reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Justaaa co racja to racja. Jak moi zaczęli chodzić to też kupowałam buciki w Polsce bo tu też nie znalazłam takich z twardym zapiętkiem. W Polsce kupowałam buciki z BARTKA lub GEOEX bardzo fajne oddychające buciki. Polecam. Natomiast teraz jak już są starsi to kupiłam po domu kapciochy w nexcie. A tak na co dzień adidaski.
 
reklama
Anitha dzięki to wiem gdzie to jest, dam Ci znac, to może przy okazji się spotkamy
Azorek zazdroszczę tej pobudki, ja jeszcze przez co najmniej 4 tyg będę się budzic na dzwięk płaczu dziecka i jak do tego czasu nie zwariuję to będzie dobrze, bo powiem wam dziewczyny, że powoli zaczynam nerwowo wysiadac.A co do prasowania to niania zrobiła nam wczoraj całe a dużo tego było
Bzyczek to kuruj się, co do mojego syna to z nim ciężko się wybrac, bo on do szkoły chodzi więc z nim dopiero po 16 gdzieś mogę iśc, a ja z małą to najchętniej z rana koło 10 bo o 13 ona mi chodzi spac
 
Mi dzis wylecial mega :szok:wielki czop sluzowy. Dlugosci palca wskazujacego z mala domieszka krwi.
Ide zaraz molestowac mojego :-D
Jakby co to dam znac - hi hih ih

doty
- zdroweczka dla malej. Moze zrob jej inhalacje- moze pomuc na kaszel
anitha- no bo ja do tych nie przepadajacych naleze ;-) - nie lubie wiec mi to na reke. Ogolnie moim problemem jest to ze mam za ciasno przy wejsciu i zawsze po seksiku mnie boli mam rozerwane troszke i jak urzywam ubikacji to przerzywam katusze- wiec samo to zrobilo to ze nie przepadam bo wiem czym to u mnie grozi:-(
-przygotowuje ciało kobiety do porodu i w jakiś tam sposób go ułatwia poprzez rozluźnienie mięśni , szyjki macicy. Czy jakoś tak ;-)
"To metoda, którą często zalecają lekarze i położne, bo herbatka z liści malin dobrze przygotowuje szyjkę macicy do porodu. Sprawia też, że skurcze są skuteczniejsze, a sama akcja porodowa przebiega szybciej. Wywar dobrze wpływa także na ilość i jakość pokarmu." :)

To prawda ale czasami jak cialo kobiety jest podatne to moze wywolac porod.
gizel- Witam:-)


Tyle nas tu - chyba musze sobie zrobic liste :-D
 
hej justysia rozmawiałam z doty o wspólnym wypadzie do reinforest i chętnie wybiorę z Wami. Wstępie umówiłyśmy się na następny wtorek godz jeszcze do uzgodnienia. Pasowałoby Ci?
Isabell czy ty wybrałabyś się z nami? Byłoby super
 
Doveinred, łolaboga...czy to oznacza, że zamierzasz teraz rodzić...? :confused: Jak rany... Molestuj, molestuj, a nóż/widelec szybciej pójdzie ;-) Mój to ma lęki, że dziecko uszkodzi :sorry: eh... :-D
 
Bzyczek wtorek mi pasuje ale ranne godz bo przed 15 musze byc w domu, Kuba kończy szkołe o 15 a koło 13 mała chodzi mi spac i wolałabym, żeby pospała w domu a nie w aucie
 
doveinred mam calkiem podobnie , od urodzenia dominika cos mnie tam boli i ciagnie - niezawsze ale jednak a sex to traktuje jak jakas kare hehe moglby dlamnie nie istniec , ale jednak po 9 mcach to moglo by byc fajnie :D
 
Jak spokojnie tu dzisiaj... Może dlatego, że to weekend :happy2:
W takim razie życzę miłego spędzania weekendu ze swoimi Mężami, Partnerami, Dzieciami i z kim tam jeszcze chcecie :-)
 
reklama
dzieki dziewczyny za przywitanie. I dzieki Isabel za linka:):) No wy to sie znaczie już mnóstwo czasu....
ja też kiedys byłam na forum szkocja.net gdzie z dziewczyanmi gadałysmy prawie 2.5 roku ...ale jakoś forum ucichłoo wręcz umarłooo a jednak człowiek potrzebuje z kimś pogadać tym bardziej że tutaj na miejscu mamy 2 znajomych jednych w Edim i jednych w Glasgow wiedz nie zadużoooo , a pogadać zawsze miłoooo Czy znacie może amazonie

Discover Amazonia | Scotland's Largest Indoor Tropical Rainforest


bardzo fajne miejsce wybierzcie sie chyba że ktoś już był tam :)
 
Do góry