reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Kurcze u mnie słonka, nie ma :-( tylko pełno chmur :wściekła/y:
Mam nadzieję , że jednak nie będzie jutro padać bo wizytę u położnej mam na 9 rano a deszczu nie znoszę :no:
 
Witam Was:)
dawno tu nie zaglądałam i nie nadrobię wszystkiego.
My nadal w Polsce-teraz u mnie w Krakowie stacjonujemy i czasu na forum jakby mniej.
Widziałam,że rozmawiałyście o samodzielnym pokoju dla małej. My mamy 2 sypialnie i po powrocie juz zamierzamy przeprowadzić się do drugiej. Mamy nianie z matą monitorująca oddech więc będę słyszeć co się u niej dzieje a myślę,że jest w takim wieku ,że bez problemu to się może odbyć. A w nocy ładnie już śpi,czasami raz się budzi na karmienie ale w większości przypadków przesypia ładnie całą noc.
My w mieszkaniu mamy tylko prąd i na kluczy. Jak się wprowadzaliśmy to był rachunek i porównywaliśmy ceny i wcale nie wychodzi dużo drożej a przynajmniej płacimy na bieżąco i nie będziemy zaskoczeni wysokim rachunkiem. Jak były mrozy to płaciliśmy ok 40 tygodniowo ale przed zimą ok 20 na tydz spokojnie wystarczało.
 
reklama
Witam
U nas nocka taka sobie. Mestwin stwierdzil ze od 11 wieczorem bedzie sie budzil co 1,5 godziny i jadl.....od 6 wstal- zjadl-zrobil kupke-zjadl popatrzal na swiat- zjadl i o 8:20 zasnol.

menia26-twoj synek cos w wieku mojego. Kiedy ma urodzinki?
cytryna- ja bym pojechala.
No poprzednio azorku wbylismy w scottish gas to tam mialam wlasnie przeboje. Wogole licznikow nie sprawdzali wiec jak bylo zestawienie roczne to odrazu musielismy zaplacic 600f. Wiec przeszlam na scottish power ale nie podobalo nam sie wiec po 3 mies przeszlismy do e-on....a........
 
Do góry