reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Gwiazdeczko może coś faktycznie jest z tym Twoim piecem bo różnica jest faktycznie za duża. Ja wiem, że ja grzeje za dużo. Czasem juz w domu jest 22 st a mi nadal zimno. Chłopcy wypieki na buzi, mój mąż w krótkich spodenkach po domu chodzi a mnie zimno. Dziś włączył mąż rano piec ok 6.30 ja wyłączyłam dopiero ok 10.30. No cóż taka ma natura.
Co do choroby synka. Ja jak chłopcy zaczynają kaszleć podaje mucosolvan (mam go z PL) a do noska też daję wodę morską. Przy gorączce paracetamol, nurofen lub calpol w syropie. Jest tutaj też dobry syrop na kaszel nazywa sie TIXILIX kupisz go w tesco,asda wszędzie. I czasem też robię syropek z cebuli choć chłopcy za nim nie przepadają. No i ja raczej nie puszczałabym małego do przedszkola. Moi też siedzą już dwa dni w domu bo pokaszlują. W niedzielę lecimy do PL i nie chcę żeby ich rozłożyło.
 
:-(mam mucosolwan w sumie bardzo nie kaszle tylko katar ma zrobie mu zaraz cieplej herbatki kurde szkoda mi go nie puszczac do przedszkola bo on lubi :-( no tez mi sie wydaje z ecos nie tak z tym gazem ja tez jejstem zmarziluch i tez grzeje ale nie az tak bardzo bo bysmy chyba z 5o na tydz na ten gaz dawli wiec tak srednio grzeje 3 razy dziennie po 2 godz i woda sie grzeje wiec karta starcza na 4 dni za 20 f :-( alan lubi syrop z cebuli na poacztku nie chial ale moj k zrobi lmu tak z duza iloscia cukru taki slodziutki i pil
 
Kobietki do nas nic jeszcze nie przyszło do wypełnienia, muszę czekać czy samemu zgłosić ?

sami przysylaja.

gwiazdeczka a jakiego masz dostawce? Bo tak jak pisalam my jestesmy z hydro i u nich zmienialam te liczniki - koszt to 51 funtow za jeden licznik ale i tak sie zwraca bo nie wiem czy wiecie ze za ten licznik na karte placi sie tygodniowo oplate- u mnie bylo po 1.25 za elektryczny i chyba jeszcze wiecej za gazowy. A teraz nic juz nie placimy i koszt jednostki energii i gazu jest duzo nizszy
 
gwiazdeczka27 ja zapobiegawczo zawsze smaruje mala na noc taka mascia rozgrzewajaca, nazywa sie snuffle babe vapour rub - lepiej jej sie wtedy tez oddycha - smaruje klatke i stopki. Mozesz tez zrobic inhalacje w domu - kup kropelki oil bas i jak nie masz inhalatora to zamocz recznik,kropnij troche tymi kropelkami i poloz na cieply kaloryfer-jest lepsze powietrze wtedy w pokoju...moze to cos pomoze...
 
zaprowadzilam go do przedszkola bo chial isc po kapieli go dzis k wysmaruje i wlacze mu nawilzacz z oil basem :-) ale ladnie na dworku odrazu wiecej ludkow powylazilo az milo :-) a ta masc kupie w supermarkecie??
 
reklama
kupisz ja w bootsie i innych drogeraich - podejrzewam ze kolo nas bedzie w tej aptece Gordons na rogu.
Ja te kropleki daje na mankiety rekawkow od pizamy i w nocy tez jej sie lepiej oddycha.
A z tym licznikiem to tak jest - zobacz sobie kiedys ile masz w niedziele wieczorem przed pojsciem spac a pozniej w poniedzialek rano - bo sciagaja ta oplate w poniedzialki i zobacz ile zeszlo kasy. Albo moze masz taka opcje na liczniku elektrycznym - postukaj tym niebieskim guzikiem to powinna sie pokazac oplata tygodniowa
 
Do góry