reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Super!fajnie,że się odezwałaś.Mogłybyśmy się kiedyś spotkać na ploteczki w realu a chłopaki by się pobawili.Tylko mój trochę przeziębiony no i niedawno wróciliśmy z Polski.Od tej pory nic nie chce mi jeść.W czwartek idziemy do lekarza.
 
reklama
Ale śmieszne.Tyle lat mieszkam przy Easter i nie poznalam nikogo a tutaj weszłam pierwszy raz i juz cała brygada.Super!Ja to jeszcze nie potrafie się tu poruszać.Co to znaczy,żeby pisać za każdym razem pod swoim postem?Może za tempa jestem bo już troszke latek na karku i mózg tak nie pracuje jak u młodszych.Pozdrawiam wszystkich.
 
No i nie wiem czy mi to dodało bo nie widzę.Matko jak to nie dobrze,że człowiek tak powoli tą technikę łapie:-)pisałam,że tyle lat mieszkam przy Easter a nikogo nie poznałam na chodniku a tu proszę cała brygada.Milusio.
 
dobra to tak zrobilam-edytuj i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Doveinred-do biblioteki kiedys chodzilam ale moj maly wstaje o 10 tej wiec nie zdazam.na grupę chodzę ale inną i mamy tam swoją paczkę mamusiek ale wszystkie mieszkają troszkę dalej a fajnie byłoby poznać kogoś bliżej siebie Hawkhill,albion czy easter tak po sasiedzku.Tzn nie żebym nie chciała poznać kogoś z leith czy coś ale tak właśnie jest,że znam sporo osób co mieszka dalej a z tak bliska to nikogo.
 
Ostatnia edycja:
Ale śmieszne.Tyle lat mieszkam przy Easter i nie poznalam nikogo a tutaj weszłam pierwszy raz i juz cała brygada.Super!Ja to jeszcze nie potrafie się tu poruszać.Co to znaczy,żeby pisać za każdym razem pod swoim postem?Może za tempa jestem bo już troszke latek na karku i mózg tak nie pracuje jak u młodszych.Pozdrawiam wszystkich.
hihi mnie tez to troche zajelo:D pod postem jaki napiszesz masz opcje edytuj klikasz i dopisujesz do swojego posta zeby nie prowadzic monologu hihi ja sie poprostu gubie kto co pisal :D za duzo nas tu hahahah mojmaly mozdzek ni eogarnia:D

ja zaraz do konsulatu jade...mam nadzieje ze nie bede stac w mega kolejce :/ zawsze jak do konsulatu jade to milion innych ludzi z masa spraw sie zjawia:/ i kazdy wyzywa urzednikow hihi ale te przypadki opisze jak wroce do domku wieczorkiem bo normalnie szczena opada jak sobie pomysle jak Pl prawo jest przeciwko ludziom:O
zawijam wiec manatki i spadowywuje ;) papapapty aaaaaaaa nie piszcie za duzo bo znowu godzine bede nadrabiac ;) lol
 
sorry azorek za moj monolog juz postaram sie wciskac edit
zreszta nie czesto zdarzaja mi sie takie leniwe dni - jeden pon i wto w miesiacu bo moja cora wtedy jest w przedszkolu a ja mam wolne bo pracuje w weekend wtedy.

z mojego doswiadczenia tak z rana w konsulacie jest najmniej ruchliwie, najgorsze to chyba te poniedzialki jak jest popoludniu otwarty - brzmi jakbym tam codziennie biegala:-) no ale bylam z 10-15razy

cos slonko wyszlo wiec korzystac diewczyny - ja mam cicha nadzieje ze tak juz zostanie:-)
 
To widzę, że tylko z mojej dzielnicy nie ma nikogo :confused: Najpopularniejsze leith i easter :-)
Nad tym katarkiem też kiedyś się zastanawiałam i kto wie, być może kupię, jak ma być takie szybkie i skuteczne... Bo przy fridzie moje dziecko dostaje histerii, a w dodatku coś nieskuteczna jest, ciągnę te gile i ciągnę, a wciąż coś jej w tym nosie świszczy. A za mocno też nie chcę, bo nie chcę jej zawartości żołądka wyciągnąć, tylko gluty :-p

Słonko dziś świeci- coś niesamowitego :-D Chyba się przejadę do parku na princess pospacerować z bąblem, bo koło mnie ten park przypomina w tej chwili kartoflisko i żadna przyjemność tam łazić

Azorek, współczuję wyprawy do konsulatu, pewnie nerwów tam trochę stracisz...
A ja muszę znaleźć ten adres do dentysty, co tu mi kiedyś napisałaś, bo przecież zapomniałam go sobie spisać :no: A teraz mam już tą kartę, to trzeba zadbać o uzębienie :-D Oj, naszukam się ja tego teraz, pewnie ze 20 stron wstecz jest :-D
 
A ja tam mam chyba szczęście, bo co bym konsulatu nie odwiedziła, to parę osób 'na krzyż', toteż wizyta tam nigdy mi nie zajęła więcej jak 20 min :-p i wszyscy w dodatku mili i uśmiecnięci-jak nie Polacy ;-)
Wszystkie tak z tego Leith Walku, nic tylko sie tam przeprowadzać-co prawdopodobnie też uczynię, choć gdyby nie moja 'inteligencja', już bym tam była dawno... :sorry:
No nic, biegnę do sklepu, bo tak mi się słodkiego przez całą noc chcialo... :laugh2:
 
Barnim polozony, ja kawkuje- super sprawa.... czeka mnie jeszcze obiadek do roboty a nie wiem co wymyslec ale chyba bedzie zupa. Spac mi sie zachcialo i pewnie sie legne do wyrka. Juz mam chyba wszystko przygotowane dla malego.

Nie pamietam ktora z was oferowala mi pozyczke lozeczka turystycznego (azorek czy kasiarka) wiecie skleroza ciazowa. Zaczelismy myslec i chyba sie skusimy na ta propozycje o ile jeszcze aktualna??? :cool2:
azorek-
ty to jestes z tym spraszamiem......:confused2::confused2::confused2:ale super jest nas wiecej :laugh2::laugh2:
Martika- a chodzisz na grupy np do destiny church czy n polskie piosenki do biblioteki- mozna poznac sporo mamusiek :)
Co ze spodkaniem to ja jedynie mm czas do 2 marca. Potem pewnie dopiero po miesiacu dojde do siebie by poszalec z kawkami (mam cc ). Co do Gp to nie wiem czy Ci duzo doradzi ale przejsc sie warto. Moze poprostu jeszcze nie ma apetytu i jak zupelnie wyzdrowieje to zacznie na nowo jesc.
magdziarz- jak sie czujesz?
 
reklama
Kinga to super, że odzyskałaś depozyt. Jak Ci się to udało?
Martika31gr witaj na forum
Azorek ale oni teraz tak robią, jak przez dłuższysz czas nie ma pracy zgodnej z twoimi oczekiwaniami to proponują Ci coś innego i jak trafisz na upierdliwą osobę to odnotuje, ze odrzuciłaś propozycję. Odrzucisz 3 razy i mogą Ci zabrac zasiłek.


Moja mała wstała dzisiaj o 5.30, wogle to całą noc marudziła. Bylismy na piosenkach, Doty dzięki za towarzystwo, potem małpa i mała była tak padnięta, że już jej nic nie pasowała, zasnęła moentalnie, mam nadzieję, ze pośpi
 
Do góry