reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Zostawić was na chwilę dziewczyny, to potem nadrobić się nie da :-D
Witam nową mamusię :tak:
Emilia, a do mnie to kiedy wpadniecie z Agnieszką na rewizytę?! Zapraszam, zapraszam, i nic :-p Zresztą, widzę, że nikt mnie jakoś nie chce odwiedzić :-:)-p

Kinga, jeśli chcesz to zapytam swojego landlorda, czy ma jakieś wolne mieszkanie. Równy gość z niego, rzecz tylko w tym, że on ma same duże mieszkania - 3 sypialnie to chyba jego minimum. Wiem, że na moim osiedlu ma jeszcze co najmniej dwa, ale zdaje się, że zajęte.... Kwestia tylko taka, w jakiej kwocie chcecie zamknąć koszta wynajmu... Nie wiem, jak od innych ludzi, ale od nas np nie brał kaucji, myślę, że dałoby się to jakoś dogadać... :tak:

Doveinred, jeszcze tylko kilka dni, wytrzymasz :tak:

Emilia, nie, nie :-), nie takim zapachowym- ale jadalnym- wiem, że jest w sainsburym i naprawdę mojej pomógł, wtedy jeszcze nie słyszałam o oliatum, więc zastosowałam się do poleceń położnej. Dodam - jak mi się uda- zdjęcie małej po porodzie, to zobaczycie jaką miała skórę

A co do spania w łóżku z małą, to u mnie się skończyło, jak niechcący zakryłam małą kołdrą
 
reklama
20101116_008.jpg20101123_001.jpg
No, tak wyglądała jej skóra jeszcze jakieś 3 tygodnie po porodzie
 
U nas Barnim tylko przez jakies 2 pierwsze tyg spal ze ma albo na mnie na mojej klatce piersiowej a tak to potem ani razu nie byl z nami w lozku. Sam sobie spi w swoim pokoju ale niedaleko mamy sypialnie wiec wszytko slyszymy.

vampiria- no to nie ciekawa byla ta skora Natalki ... Ja nie musialam niczego urzywac i zadnych kosmetykow do pielegnacji nie stosowalam i mam taka nadzieje ze teraz tez nie bedzie trzeba.
 
Vampiria no z ta rewizyta jakos sie pozbierac nie mozemy:zawstydzona/y: u nas tez bylo kiepsko ze skora po porodzie, trwalo to ze dwa miesiace, Mala dostala oilatum i pomoglo. Wciaz tego uzywamy naprzemiennie z "babelkami", teraz mamy plyn do kapieli z Hipp'a i narazie jest ok. Ale np chusteczek to mozemy tylko sensitive, probowalam innych ale nie byly kompatybilne z dupina mojej niuni. Cale szczescie, ze byly kompatybilne z inna mala dupinka to sie nie zmarnowaly:-)
 
Hej dziewczyny!

U nas również był problem z suchą skórą, też około 2 miesięcy, powiedzieli mi, że każde dziecko tak ma smarowałam i tyle.


U nas miał rozpocząć się remont dachu, wczoraj panowie rozkładali rusztowania, a w nocy część z nich w tajemniczych okolicznościach zniknęła! Ciekawe co dalej bedzie?

A my nie mieliśmy problemu spania z nami w łóżku, aczkolwiek był problem smoczka. Małej wypadał to się budziła, i tak kilka kilkanaście raz w ciągu nocy. Trzeba być cierpliwym i wytrwałym.

Uciekam bo moja wstała!!!

Miłego dnia!!
 
hey

Ja tak expresowo przegladnelam forum.

Kinga, moge ci pomoc w uzyskaniu pomocy co do dostania mieszkania z kansilu, bo co ja tu w moim kansilu przeszlam, to mi pokazalo co i jak trzeba robic.

Nawet jednej dziewczynie juz pomoglam, 28 lutego ma dostac mieszkanie zastepcze z edinburgh concil, ale szczegóły pozniej, jak sie juz wszystko okaze.:-)

Jezeli nie masz oszczednosci, to jak najbardziej moge ci pomoc..


Sama sobie nie moge pomoc, poniewaz jak masz oszczednosci, co pozwalaja ci wyrzyc na dwa miesiace na przod, to kansil umywa rece, bo skoro cie stac to plac.
A ja nie jestem z tych co kase trzyma w skarpecie.
Ale i wole sama sobie pomoc, niz blagac cansil i robic z siebie wariatke.
Dlatego przeprowadzamy sie na 1 bed bo w naszej sytacji to najlepsze wyjscie i tam mam zamiar doczekac do mieszkania kansilowego, i mieszkac w godnych warunkach do tego czasu.
Bo nie mozemy sobie na to pozwolic by pojsc na pokoj,-- bo wtedy wiadmo bardzo szybko bysmy dostali oferte. Ale wiadmo kazdy ma inny sytuacje,my mamy jedyne wyjscie przeprowadzic sie na mniejsze.

Jak macie jakies problemy mieszkaniowe, to postaram sie pomoc , bo mowie mam duze doswiadczenie, ktore mi nie pozwala pomoc, ale innym owszem. Pisac na priv.



Azorek, wyjasnij to wynajmowanie z hausingu, bo to tez dobry pomysl.
Moze maja jakies oferty na zadupiach, bo nam do ediego mieszkac nie predko:-D:-D
 
u nas takze johnson szkodzi!!
Uzywamy oilatum do kapieli i epaderm krem po kapieli do smarowania, i jest lepiej. I tak kremy , plyny na skore idzcie do lekarza i recepta jest za darmo!!

Ale u nas w sumie wina bylo mleko, i od kiedy mamy specjalne mleko, jest 100 razy lepiej.
Mamy sma lactose free.


Emilka, ja sadze ze powinnas wybrac sie do lekarza i bez recepty na mleko nie wyjsc. U nas po mleku problem praktycznie sie rozwiazał.
 
A my mielismy wczoraj wesolo...


moj maly juz od dluzszego czasu chory, tak i jak ja zreszta:wściekła/y::wściekła/y:

Pojechalismy wczoraj do szpitala, bo goraczka 40 stopni, katar ze sie az dusil. do tego rozwolnienie.

I co sie okazalo:
-infekcja w gardle
- male zapalenie pluc
-goraczka ]
- i te rozwolnienie.

I mamy antybiotyk na 10 dni:szok:!!
Z opieki zadowolona jestem , zbadalli , po osluchaniu lekarka stwierdzila od razu ze jest cos nie tak i kazala isc na zdjecie rtg.
na zdjeciu wyszlo jak byk ze ma infekcje w plucach.


No ale wiecie, przeciez bylam u nas w przychodni, i wszystko jest w pozadku!!
To taki zimowy czas na chorowanie,,, i prosze brac paracetamol...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



Juz wiecej mnie lekarz w przychodni nie zobaczy, nie bede ryzykowac moim dzieckiem, i z zreszta za kazdym razem jak pojde do lakarza to ta sama diagnoza!!!
 
Pojechalismy wczoraj do szpitala, bo goraczka 40 stopni, katar ze sie az dusil. do tego rozwolnienie.
I co sie okazalo:
-infekcja w gardle
- male zapalenie pluc
-goraczka ]
- i te rozwolnienie.

I mamy antybiotyk na 10 dni:szok:!!
No ale wiecie, przeciez bylam u nas w przychodni, i wszystko jest w pozadku!!
To taki zimowy czas na chorowanie,,, i prosze brac paracetamol...
Biedactwo....

Mielismy tak samo . Banim mial goraczke 40-41 stopni pojechalam do Gp a on na to ze czasem zieci tak maja :confused: ale dla upewnienia kazal jechac do sick children. Po przyjezdzie okazalo sie ze ma infekcje w gardelku i chyba to bylo cos zwizane tez z zapaleniem migdalkow........ A GP nic nie widzial.....
Tez mial antybiotyk i rozne badania.

Od dawna jak cos sie dzieje jade prosto to szpitala i omijam GP jezli chodzi o Barnima- nie ma sensu czasami jechc po nico a w szpitalu jest swietna obsluga i nikt nie wygoni.
 
reklama
Do góry