reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam dziewczyny, ja zabiegana jak zwykle, dziś męzuś ma urodziny, wiec szykuje niespodzianke:)
Mam pytanie , gdzie moge dostac taka cerate na lozeczko, by dzidzius nie nasikał na materac????
 
reklama
Misialula nie wiem czy tutaj kupisz sama ceratke ale napewno sa przescieradla z ceratka w kazdym sklepie z dzieciecymi rzeczami.
A to moje dzieciaczki

3..jpg7..jpg10..jpg5..jpg
 
ja tak na biegu.witam sie i znikam.
misialula ja kupilam na ebayu.
dostaniemy od znajomej meza nowe cotbed:-D:-D:-D juz sie nie moge doczekac zeby amelke przeniesc z jej zabawkami do wiekszego lozeczka;-):-):-):-):-)
 
czesc dziewczyny jestem szczesliwa mama 2,5 Zosi ktora urodzilam w pl teraz jestem tutaj i chce zasiegnac troszke info na temat prowadzenia ciazy strasznie sie boje podpowiedzcie cos prosze
 
Azorek to super!!
Ja wczoraj kupiłam po kozystnej cenie łozeczko, ale jestem zadwolona, tak tanio skompeltowałam wyprawkę. azorek daj namiar na ebay, lub nazwe jak taka ceratka sie nazywa po ang.
Dzięki i pozdrawiam
 
Witam dziewczynki:-)
Misialula w ikei mozesz kupic cos podobne do ceratki ale ja kupilam ostatnio w mothercare sa specjalne do lozeczka albo mozesz kupic te podklady dla ciezarnych ja ich tez uzywalalam i byly ok.
Isabell dobrze ze tesciowa wogole sie odezwala lepiej pozno niz wcale :-) i zycze duz zdrowka a dzieci to masz przesliczne i jaka corcia juz duza:tak:
Azorek gratuluje ja juz tez troche zgubilam i zaraz bede sie miescila w prawie wszystkie ciuchy sprzed ciazy:happy2:
Ewa zycze udanego weekendu:-)
Martka witam spowrotem i dobrze ze dzieci juz zdrowe.
Letiferka witam:-)
Co do ciazy,porodu i po porodzie to ja nie moge narzekac wszystko przebieglo dobrze dobra opieka itd,po moich doswiadczeniach to moge powiedziec ze nie ma sie co martwic ,ale wiadomo ze problemy sie zdarzaja czy tu czy w polsce i ja mysle ze nie ma co sluchac opini bo na pewno sa rozne:-)
Piotrek zasnal wiec mam chwilke a potem moze na spacerek bo pogoda niezla i w koncu jutro weekend:happy2:
 
A ja czuje sie strasznie dodatkowo dzis ide do pracy , ahhh bedzie tragedia. Chcialam sie przespac ale maly nie chce zasnac i juz godzine cos tam mruczy wiec pojscie spac odpada i takim oto sposobe bede zajechana w pracy.. :(
Isabelll dzieciaczki sliczne a jak malutka rosnie no niesamowite ze niedawno byla taka malutka.

Ceratke ja mam z Ikei- mi sie nie przydala bo nigdy tak nie przesikal a zreszta na poczatku spal w mosses basket wiec ceratka ta na luzeczko odpadala. Nie pamietam czy to dokladna nazwe ale zawsze sie mozesz spytac o bed cover for a baby, matress protector.

Witam nowa mame. Co do porodu tu, to ja moge troche ponarzekac..... Ale ogolnie opieka w szpitalu juz po porodzie chyba ok bo nie mam porownania co do Polski.
 
IzabellL: dzieciaczki sliczne :)
Letiferka: Ja rodzilam w Polsce i tutaj i na opieke w szpitalu tu jak i w Polsce w czasie ciazy,porodu i po porodzie niemoge narzekac.


Dziewczyny jak tu sie wkleja suwaczki?
 
Ostatnia edycja:
wchodzisz na twój profil, panel kontrolny to tam na samej górze po prawej i potem po lewej w tych tabelkach masz edytuj sygnatury i tam wklejasz kod do suwaczka
 
reklama
Do góry