reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Emilia prosze bardzo i polecam się na przyszłośc :-) Mam nadzieje, ze dobre wrazenie z carboot'sa przesloni wyrzucenie rajstopek dla Asika przez moje dziecko i jeszcze sie z nami kiedys do Asdy wybierzesz .......:tak:
My sie w srode wybieramy na grupe oczywiscie, a co robimy we wtorek? polskie piosenki? jakies inne propozycje?
 
Tatuaże fajniutke. Zawsze mi sie podobaly ale ja jestem zmienna i wiem ze po krotkim czasie by mi sie znudzil tan co bym miala wiec u mnie odpadaja:sorry2:.
Zawsze chcialam miec kolczyk w pępku- możne jeszcze sobie zrobię :) - jak schudnę- choc moj tata pewnie po lbie by mi dal:-D.

Co do sepsy to juz czytalam i nawet jest tam gdzies moj post. Barnim zarazil sie ode mnie paciorkowcem typu B i wyladowal na intensywnej terapii i byl leczony na ta wlasnie sepse. Choc ja uwazam ze bylo duzo winy lekarzy. Nikt nie badal mnie na paciorkowca- maly byl narazony na bakterie wiecej niz 18 godzin. potem urodzil sie z temperatura ale nic mu nie podali. Ja dostalam antybiotyk po porodzie - jak sie okazalo ze mialam bakterie ale przez 3 dni na wywolaniu nikt o to nie zadbal by sprawdzic. Po 2 dniach maly dostal wiekszej temp. i wiadomo - po ptakach - trzeba bylo raz dwa podawac wszystko.


JA jeszcze 2w1 :) ;-)W nocy mialam skurcze przez godzinę bylo ich prawie 20 :szok:... ale po godzinie odeszły :baffled: . byly takie ze spac sie nie dalo wiec bylam na nogach- a odeszly pewnie dla tego ze jeszcze łapałam mysz w miedzy czasie i sie zapomnialy. Mojego juz nie budzę by z nia zrobil porządek wiec włożyłam do słoika z przykrywka z dziurką a rano G . juz sie nia należycie zajął.


Ja ide juterko.... o kurcze dzis bo to juz jest po 12 stej:baffled:
Anka idziesz??? napisze smsa rano tak czy tak.
 
Witam dzis pierwsza.
Spac mi sie chce jak nie wiem.... maly sie wyszalal na grupie teraz musze isc go obudzic a tak mi sie nie chce- cisza spokoj. Jestem ciekawa jakie mam cisnienie bo czuje sie dosc mizernie.....a chcialam sobie kupic do mierzenia cisnienia- gapa ze mnie......

Jutro mam wizyte z polozna ( nareszcie!!) ostatni raz polozna widzialam w 28 tyg czylo 7 tyg temu....... mamm zamiar sie jej zapytac czy by mi nie sprawdzial podwozia. Myslicie ze jak jej opowiem to zerknie???
Ogolnie wiem ze mam 1cm mose 1,5 cm rozwarcia ale wolala bym sie upenic.....
Poaztym Barmim musi isc ze ma , Grzes w pracy a godzian tez beznadziejna bo 12. Sadze ze skocze na piosenki juterko a potem autobusik i tam podjade.

Czeka jeszcze mnie dzis wymyslenie obiadku.....i nie wiem co zrobic....kicha
 
rany... wstawilam pranie ...odwirowalo i cisza. myslalam ze sie pranie skonczylo a sie okazuje ze moja pralka sie zesr**a:/ beben pelen wody nic sie nie wlaczalo!! qrka jak by malo wydatkow bylo:/ ale otworzylam drzwiczki wypuscilam wode,odkrecilam filter na dole pralki i reszta wody sie wylala. jak amelka sie obudzi to wlacze wirowanie i luzik
grunt ze dziala!! dopiero ja spalacilam jakis 1-2 mce temu:/ raty mielismy za caly sprzet: lodowka,kuchenka i pralka na 5 lat ale splacilam po 2,5 roku a tu sie wzielo i zbuntowalo:/ no i chyba zaczynam odkladac na nowa pralke...tak wrazie czego ehhh
 
Azorek, a gwarancji nie masz na nią? Ja dzisiaj w Konsulacie z Yetim byłam, papiery odebraliśmy i ruszamy z załatwianiem zaobrączkowania pełną parą :) szkoda, że to też wiąże się z kosztami, ale co się teraz z nimi nie wiąże...
 
a moje dziecko miało tyle emocji dzisiaj, że jak padło przed 3cią, tak śpi do tej pory. Zaraz muszę ją obudzić, bo lekko przesadza :D
W ogóle to dzięki dziewczyny za miłe popołudnie. Czekam na rewizytę :))
 
reklama
dziewczyny mam pytanko, gdzie moge chodzic z mala na play grupe wiem ze wy tez chodzicie tylko zastanawiam sie czy sa tam tez 7 miesieczne dzieciaszki?
 
Do góry