reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

gwiazdeczka to super ze sie zajeli w miare sprawnie toba no i jeszcze raz powodzenia
azorek nie daj sie zbyc i zdrowka
 
Ostatnia edycja:
reklama
doveinred trzymam kciuki zeby jutro zabrali sie za was zaraz z samego rana:-)
chyba brak tej adrenaliny co przy naglym porodzie - niw wiem ale tak mi sie wydaje:-)
 
kasiarka - opinie o cilescie sa pozytywne w wiekszosci. Choc nie sprawdzlaam na sobie bo bralam inne. Ale
bardzo nie ma sie co sugerowac opiniami innych, bo na twoj orgnizm moga akurat zle wplywac. Musisz na sobie doswiadczyc czy sa dobre:)
Gwiazdeczka - to ladnie ze sie wyjasnilo.... teraz nic tylko powodzonka w poczynaniu:)
doveinred - jestesmy z toba:) czekamy na dzidzie:)
 
hejo ja po meeeeeeeeega expresowej wizycie u GP:eek:
wchodze do gabinetu GP mowi ze ma studenta no to se mysle git niech bedzie:tak: no i pyta jak mi moze pomoc dzisiaj hahahaha to ja na to ok: badania krwi,moczu i leki moczopedne i moge isc do domu:-D:-D lekarka zmieszana i pyta dokladnie o objawy tpo mowie co i jak. a jak puchniesz to cie boli?? hahahahahah mowie ze nie nie boli.bola cie stawy?? bola...a tak ciagle czy z przerwami?? ciagle :tak::laugh2: ale tak caly czas??? mowie ze tak caly czas:tak: z przerwami kiedy rak nie uzywam bo jak nie uzywam to nie bola:-D:-D hahahah pozniej pyutanie "a skad wiesz ze to nerki" hahahah lalam pod siebie doslownie hahah mowie jej ze co prawda nie mam medical background ale po 6 latach w uk nauczylam sie wiedziec szybciej niz lekarz:nerd: i chce badania krwi na potwierdzenie lub wykluczenie tego co sie dzieje z moim cialem:tak::-) no to jak se wkrecila sama ze te nerki to nawet nie pomyslala o infekcji drog moczowych hahahahah lekarka wyksztalcona hahaha
zwazyla mnie zeby wiedziec jakie sa wahania wagi itd i mowi do mnie : w miedzy czasie MOZESZ BRAC PARACETAMOL:-D:-D:-D a ja w smiech i to tak glosno huknelam ze az studencina sie wystraszyl biedny :sorry::laugh2: mowie ze bralam paracetamol,ibuprofen, nurofen i zaden z tych magicznych cudow farmaceutyki nie pomaga na bol stawow i puchniecie:nerd::-D i nie bede tego scierwa brac wiecej bo tyle pozytku to ze zjem tabletke i wysram hahahah student sie usmial ale sie nie odezwal nawet:tak::-) i tlumaxcze babie ze ja biore kodeine na bole miesiaczkowe i paracetamol se moze w doopke wsadzic. badania mam w piatek rano:-D:-D:-D
 
dziewczyny jak interesuja was buty typu boots from clarks to super okazja zeby cos wybrac bo od ceny przecenionej odliczaja dodatkowo 25procent i np za buty co kosztowaly prawie 90funtow zaplacilam 20f - jesli rozmiaru nie maja w sklepie to moga zamowic i do domu przyjda.

p.s. jak ostatnio szukalam to w tym glownym na princes st nie bylo juz przecen wiec najlepiej wybrac sie do tego na west end albo blackhall - w sumie innych nie kojarze w edinburgh juz tylko z tych trzech zawsze korzystam

no widzisz azorek czegos dokonalas:-)cos sie ruszylo:-)
 
Ostatnia edycja:
A ja mam dzisiaj dzień...:no: Najpierw sie okazało, że Teść z zawałem w szpitalu wylądował, na to nie wiem, czy się tak zdenerwowałam czy co, ale mnie chwyciły takie skurcze, że :szok: przy tym posiałam gdzieś telefon i tyle było z kontaktu ze światem... :crazy: Nie podoba mi się dzisiejszy dzień wcale a wcale... :no:
Doveinred-strasznie przepraszam, że nawet nie dałam znaku. I kciuki trzymam za jutro!!!
 
azorek ale pojechalas :D ale to dobrze bo przynajmniej masz to co chcialas :)

gwaizdeczka super wiadomosc , zaloze sie ze jeszcze w tym roku powiadomisz nas o ciazy :)

doveinred trzymam kciuki , mam nadzieje ze nie beda ci kazali dlugo czekac , bo z tego co slyszalam to ponoc im sie nigdy nie spieszy :)
 
reklama
deveinred jeszcze raz powodzenia i trzymam kciuki za was, daj znac ,juz sie nie moge doczekac:-D pewnie noc nie przespana co?
Azorek to babe zalatwilas:-D najwazniejsze ze dostalas to co chcialas:tak:
Gwiazdeczka to super ze jestes zadowolona i ok zycze powodzena w staraniach:-)
Kasiarka chyba musisz sama sprobowac bo kazdy organizm inny,jak cos to zawsze mozesz zmienic,ja nigdy takich nie bralam zreszta pierwszy raz teraz biore cokolwiek i sa to tabl marvelon jak dla mnie rewelacja ale wiadomo kazdy jest inny
 
Do góry