reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Isabell- wszystkiego najlepszego dla synka!!!! Ja pewnie zamykam koło zapominalskich i mało spostrzegawczych! hiii Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!

Ja dziś i jutro zrobiłam sobie wolne!!!!! Ponieważ u nas w pracy panuje wirus, który powoduje wymioty i biegunkę. Patrząc na moje pierwsze 3 miesiące ciąży to jak by nie było doświadczenie zdobyłam w biegu bo toalety ;-), z mężem zadecydowaliśmy że nie ma co się narażać skoro ewidentnie tam coś jest, nie ma co się pchać!!!!!!

Co do gotowania.... lubię gotować, choć nie codziennie. Krew mnie zalewa jak codziennie muszę myśleć co na jutro ugotować!!! Teraz ze względu na to iż w pracy mamy zagwarantowane wyżywienie, jak jesteśmy 12 godzin, ten problem odpadł. Lubię gotować to na co mam ochotę, a jeśli dodatkowo jest to coś nowego co wydaje się być smakowite, to zaczynam od zmycia choć by kubka w zlewie! Taki mój świr, jak mam tworzyć to w czystej kuchni! (nie piszę tu o codziennym gotowaniu, tylko takim z natchnienia hiii)
Często biorę pomysły z inetrnetu!! Lubię czytać komentarze, jak dana potrawa została odebrana, wśród rodziny i znajomych.

Dziewczyny, wczoraj tak rozmawiałyśmy o czytaniu, iż znów naszła mnie chęć na czytanie. Tym bardziej że nam nie planowe wolne, hiii, trzeba ten czas spożytkować, jak najlepiej!!!

Moja dzidzia też się cieszy z wolnego!!! Ja po wstaniu z łóżka szybka kanapka i do łóżka z laptopem, a dzidzia szaleje we mnie!!! Kobiety są dziwne, tak cieszyć się z kopniaków!! :-D :-D
 
Ja wpadam na szybkie dzien dobry!
Isabell hmmm to chyba jednak ja zamkne kolo spoznialskich:)Duzo zdrowka dla twojego synka i wszystkiego najlepszego.
Zaraz lece do pracy i wracam po 10 wiec zajrze wieczorkiem.Milego dnia
 
he he Emilia...to jednak ja béde chyba ;-);-);-)
Isabell Wszystkiego co najlepsze dla pociechy!!!!! :-):-):-)
A ja dzisiaj po tej wczorajszej klotni z rodzicmai taka jakas przygaszona jestem. nie moge znalezc sobie miejsca i mam glowe pelna mysli. Chyba kupie sobie dzisiaj jakas meliske...karmiac piersia chyba mozna ja pic???
 
Dziewczynki rodzice kupili mi dzisiaj cała sagę zmierzchu :-) właśnie dzwonili że mają!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tylko prosiłam tatę żeby się zorientował po ile jest 1 część a oni mi wszystko kupili na imieniny tak sie cieszę i Wy pewnie też co????????:-D
IsabellL wszystkiego naj naj naj dla syneczka niech Ci rośnie zdrowy i przynosi same powody do dumy. Super że jedziemy tego samego dnia ja się już nie moge doczekać
Emilia ja będę miała we wtorek w pracy książkę dla Ciebie pracuję od 1 do 5 jak możesz to przyjdź
Doveinred jak wrócę ze świąt to urządzam spotkanie kulinarne więc się przygotuj i dziewczynki notesiki ze sobą:-)
 
witam sie i ja.na biezaco czytam ale jak chce cosik napisac to Amelka mi przypomina gdzie moje miejsce:tak::-)
Jak kto lubi chinszczyzne to moge pokazac jak cos fajnego zrobic jak by byla ochota:happy:

aaaaa ja sie pisze na kursik z chinszczyzny:-D:-D:-Djimmi chang(czy jak to sie pisalo) to ulubiona restauracja mojego mezusia i moja:tak:lubie eksperymenty w kuchni choc malo profesjonalne sa ;-):-)
 
Jestem zdecydowanie za !Jesli chodzi o kurs chinszczyzny.
Ewa we wtorek lece na basen na 11 czyli dowloke sie do ciebie do pracy na pierwsza.Tez ci cos podrzuce:) Powiedz rodzica ze zrobili mila niespodzianke nie tylko tobie:)
 
Hejka Kochane.
Barnimek nie zwracal ale ma rozwolnienie:-( naszczescie pije duzo herbaty no ale mniej je o wiele bo chyba sam czuje ze cos jest nie tak.

Z nowosci: Barnim raczkuje (jeszcze troche nieporadnie ale przemieszcza sie z jednego konca pokoju na drogi):laugh2::laugh2::laugh2: juz nawet zwalil swiecznik.

No to fajnie ze lubicie chinszczyzne:laugh2: to wam cos fajnego podam a moze i nawet pokaze:laugh2::laugh2::laugh2:
azorek- my chodzilismy do jimmy changa ale potem przenieslismy sie do omni centre tam tez jest bufet chinski.
 
reklama
witam sie nie wyspana:no:maz byl na imprezie z pracy i mial wrocic po polnocy a ja wstalam o 3 a tu nadal go nie ma!!!no to dzwonie....nie odbiera:szok:ja juz milama 5 tysiecy mysli na raz(oczywiscie najczarniejsze scenariusze):zawstydzona/y:dodzwonilam sie do niego o 3.30 i maz jakby nigdy nic slodkim glosikiem mowi-no przeciez na taxi czekam!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:qrna to ja tu od zmyslow odchodze a ten duren nawet smsa nie wyslal ze bedzie pozniej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jak juz sie doczlapal stylem weza do domu walnal sie na wyro i nawet przepraszam czy czesc nie uslyszalam-a chrapal talk ze juz nie zasnelam:zawstydzona/y:do tego ok 4.30 zadzwonila jego komorka-no to myslalam ze sie wsciekne bo Amelka sie obudzila:wściekła/y:

do omni centre mam troszke daleko:sorry:ale na kursik chinszczyzny to i na leith walk sie dokulam:tak::-D:-D:-Dtylko ze ja 20-go jade do Pl i wracam na koniec lutego dopiero:-(to ja poprosze jakies "korekcyjne-wyrownawcze" zajecia dla spoznialskiej;-):-)

aaaaaaaa i GRATULACJE dla przystojniaka ze juz raczkuje:tak::-D:-D:-D:-Dteraz wam zacznie przemoblawania robic hehehe;-):-)
 
Do góry