reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Cytryna ja chodzilam na kilka spotkan tzw szkoly rodzenia(mi o nich midwife sama powiedziala i zapytala czy nie chce chodzic...),ale niczego nowego sie nie dowiedzialam, wszystko juz mialam obcykane :-) jedyne co to naogladalam sie nie potrzebnie na jakies filmy,ktore puszczali (kazdy sposob i miejsce rodzenia) nie dosc,ze filmy byly z lat 80tych to te kobiety takie oblesne nawet nie ogolone byly :-D sorki,ale nic pieknego tam nie widzialam...

No to chyba zalezy w takim razie gdzie chodzisz na ta szkole rodzenia bo ja mialam 4 zajecia i na 3 byla z mezem i nawet jemu podobalo sie prowadzenie. A na ostatnich byl film gdzie sie udac w szpitalu i jak to wszystko bedie wygladalo w royal infirmary wiec jak pozniej sie zaczelo to wiedzielismy dokladnie gdzie jechac i nie bladzilismy. Z tego co pamietam to zajecia zaczynaja sie okolo 30 tygodnia ciazy.
 
reklama
Zobena - dzieki za zaproszenie :) ja tez ze slaska, tyle ze z opolskiego.
Wiem, ze bedzie dobrze, ze dam rade i w ogole. Tak mnie na tesknote wzielo. Dla mnie to cos nowego bo ja tam nigdy specjalnie nie tesknilam ;)

A ta szkola rodzenia to bardziej dla meza niz dla mnie - chce zeby pochodzil :)

Weekend sie konczy niestety. I znowu 5 dni przetrwac trzeba do nastepnego. Mdlosci mam 24/7, ciezko w pracy wysiedziec. Mam nadzieje ze za kilka tygodni sie poprawi.

I w ogole milo was wszystkie poznac :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam nadzieje ze tance powtorzymy, najlepiej jeszcze przed moim wyjazdem a. lece 8 kwietnia. :-):-)

Dovneired- zastanow sie moze jeszcze tam ktos bedzie.
My wybralismy chrzesnych wlasnie po to by w razie czego mogli zastapic nas:szok:
Moja kuzynka, i krzyska przyjaciel.
Przy drugim bedzie moj brat i bratowa:-)
 
Witam nowa przyszla mamusie :)
Ja do PL chce i bede wracac. Czy to w ciazy czy nie wyjechalismy tylko z mysla o zarobku i tylko na 5 lat. No niestety bedziemy o rok dluzej ale i tak nie jest zle. Za rodzina akuret nie tesknie i ciesze sie ogromnie ze jestem daleko.
My sie poprostu tu nie czujemy jak u siebie, moj Grzes chce wykonywac wkoncu swoj zawod a ja swoj i jak sie wszystko uda nie bedzie az tak zle i grile co weekend (w wakacje) pod golym niebem beda. Wiadomo duzo juz bedziemy mieli jak sie sprowadzimy bo domek budujemy i na drogi rok w maju chcemy sie tam wprowadzic.
Ja mialam szkole rodzenia pod koniec ciazy ale g....o warta .Polozna obudzila sie jak mialam 37 tyg i powiedziala o tych zajeciach. 4 spodkania na jednym spodkaniu film o szpitalu a na 2 gim film o porodzie....

misialula-
no ja nie mam duzego wyboru bo z kuzynostwem wlasciwie sie nie widuje. Mowie zostaje mi tylko jeden kuzyn z drogiej lini z ktorym nie rozmawialam z 5 lat i nawet nie wiem co i gdzie jest teraz.. albo moj wojek a go zabardzo nie chce. Szkoda ze ten od siostry mojego taty nie moze.... U mojego Grzesia juz siostra wybrana no tez starsza od niego jakies 10 latek wiec wiekowo moj wojek by pasowal..
 
Witaj cytryna!!! Gratulacje dzidzi w brzuszku :)
Emilai a gdzie sie patrzya na te punkty ja nic o tym nie wiem!!! U nas znajomi byli bo auta nie mamy nadal,.... wiedz jesteśmy usadzeni jak nic!!! Miłego wieczora dziewczyny Jutro będziemy dzwonić do tego Housingu to wam napisze co chcieli ...
a co do teśknoty najbardziej żal mi mojej córy!!! bo mało zna moją rodzinke i przez skype wyciąga recę jak ich widzi i aż mi sie ryczeć wtedy chce!! buuuuuuuuuuu
 
reklama
Do góry