reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ok bede tam moja mala bedzie w zielonym wozku a ja mam bordowa kurtke a jak by padalo to spotkajmy sie na miejscu gdzies kolo wejscia. Ja postaram sie jakos trafic
 
reklama
Tu jest cala brydaga z Easter:)
Cholerka dzis sie juz poddaje ale obiecuje ze jutro nadrobie.Mieszkanko w polowie wysptrzatane(lacznie z oknami).Za to zaliczylam fryzjera i jestem teraz suuper blond, chyba juz bardziej sie nie da:)
Wiatm nowa mamuske:)
 
rany laski ale sie tu mlyn zrobil hehehehehe:-D:-D moja wina przepraszam reklamuje nas na emito hahahaha ale jedna prosba jak mozecie nie piszcie posta pod postem swoim wlasnym bo juz mi sie w oczach merda co kto pisal:szok: klikajcie edit i dopisujecie bo normalnie zeza rozbieznego dostane hahaha
azorek- no u nas Barnim to mleka nie pije od dawien dawna wiec naszczescie nie mam tego problemu...... moze poprostu wes butle i nie bedzie...

probowalm i tego to lazi glodna jeczy i marudzi...no kocha mlesio i bez niego ani rusz 4 dni podawalam jej kubek ale wielka doopka wyszla:crazy:tylko sie umeczylam i ja tez oczywiscie:zawstydzona/y::no:

no to ja po jobcentre ehhh durna bab mi szuka pracy i znalazla nocki w asda na leith to ja w smiech ze niby co ja qrwa 24h niebede spac?? lol porabalo ja a ona do mnie ze jak mi praca nie odpowiada i nie mozna znalesc nic na moje tzw kryteria godzinowe to mi sei zasilek nie nalezy:wściekła/y: noszszsz wscieklam sie i ja wysmialam bo wyzywac nie moglam (ochroniarz sie krecil;-)) no ciekawam jak ja sie wyslie np po nocce ze srody na czwartek hahahahah wroce do domu i zamiast spac trzeba sie mloda zajac bo lukasz w pracy i co drzemka 2h razem z amelkowna (2h jak bedzie laskawa hihi) i znowu zajac sie dzieckiem i domem i do pracy?? masakra jakas:crazy::baffled: a ten babsztyl jeszcze mi grozi ze mi kase zabiora:szok::wściekła/y:

edit bo kurcze z tych nerwow mi ucieklo ...bedzie kolejna wyprzedaz dla dzieciufuuufff :d ale dopiero 16 kwietnia wyglada na wiekszy markecik niz ten ostatni:D podaje linka dla zainteresowanych (ps. tym razem nie bede na kacu i amelke zabieram ze soba:D) http://www.jackandjillmarket.co.uk/buyers.html
 
Ostatnia edycja:
Ja się od razu piszę na tą wyprzedaż, bo już na pewno będę miała moje dziecko 'po tej stronie brzucha', a też chcę do mafii wózkowej :-)
Nową mamę powituję, szaleństwo się tu porobiło teraz-Azorek, fakt że to 'Twoja wina', ale raczej nikt Ci tego za złe mieć nie będzie ;-)
Co do bakłażanów-bo mi post gdzieś uciekł i nie napisałam-mój Yeti nadziewał je mięsem mielonym z pieczarkami, cebulą i crouggettem [totalnie nie pamiętam, jak toto się po polsku naztwa... kabaczek? cukinia? Zabijcie-nie wiem].
Isabell, co do tłumaczy-za dużo raczej nie pomogę, ale... ostatnio jak byłam w jobcenterze facecik mówił, że potrzebują tłumaczy polskich... Może po prostu pochodź i popytaj...?
 
reklama
Do góry