reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Cześć dziewczyny
Dzięki za życzenia
My już dzisiaj po spacerku a o 17 czeka nas koścół:-:)-:)-(. Jestem wierząca ale nie praktykuję, po prostu nie lubię chodzić do kościoła, ale jak mus to mus.
Wczorajsza impreza była udana dla Kuby, dla mnie trochę mniej. Większość czasu przesiedziałąm w drugim pokoju z Mają przy cycku. Jednak dla niej było za głośno, za dużo ludzi, dla mnie też. Ale cóż raz mogłam pocierpieć, ważne że Kuba jest zadowolony i prezenty też mu się bardzo podobały.
Najbardziej rozbroiła mnie jedna znajoma, kupiła Kubie słownik bo takiemu dziecku to zabawki już nie bardzo. Nie rozumiem wg niej 5 letnie dziecko już sie nie bawi? Sama ma córke w tym wieku. No i ze pierwszy raz widziała Maje to przyniosła też coś dla niej. Kocyk - sflilcowany, brudny, poplamiony. Porażka. Ja nie mam nic przeciwko używanym rzeczom ale bez przesady, już mogła nic nie przynosić.
 
reklama
A tak wogle to zaliczyłam wczoraj zakupy, z zakupów ogólnie jestem zadowolona chociaż wydałam sporo kasy i nałaziłam się strasznie już nie mówiąc o tym stosie ubrań które przymieżyłam. Najpierw chodziłam po tych tańszych sklepach, bo po co płacić więcej ale we wszystkim wyglądałam tragicznie, nie mówiąc o tym że praktycznie nic tak naprawdę mi się nie podobało. W końcu poszlam do nexta. Co prawda ceny 2 razy wyższe ale przynajmniej ciuchy ładne i w miarę leżą. W sumie jak staąłm przy kasie to swierdziłam że większość kobiet w tym sklepie wygląda tak jak ja albo dużo gorzej i jakoś się nie przejmują. Mój problem jest w tym że ja się sobie nie podobam i dołuje mnie mój wygląd chociaż i tak nie jest żle bo ciuchy tylko rozmiar większe niż przed ciążą. Tylko że ja już przed ciążą narzekaąłm na swój wygląd bo już wtedy kupowalam część spodni 10 zamiast 8, jak to było 2 lata temu. Ale mam ambitny plan żeby za jakieś 4-5 tyg zacząć ćwiczyć. narazie muszę poczekać aż moja rana do końca się zagoi. W każdym razie nie pamiętam kiedy tyle kasy naraz na ciuchy wydałam. A kurtkę to musiałam 14 kupić bo w cyckach nie mogłam się dopiąć.:-D:-D:-D
 
isabel ja mam podobny problem...tez kiedys byl rozmiar 8,przed ciaza 10 a w ciazy 12:szok:hehehe nie przyzwyczajona jestem szczegolnie ze biust zawsze male B bylo a teraz zostalo DD:eek:ciezko troche i w kregoslupie cosik strzyka:confused2:a jak bylam po staniki nowe to sie w przymiezalni poplakalam:zawstydzona/y:ehhh sadelko spalilam cwiczonkami ale skora wisi i nie zapowiada sie zeby szybko wsiakla:no:
a co do cwiczenia po CC to wiem ze min 3-4mce trzeba odczekac(kuzynka miala 2x CC) i najlepiej skonsultowac sie z lekarzem czy jakims trenerem zeby zaczynac delikatnie i pomalutku:tak:
 
Ja biust też miałam B, to jeszcze zależy z jakiej firmy, czasami C a teraz też DD i dlatego w nic się w biuście nie mieszczę. Co do ćwieczeń to właśnie dlatego napisałam ze jeszcze poczekam z 4-5 tyg i napewno nie zaczne ostro, tradycyjnie orbitek wiec sie nie przemecze. A w przymierzalni to staralam się na siebie nie patrzeć tylko szybko się przebierałam i patrzyłam na ogólny efekt.
Jutro zaczynam pakowanie, oj jak ja tego nie lubie, zawsze mam problem co zabrać, chociaż teraz ten problem będzie mniejszy, bo zima więc ciepłe rzeczy a poza tym nie mam zbyt wielu ciuchów. Jeszcze tylko muszę podjechać do jakiegoś sklepu i sweter ciepły kupić.
 
doveinred gratulacje!!! Teraz to naprawdę choinkę będziesz musiała przestawić:-) ;-) :-)!!! Zdolny ten twój, niebieskooki przystojniak!!

Emila co do basenu, dam znać jutro, jak dowiem się na którą mam scana :-)!
 
Witam się po dłuższej nieobecności;-) ale w weekend jak J. jest w domu to na komputer prawię wcale nie wchodzę. Ogółem weekend nam się bardzo udał i muszę przyznać, że już dawno tak nam miło we troje nie było:tak:
Dziś rano byliśmy na zakupkach. Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam Ali w asdzie tygryskowe ubranko:-) Na zdjęciu poniżej całej okazałości:-)
 

Załączniki

  • DSCN2308.jpg
    DSCN2308.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 17
Barnim gratuluje!!Maly skoczek:)
Dziewczyny ja juz mam biust FF az sie boje co bedzie pozniej.
Asiek spoks, czekam.Moze lyzwy we wtorek?
Almani wdzianko super!!! Liczysz ze teraz zacznie Brykac?
 
Emilia ona już brykała, a skakanie to jej ulubiona zabawa....więc kupiliśmy jej właśnie takie wdzianko...jak tylko je zobaczyliśmy wiedzieliśmy, ze pasuje do niej w 100% :laugh2:
 
Witam, widzę że ja dzisiaj pierwsza jestem:-):-):-)
Almani wdzianko super.
Barnim gratulacje
Emilia wow, może już tak bardzo biust Ci się nie powiększy
 
reklama
witam i ja .dzisiaj wyspana i gdyby nie przejezdzajace koparki pod blokiem to maz zaspal by do pracy znowu:no:Amelka jeszcze spi wiec ja kawusie sacze:-)
mieszkanie cale posprzatane.halda prasowania zniknela:-D:-Dale juz kolejne sie suszy wrrrr:confused2: w niedziele jade do Polski-juz soie nie moge doczekac:tak::-D:-D:-D:-D:-Dpewnie po 5 dniach bede plakac zeby wracac do szkocji ale i tak ciesze sie ze cala rodzinke zobacze:-) juz dzisiaj zaczynam pakowanie bo przy Amelce to z 4 dni sie bede pakowac hehehe;-):-)
 
Do góry