reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

My mamy w e-on i za prąd płacimy 25 funtów miesięcznie i za gaz również tyle samo i jak na razie nie mamy żadnej niedopłaty, mimo że nie oszczędzamy na ogrzewaniu jak jest zimno.
 
reklama
Witaj doveinred :-) współczuje nocki ale doskonale wiem jak wygląda nocka nie przespana przez 1,5 roku ;-)
Też zauważyłam że mamy dzieci w podobnym wieku , Victor kończy 2 latka 8 kwietnia :-)
A powiedz mi, jeśli mogę zapytać , bałaś się drugiego porodu ?
Bo ja się boję bardziej niż przed pierwszym :-(
 
to nam cos za ten gaz za duzo wychodzi
a co do porodu to ja tez bym sie bardziej 2 bala bo zawsze przy 1 nie wiadomo na co sie czlowiek szykuje a przy 2 juz gozej choc podobno kazdy porod jest inny
 
:szok::szok::szok:no nie daleko choc nie barklo takich co mowili ze mieszkam za edim juz heheheh zazdrosnicy :wściekła/y: naprawde polacy tu sa czasem okropni nie daj boze ma sie lepiej od kogos to juz noz w plecy
 
menia- to malo za prad....u nas jest wszystko na prad(oprocz kominka na gaz i kuchenki) i z licznika wyglada ze naprawde tyle zuzywamy. po wakacjach nam oddadza ale sam fakt placenia takej kasy co tydz. U nas urodzinki 30 kwietnia (choc planowo mialy byc 15 kwiet) Co do ciazy to nie balam sie. Ciagle czekalam czy urodze normalnie a jak nie to mialam ta pewnosc ze 2 marca bedzie cc- moze dla tego spokojniejsza bylam.
 
gwiazdeczko nie przejmuj się :-) ja też żeby dojechać do centrum autobusem to jakieś pół godziny więc za blisko nie jest , ale mi pasuje bo z daleka od hałasu ;-) do pracy mam 15 min. pieszo :-)
 
gwiazdeczko nie przejmuj się :-) ja też żeby dojechać do centrum autobusem to jakieś pół godziny więc za blisko nie jest , ale mi pasuje bo z daleka od hałasu ;-) do pracy mam 15 min. pieszo :-)

wlasnie dopiero ucze sie nie przejmowac bo zawsze wszystkim sie przejmowalam i w sumie do tej pory tak jest ale moze sie kiedys tego oducze mam nadzieje
 
reklama
doveinred a co się działo nie tak że miałaś mieć cesarkę , jeśli mogę zapytać ?
Bo mój pierwszy poród też w sumie lekarze wywołali wcześniej i był zaplanowany ponieważ podejrzewali zatrucie ciążowe.
A najbardziej się denerwuję czy z maluszkiem będzie dobrze po porodzie ponieważ leżał na intensywnej terapii serduszko nie chciało samodzielnie bić i nie oddychał samodzielnie, ale tak walczył że w ciągu 24h sie polepszyło , potem podawali mu jeszcze antybiotyk na infekcję płuc , bo niby coś takiego podejrzewali.
Ale teraz odpukać wszystko jest ok , i tak na prawdę nie wiem co to jest choroba u Victora :-)
 
Do góry