reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Bzyczek84 dzieki za rade co prawda czas na wyprowadzke mamy do konca marca ale mam juz dosyc szukania bo naprawde ciezko znalesc cos sensownego :no:jak ide ogladac mieszkanie to albo jest grzyb albo jest taka nora ze szkoda gadac albo chore pieniadze a miejsca na cokolwiek naprawde malo a nie pojde na taka klitke zdzieckiem ktore juz zaczyna raczkowac nie mowiac juz o chodzeniu:crazy:naprawde nie to ze mam jakies chore wymogi ale chce miec miejsce w sypialni na lozeczko i chociaz troche mijejsca w livingu dla malej:no:zobaczymy jutro co mi powiedza, ogladamy dalej juz jutro idziemy na nastepne wiec moze cos sie jeszcze trafi ;-)mam nadzieje:-) ale nie zminia to faktu ze sie tak dzis wkurzylam zeby odreagowac to zrobilam kapusniak, pierogi z serem ,papryki nadziewane miesem mielonym, kotlety mielone i wyszorowalam caly dywan na wejscie :angry:i juz mi troche przeszlo;-)
 
Emilia dziewczyna sie dopiero zarejestrowala a Ty juz straszysz.....:-D ciagle stadnie smigamy, ze niedlugo pol powiatu bedzie sie mafii wozkowej balo :-)
 
Spoko spoko ja nie jestem taka bojaźliwa:) poza tym jak wychodzę z domu z moimi chłopakami w wózku to cały chodnik zajmujemy więc jesteśmy jak pół mafii:p
 
Kingo:) doskolane cię rozumiem i naprawdę nie masz wielkich wymagań. My z mężem bardzo się baliśmy cuncila bo wszyscy nas tak straszyli że takie nory dają, że w takich dzielnicach itd itp... Fakt remont trzeba było zrobić położyć podłogi pomalować ściany kupić sprzęty. Ale remont zrobiliśmy najtańszym kosztem a resztę kupowaliśmy z czasem i po kolei. I naprawdę nie żałuję. Przynajmniej nie muszę się martwić o to co będzie za pół roku. Myślę sobie że warto spróbować nic nie ryzykujesz jak dostaniesz a będzie w naprawdę złej dzielnicy to po prostu odmówisz i tyle. Będzie dobrze;-)
 
Kinga- wspolczuje sytuacji, masz pecha , kurcze mam nadzieje ze cos sie uda zrobic i bedziesz mieszkac w ladnym mieszkanku.
bzyczek- Witam!!! z tego co czytalam to jestes z okolic Isabell - nareszcie :-D bo to u nas przewaznie Edi.
Ewa- no to widzisz jak to jest... pamietam jak ja przestalam pisac bo poprostu nie bylo kiedy a jak juz bylo to znajdywaly sie inne rzeczy do roboty.


Maly poszedl spac, antybiotyk dany - zobaczymy czy pomoze.
Ja mam zgage, cos brzuch mnie pobolewa a maly sie tak cisnie ze az boliiiiiii:baffled:
 
IsabellL ja bardzo chętnie spotkam się z Tobą i Twoimi pociechami:) tylko musimy poczekać na dogodniejszy moment ponieważ moje chłopaki są aktualnie trochę chorzy katar i kaszel. Ale jak tylko będę miała pewność, że już ok to dam znać i zaproszę na kawkę:)
 
reklama
Kinga u nas Jonson tez szkodzil.Strasznie wysuszal Malej skore.Teraz dostalysmy oliatum do kapieli i doublebase jako balsam.Nadal ma problemy ze skora twarzy.Pediatra mowi, ze to moze byc od mleka.Ale tu oczywiscie wszystko w porzadku.Wiesz z tym spanie w lozko to , wedlug mnie kiepski pomysl.My tez tak robilismy i teraz mamy problem.Mala sie budzi w nocy i wyje, az sie zanosi zebysmy ja wzieli do lozka.Baaaardz ciezko od tego odzwyczaic.Romek bardzo to przezywa.Mowi,ze to tak jakbysmy jej juz nie chcieli przytulac...
Vampiria mowisz o zwylkym olejku z migdalow , takim jak do ciasta????
Kasiarka ja boire balkon.Hmmm tylko wtedy jak nie jest na glowna ulica:)
Izabell tak to juzz jest z facetami, niby cie sluchaja...Duze dzieci
Bzyczek dzieki za zaproszenie:)postaramy sie skorzystac, bo my to takie wedrowniczki jestesmy:)

Kinga zaczelam sie slinic!!!!!Chol..ra a nie mialam juz jesc kolacji....Poza tym tak jak Bzyczek mowi, zawsze mozna odmowic:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry