reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

doty86 - skad ja to znam:-) wlasnie sobie uswiadomilam ze gdzies powyzej chyba napisalam ze moja ma 17 miesiecy - troche mi ucieklo bo ma prawie 19. uwielbia sie kapac i czesto po pol godzinie jej nie wystarcza i na sile musze ja wyciagac ale mam tez problem z myciem glowki - jak czuje ze woda leje sie po wlosach to w placz - wmasowanie szamponu jest spoko a pozniej splukiwanie dalej placz no ale nie ma wyjscia - to trwa 10sekund - probowalam prysznicem, pojemnikiem polewac i klasc na plecki - wszystko zawodzi a splukac trzeba. naszczescie w momencie skonczenia splukiwania umilka i dalej jest zadowolona.
wiec ja tez czekam na jakies porady co do mycia glowki:-)
 
reklama
hmm no to wam nie pomoge bo Asia wcale nie ma z tym problemu(i oby tak dalej)
a probowalscie takie nakladki na czolo, zeby woda nie leciala do oczu??Zaraz gdzies poszukam.
Yas09 a my jezdzimy na stockbride na zajecia monkey music:) to tak w twojej okolicy,moge popytac mamusiek gdzie chodza na grupy.
 
Doty86 ja mam podobne problemy z myciem wlosow mojego syna. od razu mi z wanny chce uciekac,jak widzi ze zamierzam mu wlosy zmoczyc. Probowalam go zabawiac,polewalam wlosy jego konewką-zabawką, przykrywalam mu oczy recznikiem zeby wiedzial ze nic mu do oczu nie wleci...nie pomaga:) Wiec podobnie jak Ty po takim myciu wlosow sama tez jestem mokra. Slyszalam o okularach do pływania dla dzieci,ale na 100% to nie dla mojego syna:)))Uciekalby wtedy zarowno przed prysznicem jak i okularami:)
 
Anitha, nie, żeby moja tyle zjadała cały czas- dziś jej się tylko zdarzyło tak wyrwać z tym jedzeniem- ale pospała dłużej i myślę, że to dlatego. Zazwyczaj je 160- 180ml za to od jakiś dwóch tygodni zamiast 5 posiłków zjada 6... :)
Dziewczyny, z myciem włosów to wam nie pomogę, bo nie mam doświadczenia jeszcze :) Moja wprawdzie w kąpieli spokojna, ale raczej też nie lubi- myślę, że się trochę boi...
Emilia, no, będę próbować, będę z tymi posiłkami- nie mam wyjścia :D:D Rozumiem, że po Isabell ja jestem następna do odwiedzania?
yas, ale masz fajnie, też bym chciała mieć tak blisko do ogrodu- w lato bywasz tam pewnie codziennie :)
 
emilkagg dzieki za pomysl nastepnym razem sprobuje sie z nia wykapac i dac jej wmasowac szampon w moje wlosy. Moze faktycznie pomoze. Tymczasem uciekam bo pozno sie robi moja wstaje o 6.30 wiec musze sie wyspac.. Dobranoc mamuski:)
 
Monika?????? obstawiam ze to ty :tak:


Co do mycia wlosow to u nas tez tragedia jeszcze jak byl mniejszy to spoko ale teraz umyc szamponem sobie da ale splukac..... ho ho to juz z innej beczki- dobrze ze obcielam go znowu maszynka nie trzeba sie tak szarpac - hi hi hi

emilkaqq widzialam takie nakladki - u nas by byl problem tego typu : co to cos robi na mojej glowie- trzeba zdjac :-D
ale rzecz fajna i przydatna.
Jeszcze widzialam takie http://www.thisnext.com/item/40138620/F15182BE/One-Step-Ahead-Baby-Shampoo

Ide spac. Obejrzeliśmy filmik i czas do wyrka.
Mam dzis bolesne skurcze wiec czas sie polozyc :)
Buziole
 
Ostatnia edycja:
reklama
no Gosia to ja:-)
widze ze ty sie szykujesz do porodu powoli, na ktora masz sie zjawic w RI?

Emilia dzieki za linka i bylabym wdzieczna jakbys zapytala o zajecia dziewczyn. najbardziej interesuja mnie piatki i niektore srody i czwartki.
 
Do góry