reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Wpadam jak po oien.

Pozdrowionka dla wszystkich, raczej nie bede wieczorkiem bo chce isc szybko spac.
Przygptowania i przygoowania. Skurczy nie ma wiec na 100 prc bedzie cc juterko. Wstajemy pewnie o 5- 5:30 rano.

mamamarzenka - uclowania dla pociechy malej :)

Emila - Wszystkiego NAN NAJ na nastepny rok .
 
:tak::-) hey bylam :-) nawet jestem zadowolona zrobila mi usg i wyszla ze sa te popipy na jajnikach teraz bede czekac na badanie sprawszenia droznosci jajowodow ok 2- 4 tyg :tak: oczywiscie dostalam tabletki ktore mam przyjac w 3 dzien miesiaczki przez 5 dni potem 4 tyg oddawac mocz zamrazac i jak bede miala 4 buteleczki to im oddac:D zobacza czy tabletki w pelni dzialaja czy dac mocniejsze :-D jestem dobrej mysli
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny,
dla solenizantek STO LAT!!!
Doveinred - trzymam kciuki!Ostatnio nie chodzilam na grupe na leith, ale mam nadzieje ze jak juz bedzie dzidzia na swiecie to sie wybierzemy na jakis spacerek:)
A tak z innej beczki,bralyscie moze kiedys tabletki antykoncepcyjne Cilest?Jakies opinie?

 
reklama
no to Ty gwiazdeczka masz zalatwione teraz ja na 16.40 do GP i obym cos wskorala bo mnie nerwy poniosa heheheh na paracetampl sie nie dam nabrac;-):-)

a ja mam nerwa zamawialam wozek z allegro za wozek zaplacilam i kurier mial wziasc kase tylko za przesylke a skasowal moja mam za jedno i drugie:wściekła/y: teraz pisze i wyjasniam sprawe bo zaplacilam za wozek podwojnie i lepiej zeby facet kase oddal bo na piechote sie do niego dostane i nogi z doopy powyrywam;-):confused2:
 
Do góry