reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ach i cos dla oka:) na mniejszym talerzyku twoja porcja wyglada na wieksza:)staraj sie nie ogladac tv czy czytac ksiazki w trakcie jedzenia.Postaraj sie dokladnie przezuwac posilki i niech ladnie wygladaj-lepiej zjesc malo czegos "ladnego" niz duuuzo byle czego:)
 
reklama
Witam z rana.
Almani kurcze zal mi malutkiej, biedactwo. Napewno mialas utrapienie i wielkie zmartwienie. Mam nadzieje ze juz wszystko wraca do normy i malutka czuje sie dobrze.

Aneczka- no my wszystkie procz azorka mieszkamy na leith w rejonie easter rd. wiec wpadamy na kawki do siebie.

A ja bede miala dzien mam nadzieje wmiare zrelaksowany, wszystko zalezy ot tego malego rzepa przy mojej nodze:-D

Emilia- no to juz niedlugo rodzisz!!!!
 
Dzień dobry :tak: Z małą już ok:tak:
U was też za oknem jest śnieżna zawieja:szok: ? Już myślałam, ze mam to za sobą:baffled:
Kurcze Emilia ale ten czas leci..jeszcze chwila i będziesz miała dzidzie :-)
 
Ja również się witam. Ja jak rano wstałam to miałam piekne słoneczko za oknem i już myślałam że to bedzie piękny dzień a za chwile śnieg.
Co do czasu to fakt leci strasznie, jeszcze tak niedawno chodziłam z wielkim brzuchem a Maja ma już ponad 2 miesiące. A jak patrzę na Kubę to się zastanawiam kiedy on tak urósł.
Emilia dzięki za rady, jak tak na to patrzę to w sumie złego odżywiania nie mam, ale to też wszystko zależy od dnia. Więc chyba muszę ułożyć sobie jakiś jadłospis i pory posiłków i się tego trzymać a jeszcze trochę i zacznę sobie ćwiczyć.
Właśnie mi przywiezle krzesełko, jak tylko Maja się obudzi to będziemy rozkładać i sprawdzać, ale normalnie jestem w szoku, wczoraj popołudniu zamówiłam i już mam.
 
Witam juz prawie poludnie i Kuba wlasnie sie obudzil wiec bede teraz szybko pisac.
Nie wiem jak na wschodnim wybrzezy, ale u nas to BIALO.
Izabell_ ja sie wybieralam z Kuba na spacer, a teaz poczekam jak przestanie sniezyc i zobaczymy czy chlapa sie zrobi czy bedzie lezec to moze przepchne wozek na maly spacerek do Kirky. Co do diety to moj szef stosowal przez 6tyg. "No carbs" i w oczach chudl, ale teraz mowi ze jak znow wrocil do chleba i makaronu to przybywa mu troche kg. Ja nigdy nie stosowalam diety, bo straszny ze mnie nie jadek od dziecka :-(

Almani wiem jak to jest z dzieckiem z zapaleniem ucha, my tez to przechodzilismy i w efekcie szpitalem sie skonczylo. Dobrze ze mala juz lepiej sie czuje.

Aneczka witamy serdecznie na forum.

Poki co to mamusie z Edynburga przewazaja, ale pewnie z czasem pojawia sie wiecej mam z Glasgow i okolic.
 
Czesc dziewczynki,my juz po spacerze,a moje dziecko to jest nie zmordowane:-Ddopier zasnal co mu sie rzadko zdarza bo ok 11 juz dano powinien spac ,ostatnio zauwazylam ze mniej snu potrzebuje chyba szkoda mu czasu na sen chyba woli bawic sie do woli:-)
Almani ciesze sie bardzo ze z malutka wszystko juz dobrze bo tyle pewnie biedna sie nameczyla.
Emila prawda ale ten czas leci,zaraz bedziecie mialy swoje malenstwa,ja tez nie wiem kiedy ten czas tak minal,pamietam dopiero byl taki malusi a tu juz 8 miesiecy i chlop mi rosnie:-D
U nas ladnie i slonecznie choc troszke mrozno:-)
 
witajcie Kochane i dziekuje wam :):) dzis juz duzo lepiej sie czuje ale ciagle katar mnie meczy jak oszalaly i zatkane zatoki .... a ta pogoda:szok::szok: skad to sie bierze u nas sypie snieg:szok::szok::szok: myslalam ze to juz koniec ale zmia chyba jeszcze troche z nami posiedzi :)

witam NOWA MAMUSIE ja ma Kacpra co ma 2 latka i Frana ktory jest jeszcze w brzuszku i do porodu zostalo jeszcze 63 dni :):):) no tak wieksozsc mam to EDI moze wkoncu znajdzie sie jakas mamusia z AB ;)

co do jedzonka to - ODPUKAC :):) my narazie nie mamy zadnych klopotow bo moj Kapi zjada wszytsko co tylko mu sie poda ;) jeszcze nie znalazlam takiej rzeczy ktora by mu nie smakowala wiec sie ciesze poki to wszystko trwa bo wiem ze czasami jest tak ze dziecko z dnia na dzien staje sie niejadkiem i trzeba latac za nim z jedzeniem....
 
Hejka,
ja na chwilke przed praca...
Niedawno przeczytalam ze powinnam juz przygotowac torbe do szpitala i tak jakos do mnie doszlo ze czas z brzuszkiem sie konczy, a szkoda bo juz sie przyzwyczailam, poza tym lubie sie nim chwalic:)
Czasami wpadam w panike na mysl o dzidzce.O porodzie nie mysle, ale sam fakt ze przybedzie malenstwo , ktore bedzie calkowicie zalezne od nas.Jest tyle rzeczy zeby sie schizowac!!!Troche boje sie dzidzki!
Jak wy sie czulyscie tuz przed?
A Rudzia ty jestes nastepna w kolejce:)
Do wieczora!
 
reklama
Hej kobietki i ja sie melduje dziesiaj :):-)
Wrocilam dzisiaj ze swojego fitnesu taka niewymeczona...bo moja Julka tak strasznie w tym zlobku plakala ze musialy po mnie przyjsc. Wiec zaliczylam tylko 15 min rozgrzewke no a potem intensywny marsz do domu he he he. No ale nie bede sie poddawala i nadal probowala ja tam zostawiac...w koncu mam karnet na caly miesiac i powinnam gpo wykorzystac. A na przyszlosc postaram sie Julke zawsze usypiac przed oddaniem do zlobka :):tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Jutro rano zostanie z tata w domu a ja bede mogla solidnie pocwiczyc...
Emilia...rady teraz dla mnie jak najbardziej wskazane. Chociaz ja w teorii jestem dobra ale zawsze brakuje mi sily i konsekwencji. Ech.....
Witam rowniez nowa mamusie...pieknie nam rozkwita nasze forum :):-D:-D
Almani bidulka sie faktycznie nameczyla...dobrze ze skonczylo sie to happy endem.:tak::tak:
Isabell daj znac jakie wrazenia po rozlozeniu krzeselka.
Aaaa...co do pytania Emilia to ja jeszcze pamietam swoj koniec ciazy. Ech to byly niezpomniane chwile. Ale u mnie wszystko potoczylo sie tak szyb ko ze nawet nie mialam czasu zastanawiac i stresowac porodem :)))
I faktyucznie ten czas leci. Jak tutaj zaczelam pisac bylam na poczatku ciazy a teraz moja mala 'ciaza' he he spi w pokoju oboc...moje serduszko!!!!:-D:-D
 
Do góry