reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny ale z tym wybudzaniem to jest tak,że nie bardzo się da. Próbowałam parę razy to efekt był marny. Płacz i marudzenie,noszenie na rekach nie pomagało albo znów usypiała,jak do niej mówiłam to też było źle i niedobrze,a jak jak położyłam to zasypała. Dziś np nakarmiłam ją o 17,po 18 kąpiel,19 karmienie,ale mało zjadła i zasnęła,obudziła się o 20 więc dałam znów jeść i odłożyłam do łóżeczka. Nie zasnęła,leżała i patrzyła na karuzelę przez ponad pół godz,potem nastąpił etap marudzenia i płaczu,głaskanie po główce nie pomogło więc zwiełam na ręce ale też było źle,bo płacz nadal,wiec odłożyłam do łóżeczka,puściłam nagranie suszarki do włosów (uspokajacz niemowląt) i wyszłam z pokoju w momencie kiedy Mała już nie płakała tylko znów była zajeta karuzelą. Po paru minutach zaglądam-śpi.A teraz znów Ja słyszę,nie płacze,gada do karuzeli ;-) I tak jest codzień. Zasypia wieczorem ale zazwyczaj tylko na kilkanaście minut po czym budzi się wyspana.
 
Cóż, ja tez mieszkam prawie w centrum, na prostopadłej do nicolson street i mam Band A za trzy pokoje i wcale niestary blok. Zdaje mi się, że wysokość podatku można zrewidować , tzn idzie się do counsilu- a może pisze- żeby obejrzeli mieszkanie i zdecydowali, czy tax nie jest przypadkiem za duży.
Ejdżejka, ja bym się z gościem kłóciła, teraz masz dowód, że leci z wami w kulki, a to nieładnie, zwłaszcza, że macie małe dziecko i sporo innych wydatków.
 
joasia- tak jak Isabell pisze -budzic - budzic.
Ogolnie jest za mala na uczenia spania w nocy ale mozesz poprostu wykapac i o danej poze polozyc do lozeczka ( moze zasnie moze nie) a rano o 8 czy 7 budzic. Wazne jest to ( ae to w starszym wieku) by dziecko nie spalo 5 godzin przed nocnym pojsciem spac- wtedy bedzie wystarczajaco zmeczone. Ja przestawialam mojego od 4 miesiaca juz byl wiekszy wiec to co innego. Polecam typowo ksiazke o zasypianiu dzieci , nie jezyk niemowlat tylko : " kazde dziecko moze nauczyc sie spac " empik.com - Każde Dziecko Może Nauczyć Się Spać - Kast-Zahn Annete - 20,99 zł
nam ta ksiazka uratowala zycie :)

dzięki,jak będę w PL a do tego czasu się jej spanie nie unormuje to pewnie zakupie te ksiązkę.

editwłasnie znalazłam w necie ebooka,więc jak tylko Mała zaśnie i będę miała jeszcze czas to zabiorę się za czytanie.
 
Ostatnia edycja:
Mi też wychodzi idealnie tak jak powinno być B i znalazłam swoje mieszkanie 1F2 pierwsze piętro mieszkanie 2 więc zrob z tym coś jak powiedziałam mojemu G o tej sytuacji to mi właśnie tak powiedział że to pewnie jeszcze Twoi znajomi czasem tak tu właśnie jest. Przykro mi

Doveinred jejku czyżby to już? Pamiętaj że do Ciebie pierwszej zadzwoniłam po porodzie!!!!!!!!!! hehheheheheh
 
no ja juz tez miszkalam u "kolegi" ktory za maly pokoik+council bral tyle co place teraz za cale mieszkanie+prad:O a tam doplacalismy jeszcze rachunki i neta!! kij mu w oko i tyle co sie dorobil na nas( i innych4 osobach) to jego i nie odbiore:/

ja dopiero wrocilam z pol h temu od miaisialuli :D ehhhh nie ma to jak jedna i druga mieszkajaca na zadupiu:D hehehehe klade sie spac bo padnieta jestem


DOVEINRED--mnie czop odchodzic zaczal ok 6-7 dni przed porodem ale moj byl hmmm....bialy tak go nazwijmy ale wiem ze lekko podkrwiony tez normalny jest:) ŁŁŁŁŁŁŁoooooooooooooo wyglada na to ze Mestwin szybciej chce braciszka starszego poznac:D trzymam kciuki kochana. trzymaj sie tam choc z tydz jeszcze dla dobra maluszka:) ale w/w to kciuki nawet u stop zacisnieta za szybki porod:D
 
Ejdzejka pytanie brzmi czy wynajmujecie mieszknanie z nim czy od niego!!Bo tak naprawde jesli od niego to nie ma sie co awanturowac.Podal wam cene i sie zgodziliscie, oczywiscie zagral troche nie fair ale kazdy kto wynajmuje pokoje stara sie na tym zarobic.Mysle ze powinnac skladac o socjalne, teraz masz najwieksze szanse.
 
reklama
Ahoj Kobiety :) Miłej niedzieli życzę tym płacącym za duży counsil i tym płacącym standardowy i tym rodzącym albo i nie i w ogóle wszystkim :) Ja dzisiaj piorę wszystkie rzeczy Miniaturowego Człowieczka-cała pralka mi wyszła, nawet nie wiedziałam, że tyle tego mam.... ;)
 
Do góry