reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

gwiazdeczka - Moj Adas mial bakterie kiedys, przywiezlismy z wakacji (ale mozna ja zlapac wszedzie). Dopiero wizyta w Polsce pomogla. Dostal Klacid i byl spokoj, potem znow sie odnowilo i znowu Klacid. Kupilismy tez nawilzacz powietrza. Jedz do Pl zrob testy alergiczne, tu sa oszolomy nie lekarze.
Wlasnie czytam Onet, ludzie w Pl narzekaja ze ciezko sie zyje juz nawet w rodzinach gdzie 2 osoby pracuja. Kurcze, jedzenie podrozalo a pampersy, przybory i jedzenieoraz ubranka dla dzieci to jakas masakra tam. Ciezko by nam bylo, teraz tez nie jest jakos tam extra ale w Pl mysle ze bylo by znacznie gorzej.
 
reklama
manolka nie mam mozliwosci zeby jechac do pl teraz i zrobic testy moze prywatnie wie ktos gdzie moge tu zrobic?? nawilzacz powietrza mamy ..ale mnie wystraszylas z ta bakteria a jak w polsce ja znalezli?? kurde bede sie martwic teraz?? a jakies inne objawy byly oprocz kaszlu??
 
Adas mial nocny kaszel... ataki.. dusil sie, w dzien bylo w miare ok. Pediatra alergolog zaczal podejrzewac ze moze to byc ta bakteria . jakos sie tak dziwnie nazywala..i dal lekarstwo .. okazalo sie trafione.
 
kurde i c0o jaj mam zrobic teraz jak lan ma to samo :-( tylko alanowi przechodzi na jakis czas i wraca dusic sie nie dusi.. alan mi tez chrapie w nocy wiec do laryngologa mamy skierowanie czekamy na wizyte
 
zobaczymy co ten laryngolog powie a ja chyba wybiore sie do przychodni po niedzieli i nie dam sie tak latwo zbyc niech cos mi poradza na ten kaszel//// kurde u lana na alergie mi to wyglada bo do tego ma taki wodny katar
 
Ostatnia edycja:
kto oprocz mie i azorka idzie ????


Moi drodzy zacheceni sukcesem naszej ostatniej imprezy. Popartej lawina bardzo dobrych komentarzy mamy zaszczyt was zaprosic na kolejna impreze z cyklu:
PRAWDZIWA POLSKA POTANCOWKA
30 KWIETNIA 2011, start godzina 20:00 do 01:00
Liberton Club Rooms Burdiehouse Street, Edinburgh EH17 8EZ
Bilety do nabycia w sklepie firmowym naszego glownego sponsora
Polskiej Masarni przy ulicy:
127 Gorgie Road
Edinburgh EH11 1TE
Oraz pod numer telefonu 07837437382 lub email potancowka@gmail.com
Jednoczesnie chcielismy was poprosic o pomoc w stworzeniu listy przebojow i wpisywanie na forum tytulow piosenek przy ktorych najlepiej sie bawicie.
Z posrod osob ktore dolacza do grona naszych znajomych na:
NK: Prawdziwa Potancowka :nk.pl
Facebook: Prawdziwa Potancowka
:Witamy na Facebooku. Zaloguj się, zarejestruj się lub dowiedz się więcej
Rozlosujemy kupon na 5 piw lub drinkow.
Serdecznie zapraszamy Kasia i Nikodem
 
Ostatnia edycja:
Może was nadrobię, a przynajmniej się postaram.
Azorek współczuję, no jak się wali to wszystko naraz, ale dobrze, że chociaż pół etatu jej zaproponowali a nie od razu zwolnienie
Bzyczek masz rację zależy od szczęścia i tego co aktualnie mają do rozdania. Z chłopcami to raczej nic nie wskórasz, może przygłodz ich trochę.
Justa i co zapytałaś się męża gdzie on wyszukuje te wakacje?
Gwiazdeczka no ja też proponuję badania w Polsce, mój miał pnenokoka i jak go wyleczyliśmy to przeszło plus dostał szepionke uodparniającą
Emilia dziękuje my za odwiedziny, mała padła w aucie i narazie śpi
 
reklama
gwaizdeczka mam nadzieje ze z Alankiem to nic powaznego i ze szybko mu przejdzie

alez pogoda dzisiaj rano wyszlam wywiesic pranie takie ladne slone bylo... pol godz pozniej wyszlismy na spacer to wrocilismy po godzinie bo tak wialo ze az zaczelo dzieciom z nosa cieknac... przed chwila padalo to polecialam po pranie.. a teraz znow slonce..
 
Do góry