reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Doveinred, czuję się całkiem dobrze, jeśli pominąć skurcze ;-) już nawet całkiem fajnie mi się śpi w nocy, dzisiaj jeszcze 2 razy wstawałam, ale i tak w porównaniu do poprzednich tygodni, śpię jak zabita :-D Może to przez to, że przestałam tak panikować i nie wkręcam sobie, że juz zaraz będę rodzić ;-)
A ja dzisiaj na obiad żurek robię-już 3 dni za mą 'chodził' :tak:
Azorek, ja widzę że Ty mojego szczęścia do konsulatu to raczej nie masz, hm? ;-)
 
reklama
To dobrze ze jusz troszke lepiej ( o ile moze byc na stan ciazy w 9 mies - hi hihih)

A u nas z G codziennie poruszamy temat powrotu i tego co robic po powrocie. Dom wiadomo trzeba bedzie wykonaczyc i wszystko pogodzic. Najgoreze jest tez to ze ja nie mam prawka wiec musze zrobic:-( zaraz po powroci , by moc normalnie zyc.
Jeszcze nie wiemy co z przylaczem wody bo gmina nie chce narazie robic chyba ze w 2013 roku . Napisalismy pisno do nich i bedziemy czekac na odpowiec. W ostatecznosci bedziemy robic studnie i niech sie ugryza w d......
Ciezkie zycie - ciezke.......
 
Czesc dziewczyny no nawet ladna pogoda dzisiaj wiec wybralismy sie na krotki spacer,w koncu z domu sie ruszylismy:-)
Marlenka witam:-)
Martika31gr wiatm ,rowniez mieszkam zaraz kolo Easter i mam 21 miesiecznego synka:-)
Deveinred to jestesmy we dwie,ja rozniez po powrocie chcialabym zrobic prawo jazdy ale mojemu Z cos nie bardzo podoba sie ten pomysl,nie to zeby sie nie zgadzal bo mowi ze na pewno zrobie ale chyba by sie bal ze mna jechac i nie ma zaufania:-D
My tez chcemy wracac ale powiem szczerze ze troche sie obawiam bo jakos juz przyzwyczailismy sie do zycia tu a nie wiadomo jak bedzie w pl a wiadomo ze tam nie ma lekko ale trzeba byc dobrej mysli:-)
Magdziarz a ile jeszcze ci zostalo bo nie masz suwaczka a ja troche mam zaleglosci,wiem ze to juz koncowka ale nie wiem dokladnie sorki?
U nas juz w koncu po chorobie Piotrus czuje sie juz dobrze tylko jeszcze do piatku ma antybiotyk,juz nie moge sie doczekac konca bo mam problem zeby mu podac najgorzej to w nocy bo sie budzi i krzyczy:-(
 
polski dentysta adresik : 296 Gorgie Rd Edinburgh
Scotland EH11 2PP - Tel: 0131-337 3936 Andrzej Musko
no ufff dokopalam sie :D
 
Magdziarz to jak sie do ciebie wybiore wreszcie to pomoge z suwaczkiem:D przyda sie tez po porodzie jak dzidzia bedzie juz po tej str brzuszka:D hmmm ciagle jak pisze o Twoim dziecku to widze chlopca....ciekawe ciekawe:D

ja po konsulacie ...znowu kolejki :/ zawsze tak trafiam hahahahah no ale grunt ze zalatwione i nawet wreszcie mily pan na obsludze :D hehehehe
wiecie co droga powrotna z konsulatu to prawie 1h do mnie do domu....jak ja z mloda w samolocie dam rade przez 2.5h to ja nie wiem:O masakra....wozek mialam zlozony mloda na kolanach ale nie usiedzi musi stac,skakac,chce chodzic po autobusie albo na schody :O jedyna nadzieja to taka ze mi zasnie w samolocie hehehehehe i ciesze sie boi tym razem lece bez bagazu wiec szybko sie uwine z odprawa :D

a w konsulacie pewnego razu przyszla pani i mowi ze okradli ja w bialy dzien na ulicy..nie ma paszportu,dowodu,kart z nbanku i kluczy od domu itp ichciala wyrobic paszport tymczasowy zeby poleciec do Pl i wyrobic nowy dowod itd a gosciu jej policzyl ile do zaplaty...+ KARA ZA ZGUBIENIE DOKUMETU!!!! pani sie juz zrobila purpurowa i mowi: jaka kara jak ja nie zgubilam tylko mnie okradli!! no i cala dluuuuuuuuuuga niemila konwersacja sie nawiazala.gosciu mowi jej ze jak chce ten paszport to i tak musi zaplacic te kare hahahah a babka na to ze ona taaakiej kasy nie ma,poblokowala konta w bankach i nie ma czym zaplacic :D to nieuprzejmy pan urzednik mowi : niech pani pozyczy od kogos z rodziny albo od znajomych :O chyba oszalal mowie wam babke prawie roznioslo i mowi mu ze ona nie ma tu rodziny ani znajomych co by jej taaaka kase pozyczyli...no to on jej skredytuje-jak doliczyl odsetki (do tych rat za paszport i kare) to babka sie wqrwila konkretnie zwyzywala go dosc ladna wiazanka slow wydarla sie ze ma to w doopie i sklada paiery o paszport i obywatelstwo w uk bo nie chce juz miec nic z pl wspolnego:O wszystko trwalo jakies 45 min masakra ale gosciu przesadzil i te kare to mogl by jej cofnac. no jak by mnie ktos stuknal w leb na ulicy i okradl to tez bym sie wsciekla ze urzedad kaze mi jeszcze palcic za to!!
 
:eek: Łoł, to takiej historii jeszcze nie słyszałam... Co to w ogole jest: 'kara za zgubienie dokumentów'? Przecież nikt nie gubi ich dla przyjemności... "Są ludzie i ludziska, ale żeby sie klamką urodzić...", jak mawia moja Babcia :-D Najwyraźniej facecikowi do człowieczeństwa daleko było.
Azorek, dzięki serdeczne za chęć pomocy z suwaczkiem-skorzystam, skorzystam :-) Powiadasz, że syna mi widzisz...? Tobie akurat wierzę :-D To się mój Yeti ucieszy :tak:
 
reklama
Magdziarz to juz niewiele ci zostalo ,pewnie nie mozesz sie juz doczekac co:tak:
Juz tez kiedys o tej karze slyszalam chyba bylismy malemu paszport wyrobic i mlody chlopak przyszedl pytac sie o paszport bo mu ukradli i koszt to chyba ok170 f tylko nie wiem czy to sam paszport czy z kara,parodia:no: pytal sie dlaczego kara to wiadomo glupie odpowiedzi typu ze powinien go lepiej pilnowac i oni tez nie wiedza czy tak na prawde mu ukradziono ale powiedzial zeby chyba uniknac kary to musi isc po zaswiadczenie na policje czy cos takiego ale juz nie jestem pewna ale szczerze to chyba nawet komentarz zbedny:no:
 
Do góry