reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Gizel Witam
Isabell Ten kaszel nocny to moze od zabkowania. Moze slina jej splywa po gardzielku i nie nadaza polykac... sama niewiem.. Czytalam juz tyle o tym ze nawet sie zastanawialam czy Nikola ma robaki albo glisde ludzka ale kaszel ustepuje na chwile a pozniej wraca. A jesli chodzi o buciki z Clarka to sa nawet w tym obuwniczym kolo matalana w Coatbridge. Ja tam przewaznie kupuje buciki albo w sklepie sportowym.
 
reklama
Witam nową Mamusię.
Ponadrabiałam was trochę, ale się rozbestwiacie dziewczyny

Emilia, dzięki za przesyłkę, nie wiedziała, że to będą aż dwa opakowania, super :-) Mój mi wczoraj przyniósł, o dziwo nie zapomniał :-D. Cieszę się, że Asia już lepiej się czuje.
Widzę, że ciągle ktoś choruje- trzymam za was kciuki dziewczyny, zdrówka dla was i dla chorych dzieciaczków

magdziarz,
w sumie niezły pomysł z tą herbatkąmalinową, szkoda, że ja na to nie wpadłam, może by podziałało...

Doveinred, już tylko 4 dni zostało do cesarki, więc przypuszczam, że wasze starania niewiele przyniosą efektów :-D Tym bardziej, że pierwsza dzidzia też nie miała ochoty wyjść. Ale z drugiej strony świetnie Cię rozumiem, bo gdybym ja miała wybór, też wolałabym rodzić naturalnie. Tak czy inaczej- powodzenia. Pewnie już nieźle zestresowana jesteś.

Dziewczynki, nie ma co marudzić na pogodę, w sumie jest nieźle- wczoraj po południu było w sumie ładnie, teraz też jakieś słoneczko wychodzi nieśmiało ;-) W polsce mrozy, więc i tak mamy szczęście :tak:
 
isabell podam ci adres do tego jd sporta co ja zawsze chodze (bywalam tez w innych ale ten jest wg mnie najlepszy)
11 Biggar st g31 4bh ( to jest adres toysrus-a ale sport jest obok) jak bys sie wybierala to daj znac bo ja tez musze sie juz rozejrzec za adidaskami dla patryka.
 
Ja kupilam dzis Asiuli butki w TKMAXX-ie, za 15 funtow, troche za duze, ale nawet w Pl nie znalazlam w jej rozmiarze.Mysle , ze nic sie nie stanie?
Emilia ja mam 2 pary butkow na mala nozke. najmniejsze jakiew pl znalazlam takie do chodzenia dla dzidzi. mog epozyczycz asiula i tak nie zedrze tych butkow:D

ja sie witam z kawka mezasty mnie dzis obudzil robiac mi masaz mmmmmmmmm wreszcie nie obudzilo mnie wrzeszczace dziecko :D i od razu humor lepsiejszy ;]
ja na skracanie szyjki nie pilam nic seksik byl hmm sporadycznie a mloda ktoregos dnia (ok 37tc 6d) postamowila sie wydostac z brzuszka:D i dobrze nawet sie zlozylo bo na drugi dzien juz tesciowie przyjechali wiec najwyrazniej amelkowna spieszyla sie zeby babcie i dziadka poznac:D

uciekam sie pozbierac bo siedze w pizamie:D uwielbiam soboty kiedy nic mnie nie nagli ahhhh (no moze to nieszczesne prasowanie za ktore jeszcze sie nie wzielam:O)
 
U moich znajomych, mieszkających w Polsce w leśniczówce, w środę było -25'C :szok: To się trochę poirytowali jak im powiedziałam, że pomykając po mieście nawet kurtki nie zapinam bo mi ciepło :-D
Doveinred, właśnie...Ty już zaraz przecież drugiego dzieciaczka masz... :happy2: Trzymam kciuki u dłoni i stóp, co by wszystko dobrze poszło :-) Zdawaj relacje na bieżąco, a na porodówce zleć to Grzesiowi :-) co byśmy były na bieżąco :-D
Azorek, a mnie dziś mój Yeti obudził tekstem: "zrobisz mi śniadanie?" :dry: I poszedł dalej spać w oczekiwaniu na żarełko :-D Swoją drogą, muszę wymyśleć jakiś dobry pretekst do tych odwiedziń jutrzejszych, bo mi zapowiedział że ze skurczami nigdzie ze mną nie idzie... :confused2: ale może jutro nie będę miała skurczy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej mamusie:-) przemęczyłam tę noc i jakoś jeszcze żyję;-) za radą doty zgniotłam polopirynę i połknłam z wodą i o dziwo czuję się dużo lepiej.
Marlenka koniecznie pójdź do lekarza bo nie wiadomo co to po co masz się zamartwiać. Życzę zdrówka dla córeczek. Oby wszystko było ok:tak:
IzabellL bardzo Cię przepraszam, nie planowałam tego co prawda dziś czuję się znacznie lepiej właściwie to jakby w ogóle nic mi nie było ale ponieważ został lekki kaszel to dla dobra Ciebie i Twoich pociech nie będziemy ryzykować. Może uda nam się umówić w tym tyg. Albo się jakoś umówimy z dziewczynami i pojedziemy do reinforest, tam nawet twój synuś nie będzie się nudził:-)
Justysia ja bardzo chętnie. Dajcie znać tylko w jaki dzień i postaram się jakoś dopasować. Na pewno środa mi odpada. Ale resztę dni po godz 12 byłoby ok, przynajmniej taką mam nadzieję.
Doty ty torbo jedna mówiłam Ci wczoraj, że umieram a ty na forum siedzisz zamiast przyjść się pożegnać:-D a tak serio to ta twoja polopirynka mnie na nogi postawiła:-)
 
Ja kupilam dzis Asiuli butki w TKMAXX-ie, za 15 funtow, troche za duze, ale nawet w Pl nie znalazlam w jej rozmiarze.Mysle , ze nic sie nie stanie?

to jaki rozmiar dla niej potrzebujesz? Gdzies czytalam ze but moze byc maksymalnie wiekszy o 12 mm. A ma usztywniana pietke i miekka podeszwe? Wiem ze ja tutaj nie moglam znalezc kapci dla malej - nie ma zadnych z usztywnianym zapietkiem (a moze ja nie potrafie znalezc)a to nie dobrze jesli dopiero uczy sie chodzic bo moze skoslawic piete i musialam przywiezc z Polski. Ale i tak czesto biega po domu w skarpetkach z ABSami :)
 
reklama
Emilia na pewno nic się nie stanie nie martw się. Fizjoterapeuta naszego synka powiedział nam, że buty dla dziecka mogą być maksymalnie o 1 rozmiar większe. Więc jeśli te butki co kupiłaś nie są większe niż rozmiar to będzie ok:-)
 
Do góry