reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Ja czytalam prawie wszystkie ksiazki Cohelo. Najbardziej polecam Alchemika, nad rzeka piedry usiadlam i plakalam i Weronika postanawia umrzec.

Ja obecnie czytam Zahir-a zobaczymy jaka bedzie?

Ja juterko do pracy bede gnala, tak mi sie nie chce ze az strach. Poza tym u nas dzien leniwie. Ewa maly znow odpadl, co prawda nie w drodze do domku ale po wejsciu do niego. Dlugo nie musialam sie z nim bawic.....
 
No moja ma juz prawie 9 skonczone i niedlugo zacznie 10 mies wiec jeszcze malutki.
A w jakim rejonie mieszkasz.
 
Ostatnia edycja:
Witam nowa mamusie:-)
Ja mam synka i ma 8 miesiecy.
Piotrek wlasnie zasnal,cos ostatnio to godziny drzemki mu sie poprzestawialy i pozniej juz na noc nie chce isc szybko spac:no:
zaczelam podawac mu te krople,nie jest latwo ale przy pomocy tatusia jakos sie udaje:tak:
 
Witam nową mamusie
Niestety kolejna z Ediego. Czy wszystkie polskie mamusie mieszkają w jednym mieście???
My zaliczyłyśmy spacerek i Maja śpi, ale chyba muszę ją obudzić bo już prawie 4 godz, pózniej w nocy nie bedzie chciała spać
 
Hej dziewczyny:-)
Nie ma szans żebym was nadrobiła po mojej dość długiej nieobecności:no:
Nie było mnie bo Alusia miała zapalenie ucha- nie życze tego nikomu. Ciągle tylko płakała, bolało ją, ciekło coś z tego uszka, cały czas chciała być na rękach i się przytulać. Uf...aż mi się płakać chciało. Moje biedactwo:-( No ale dostała antybiotyk i wróciła do normy- dalej jeszcze nie jest w pełni zdrowa ale najgorsze mamy już za sobą:tak:

Brakowało mi pisania na forum no :-D
 
Almani współczuję. Wiem co przeszłaś. Kuba dość często miał problemy z uszami jak był mniejszy a raz to miał takie zapalenie ucha, że aż błona bębenkowa mu pękła. Na szczęście się zrosła i teraz nie ma po tym śladu, ale dłuuugo to leczyliśmy
 
reklama
Witam,
Rudzia zycze zdrowka,
Almani najgorzej jak dzidzce nie mozna pomoc, i sie meczy biedactwo,
Izabell proponuje nie diete ale zmiane nawykow zywieniowych.Zastanow sie jak zwykle wyglad twoj dzien pod wzgledem jedzenia.Jest kilka zasad, ktorych warto sie trzymac.4-5 malych posilkow, najlepiej co 4 godz.Dobrze jest przyzwyczaic zoladek do stalych por.Ja zamienilam slodycze na suszone owoce (np figi, daktyle-szybko sie zaslodzisz i nie dasz rady zjesc za duzo) albo orzechy.Zamienilam zwykly ryz i makaron na brazowy, jest troszke twardzszy ale dobry.Uwazaj na sosy, staraj sie jesc duzo owocow i warzyw, surowek.Ziemniaki wbrew pozora nie tucza:)Lepiej zjesc np kostke gorzkiej czekolady co dzien niz tabliczke na raz.
Podobno warto zjesc jablko czy wypic szklanke wody przed obiadem( ok pol godz) wtedy masz mniejszy apetyt ale na sobie jeszcze nie sprawdzalam.No i slyszalam ze popijanie w trakcie jedzenia spowalnie spalanie.Mi udalo sie schudnac 10 kg, bialy chleb jadlam tylko na sniadanie, a na kolacje rywite albo chlebki ryzowe.Najtrudniejsze sa poczatki, potem zoladek sie skurczy i sie przyzwyczaisz.
Probowalam wielu diet i prawda jest taka ze jak tylko wrocisz do normalnego jedzenia to waga wroci-nie wierze w cuda.Ale kilka maly zmian w skali roku da roznice.Uwazaj na napoje, ja mamy swira na punkcie slodzikow-jestem bardzo anty, na gotowe jedzenie.I pamietaj od czasu do czasu mozna zaszalec:) Zielona herbata jest dobra na odchudzanie.Hmmm troche to chaotyczne ale mam nadzieje ze choc troche pomoglam:)
 
Do góry