reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Dziewczyny, a co tu dzisiaj taka cisza...?

hue hue hue...to mój komputer po prostu zwariował i złe godz pokazuje ;) skojarzyłam dopiero po chwili :)

Czy któraś też ogląda ten program "One Born Every Minute"? Bo ja tak, i wcale nie wiem, czy to był taki dobry pomysł, ale już się 'oderwać' nie mogę :)
 
Ostatnia edycja:
doveinred mam nadzieje ze wiadomosc dotarla bo naprawde cos mi komp zamula zadzwonie jutro jak juz wszystko zalatwie;-)
 
ja mam polska telewizje ;-) ale jak jeszcze bylam w ciazy to kiedys na mtv lecial podobny program i tez siedzialm jak warjatka i ogladalam a potem mi sie w nocy snilo ze rodze:-D a na dodatek to jeszcze sobie filmiki ogladalam jak przebiega porod w wodzie bo bardzo chcialam ale i tak by mi z tego nic nie wyszlo bo byl moment ze nie slyszeli bicia serduszka olivki i pewnie musialabym wyjsc z basenu:-p
 
Isabell dzisiaj bylam pierwszy raz na tych zajeciach w coatbridge i bylo fajnie. Mamuski spiewaja, bawia sie i czytaja ksiazki swoim maluszkom. Wczesniej jezdzilam na podobne zajecia w Hamilton. Moja corcia lubi takie spotkania gdzie jest pelno dzieci. Tanczy i sie wyglupia. A spotkanie jest w bibliotece kolo police station wiec jak bys miala ochote to do zobaczenia. Dzwonilam tam dzisiaj i nie trzeba sie umawiac. Witaj Marlenka85 my sie jeszcze nie znamy i widze ze jestesmy z jednej miejscowosci:) pozdrawiam serdecznie
 
Mi tez czasami pokazuje dziwna godz. Ja mialam okropny dzien. W pracy coraz gorzej, coraz wiecej pracy, mialam az 5 min na odpoczynek. Na 16 osob mamy 2 ktore tak naprawde powinny byc na tym pietrze 5 osob potrzebuje do pomocy 2 osob I maszyny a kest nas 3 na zmianie w tym jedna osoba zajmujaca sie lekami, papierami I tel. Jak wrocilam do domu to Maja dala popalic, caly czas sie darla, chyba znowu zeby wiec padam I zaraz zmykam spac
 
Doty jak trafie to sie pojawie bo tak nie bardzo kojarze, pamietam, ze kiedys tamtedy przechodzilam. O 9.30 tak? A moglabys gdzies tam na mnie poczekac? Ja mlodego wyprawiam do szkoly na 9 wiec zaraz potem bym sie zebrala I tak kolo 9.20 bym byla
 
reklama
Isabell jak chcesz to poczekam na ciebie pod job centre!bede w brazowym plaszczyku a mala bedzie w rozowej kurteczce!co ty na to?
 
Do góry