i leci mi z nosana klawiaturę:) Ta pogoda i te wirusy powoli wykańczają moją rodzinę:))
justysia- bardzo Ci wspólczuję- ja jestem panikara straszna i pomimo tego, że z młodszym synem przeszliśmy bardzo cieżkie chwile w życiu- to ja zawsze tracę głowę w takich sytuacjach. Koniecznie zróbcie malutkiej EEG i jak się da- to do dobrego neurologa sie wybierzcie- jeśli macie możliwość- to najlepiej w Polsce. Takie utraty przytomności mogą zostawiać slady- lepiej działać za wczasu. Dzieci cząestomają omdlenia przy zanoszeniu sie od płaczu- i jak pisała jedna z nas wyzej- lepiej zapobiegać takim sytuacjom- chociaz jasne, że nie zawsze sie da.
A drożdżówke bym pożarła chyba całą- smaku mi narobiłas Zobena;-)- ale dziś nie mam siły do garów sie przytulać w kuchni:))
Jeśli chodzi o te zdjecia- są super-uwielbiam zdjecia Agi Dziduszkiewcz:)) i nie chciałabym, zeby to wysło jak kryptoreklama- ale i tak pewnie wyjdzie- ale ja też jestem fotografem i specjalizuję się w fotografii rodzinnej i noworodkowej. Nie podam tu linka do swojej strony, bo to już przegięcie by było:))- ale jak któraś z Was chciałaby popatrzeć jakie robie zdjecia- zapraszam na priva:)) I
uciekam dziewczyny- bo w moim domowym szpitalu czas na obchód:))- potem tu jeszcze wpadnę:))
 
hehe noo to teraz posypia Ci sie zamowienia imonmati :-) nie znam mamy ktora nie chcialaby miec takiej sesji ze swoim dzieciaczkiem - to piekna pamiatka! ja uwielbiam ogladac fotografie - a nie wkladac plyty do kompa i na nim ogladac zdjecia- to nie to samo.... ale jak sie dowiadywalam to tutaj w uk dosc drogi biznes...
 
hej dziewczyny ja to dziś miałam dzień chwile grozy okropne
byłam w lidlu i emilka upadła walnełą głową w posadzkę no i z płaczu i strachu wstrzymała oddech i straciła straciła przytomność to już trzeci raz się stało w okresie 4 miesięcy na szczęście wiem już co robić po drugim razie kiedy w szpitalu nic nie zrobili poszłam do gp i powiedziałam że nie wyjdę z gabinetu dopóki nie wypisze skierowania do neurologa no i dostałam ale do piediatry w szpitalu wizytę mam na 21 marca mam nadzieję że oni coś zrobią chciałabym żeby zrobili rezonans głowy bardzo mnie to martwi i serce mi się zatrzymuje za każdym razem kiedy to się dzieje


żeby tego było mało syn wrócił ze szkoły z podbitym okiem bo się z chłopakami rzucali pustą butelką i akurat on dostał siniol na pół policzka i cały spuchnięty

i padlabym na zawal!!! biedactwa
A nie zastanawialas sie nad wezwaniem karetki ??Dwa razy bylam tu swiatkiem omdlenia (nastolatki) i dwa razy wezwana byla karetka.
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny za wsparcie niestety nie zawsze da sie uniknac takich wydarzen rece mi sie trzesly ale musialam dzialac podnioslam jej nogi do gory przekrecilam na bok i dmuchalam w buzie wiem to od kolezanki ktora jest pielegniarka i byla ze mna przy drugim takim upadku wtedy to ona wlasnie pomogla emilce

sorry za brak znakow zmiekczajacych itp ale emilka cos poprzestawiala w kompie

emilia dwa pierwsze razy wzywalam karetke ale za nim oni przyjada to i tak juz po wszystkim najwazniejsze sa pierwsze sekundy a w szpitalu i tak nic nie zrobili owszem gdyby dzialo sie cos wiecej to pewnie ze dzwonilabym po karetke
 
Ostatnia edycja:
Hej Justysia i Emilia- dajcie znać dziewczyny, czy podochodziły do Was wiadomości zwrotne, bo ja jakoś jeszcze tej poczty nie ogarniam;)
a z innej beczki- dziewczyny- co podajecie tu dzieciom na mega katar?
 
rany justysia.. jak to czytam.. az mi sie w oku szkli... Ale fajnie ze napisalas jak zadzialac.. bede pamietac co robic...

imonmati - masz sie czym pochwalic:) ladne zdjecia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry