reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Vampiria, niezły kot :-D Co do hv-na razie tez była tylko raz, ale od razu sie zapowiedziala na kolejną wizytę [za tydzień] i rzekomo będzie nas odwiedzać co miesiąc/dwa. Ale to ponoć zależy od niej, czasem hv po prostu podaja rodzicom adres gdzie można przyjść z dzieckiem w razie 'w', ale my woleliśmy te wizyty co miesiąc :tak: nawet dobrze, bo coś wyskoczyło Frankowi na plecach, to jej pokażę od razu, bo jak chcieliśmy iść z tym do lekarza, to nas odesłali właśnie do hv :wściekła/y:
Doveinred, ''najlepszego!'' dla synka :-):-):-)
 
reklama
Ale sie dzisiaj zimno zrobilo, az mi sie nic nie chcialo i przelezalam z mala pol dnia bo znowu miala goraczke, kly jej wychodz i sie meczy bidulka. Mam nadzieje, ze jutro juz bedzie ok i uda sie gdzies wyskoczyc.
Bzyczek, Doty gdzie byyscie? Widzialam zdjecia, ladnie tez bym sie wybrala.
Ja zaczelam sie rozgladac za inna praca bo moja juz mnie wukurza
 
Ja tylko na chwilke. Chcialam Wam powiedziec, ze wczoraj o 23:08 przyszedl na swiat nasz Synek, waga 3,88 kg, dlugosc 54 cm. Oboje czujemy sie dobrze i jestesmy juz w domku.
Manolka jak u Ciebie?
Pozdrowionka, w wolnej chwili napisze wiecej :-)
 
Ostatnia edycja:
foxia grtulacje
 

Załączniki

  • boy.gif
    boy.gif
    89,9 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Do góry