reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hej

Nareszcie robi się ciepło :-) Już myślałam, że się nie doczekam. My też niedługo uciekamy na spacerek, bo nigdy nie wiadomo, jak będzie po południu :-D

Emilia, ja mam wanienkę do oddania, bo Natalia już z niej wyrosła, więc muszę ją kąpać w normalnej. Nie jest jakaś super, ale całkiem porządnie spełnia swoje zadanie :-D Pewnie znalazłoby się coś jeszcze, ale nie wiem, co ta twoja koleżanka będzie miała- chłopca, czy dziewczynkę ?

Mojej małej się nie ulewało, ale przez dobre 2 miesiące w ogóle nie chciało jej się odbić... A ja panika, bo się naczytałam i nasłuchałam, że się MUSI odbić, że nawet godzinę trzeba dziecko nosić i klepać, bo nie ma siły... Ale oczywiście Natalia miała inny pogląd na tą sprawę i jak sobie beknęła to było święto :-D. Teraz beka jak zwierz :-)

No, a mi w końcu po 20 tygodniach czekania przysłali chid benefit... Jestem w szoku :szok::szok:
 
reklama
hey dziewczyny no pogoda super :D:D mnie sie nie chce tak rano wychodzic na dwor;-) vampiria dobrze ze juz sie doczekalas chociarz na child benefit ;-) azorek wraca w piatek w nocy :-)milego dnia pewnie cisze dzis bedzie bo wszystkie na spacerku :-)
 
vampira a wyrównali Ci kwotę od urodzenia dzieciaka czy tylko za ostatnie 3 miesięce? My wciąż czekamy i ciągle mi tylko kolejne papiery przysyłają do wypełniania.Najpierw Pesele,nipy etc,potem jakieś jeszcze formularze,ostatnio była cała historia mojego zatrudnienia w UK...ciekawe co będzie następne.
 
no dziewczyny witajcie, jestem już w Coatbridge i nawet mam juz neta:) a wiec wczoraj byłam w monklands i tam zapisalam sie do GP i najprawdopodobniej juz w pon bede miala scan...wiec nie to co w belfascie...na glupia wizyte czekaj 2 tyg na scan miesiace....nie wiem jak z położną ale to się dowiem wszystko w poniedziałek. chatke mamy fajną:) dzielnicę spokojną - w koncu sie wyspałam...
pozdrowionka
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Jak to jest gdy zglasza sie do taxow drugie dziecko??? Trzeba wysylac ponownie mase dokumentow czy tylo certyfkat urodzenia? Mamy ctc ale jak Adas sie urodzil nie dosc ze korespondencja byla dluga to IR zgubilo nasze wrs.
Podlamalam sie tez troche bo childcare element i ctc nam wczoraj w smiesznej kwocie przyslali.Nasze zarobki wzrosly rok temu. Mam nadzieje ze jak zadzwonie ze jestem na macierzynskim i Igus sie urodzi to znow jakas normalna kwote nam dadza. Bo na chwile obecna przedszkole Adasia to wiecej z kieszeni musze dac niz SMP dostaje.
 
Do góry