reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dokładnie jeśli nie jesteś na papierze to nawet nikt z tobą ni będzie chciał rozmawiać, jedynie co to tak jak pisze agnieszka biegaj do housingu tylko że jeśli masz to mieszkanie prywatnie to też nic nie zdziałasz. Tylko że teraz to ja się pogububiłam. Od kogo wy w końcu macie mieszkanie? Bo z tego co teraz wnoiskuje to kolega wynajmuje prywtanie a wy mieszkacie razem z tym kolegą i mu płacicie tak? Jeśli tak to nic nie zdiałasz, jedynie co to możesz podziękować koledze za pomysłowość. Pozostaje Ci zlożyć papiery do housingu bo teraz masz największe szanse
 
reklama
U was też dzisiaj taki ciemny dzień?:crazy::-(, normalnie aż nic się nie chce. Dziewczyny czy któraś z was ma kolczyka w nosie? Bolało? Ja bardzo bym chciała sobe zrobić ale taka boi dupa jestem. I jeszcze odnośnie tatuaża. Mój J strasznie mnie namawia a ja mu powiedziałam że jak szybko znajdzie dobrą pracę to sobie zrobie. Czy któraś robiła? Bo ja się obawiam że to bardzo boli
 
isabell urodzias 2 dzieci a kolczyka w nosie sie boisz?? :D bol napewno duuuuuuzo mniejszy heheh ja mialam na jezyku , samo przebicie nie bolalo tylko pozniej przez 3 dni ciezko bylo jesc :)

u mnie tez jest tak ciemno, az spac sie chce..
 
isabell kolczyka nie mam ale tatuaż i owszem, Dość spory-na ręce,ból do zniesienia,ja miałam gorzej bo robiony był aby przykryć bliznę i na bliźnie to mnie napi****lało,ale pozostały obszar bez blizny to było ok. Więc nie ma się czego bać. No i adrenalina niezła była jak zaczynał robić :D
 
Jeszcze raz dzięki za wszystko !!!!!!!!!!!! Dziewczyny cieszę się że WAS mam;-)
tak sobie myślę że to chyba w takim razie jakiś chrzest bojowy bo przeciez jestem tu 3 mce no juz prawie 4;-) szkoda tylko że to takie przykre ........no nic bede twarda!!!
Jutro idę złożyć ksiażke i pozegnam sie z "koleszką"........mam nadzieje.............pozdro pozdro
Misialula fajny tatuaż :tak:
 
reklama
Do góry