reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Wpadam jak po oien.

Pozdrowionka dla wszystkich, raczej nie bede wieczorkiem bo chce isc szybko spac.
Przygptowania i przygoowania. Skurczy nie ma wiec na 100 prc bedzie cc juterko. Wstajemy pewnie o 5- 5:30 rano.

mamamarzenka - uclowania dla pociechy malej :)

Emila - Wszystkiego NAN NAJ na nastepny rok .
 
:tak::-) hey bylam :-) nawet jestem zadowolona zrobila mi usg i wyszla ze sa te popipy na jajnikach teraz bede czekac na badanie sprawszenia droznosci jajowodow ok 2- 4 tyg :tak: oczywiscie dostalam tabletki ktore mam przyjac w 3 dzien miesiaczki przez 5 dni potem 4 tyg oddawac mocz zamrazac i jak bede miala 4 buteleczki to im oddac:D zobacza czy tabletki w pelni dzialaja czy dac mocniejsze :-D jestem dobrej mysli
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny,
dla solenizantek STO LAT!!!
Doveinred - trzymam kciuki!Ostatnio nie chodzilam na grupe na leith, ale mam nadzieje ze jak juz bedzie dzidzia na swiecie to sie wybierzemy na jakis spacerek:)
A tak z innej beczki,bralyscie moze kiedys tabletki antykoncepcyjne Cilest?Jakies opinie?

 
reklama
no to Ty gwiazdeczka masz zalatwione teraz ja na 16.40 do GP i obym cos wskorala bo mnie nerwy poniosa heheheh na paracetampl sie nie dam nabrac;-):-)

a ja mam nerwa zamawialam wozek z allegro za wozek zaplacilam i kurier mial wziasc kase tylko za przesylke a skasowal moja mam za jedno i drugie:wściekła/y: teraz pisze i wyjasniam sprawe bo zaplacilam za wozek podwojnie i lepiej zeby facet kase oddal bo na piechote sie do niego dostane i nogi z doopy powyrywam;-):confused2:
 
Do góry