reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

anitha no mi aż serce stanęło. W łazience to zaczęłam się na Kube drzec bo stał kolo niej, dopiero potem zauważyła, ze się posikała jak sama mao nie rypnęłam razem z nią. jak poleciała to aż huknęło, a dzisiaj z tej kanapy to akurat chciałam ja złapac, bo mówiłam że ma usiaśc ale ona oczywiście nie słucha, no jak zobaczyłam jak lezy na podłodze to zanim zaczęła płakac minęło chwile to też myśłalam że juz po niej, no takiego fikolka na glowie wywinęła, trochę ma rozcięta glowe no i ten guz, ale co jak się uspokoiła to znowu mi stanęła na tej kanapie
Emilia ok to daj znac
 
reklama
jeeeeezuuuuu, okropne rzeczy tu opisujecie :szok:
Isabelll, biedna mała, musiało ją naprawdę boleć, dobrze, że nic gorszego jej się nie stało

bzyczek, Twoje dzieciaczki też biedne, mam nadzieję, że szybko dojdą do siebie, a drugi synuś jednak nie będzie miał astmy. Trzymam kciuki za was

Azorek, ja Cię muszę chyba częściej odwiedzać, bo Natalka jakimś cudownym sposobem odzyskuje apetyt po wizytach u ciebie. Poprzednim razem po powrocie do domu zżarła 300ml :szok:, a dziś kolejno 220 i teraz 270 :szok::szok: A w ogóle moje dziecko miało tak dobry humor dziś, jak już od dawna jej się nie zdarzyło :happy:

Coś to jeszcze miałam skrobnąć...
Aha, Zobena, Isabelll, to raczej nie pleśniawki, kiedyś juz tak miała i wtedy się uparłam, że to pleśniawki, dostała Nystatynę, ale biały nalot nie zniknął, mam wrażenie, że to po prostu od mleka jest. Ważne, że apetyt wrócił ;-)
 
Boże isabell co ty za przeboje miałas wogole dziewczyny jak piszecie takie rzeczy o tych upadkach , utracie przytomności to aż mnie ciarki przechodzą!!!!! Oczy na około głowy to za małooooooo!!!
Co robicie w wekend? Czy chodzicie gdzieś indziej niż do Monkey boznes w EDim ? a może w Glasgow jest coś fajnego
 
vampiria - moj maly tez mial biale w buzi a nie byla to plesniawka. Wazne, jak piszesz, ze apetyt wrocil:)

Rany.. mi tez ciary przechodza jak opisujecie te wypadki dzieciakow.. boze... co i kiedy mnie czeka;( Dobrze ze wszystko sie dobrze konczy.
U mnie Hulk leci:) ale ja chyba ide powoli nynciac.. natus juz od 8.30 spi:) yyupiii:) Do jutra:)
 
Boże isabell co ty za przeboje miałas wogole dziewczyny jak piszecie takie rzeczy o tych upadkach , utracie przytomności to aż mnie ciarki przechodzą!!!!! Oczy na około głowy to za małooooooo!!!
Co robicie w wekend? Czy chodzicie gdzieś indziej niż do Monkey boznes w EDim ? a może w Glasgow jest coś fajnego
a moze basen w waterworld na leith walku??
 
Vamiria ja az sie boje co bedzie jutro. Ja dodatkowo czyscilam malej buzie aphtinem czy jakos tak
Gizel dookola glowy to i tak zamalo, przynajmniej przy moim dziecku
A ja przed chwila wchodze do Kuby do pokoju a on buzia cala z krwi i placze. Ja chyba na zawal zaraz padne, zanim wydusilam z niego co sie stalo to tak mi sie cisnienie podnioslo ze juz mi sie spac nie chce. A moj syn tak sobie rozhustal zeba ktory mu sie zaczal ruszyc ze poranil sobie dziaslo i tak starsznie krew mu zaczela leciec jeszcze jak schodzil z lozka to nie patrzyl i nosem walnal w cos i znosa krew poszla.
Niech ten tydzien sie juz skonczy
Ja nic nie zaplanowalam, napewno czeka mnie prasowanie
 
isabell moze idz lepiej spac bo jeszcze tobie sie cos stanie :) tak oczy do okola glowy to za malo.. najgorsze jest to ze jak dziecko spadnie rozwali sobie glowe reke czy cokolwiek to i tak niczego go to nie uczy... zaraz zacznie robic dokladnie to samo..
ja codziennie odkrywam u dominika nowe siniaki czy zadrapania... na pytanie co to jest albo skad odpowiada ze gdzies sie przewrocil.. jak by ktos obejrzal te moje dzieci to jeszcze by pomyslal ze sie znecam nad nimi :D

dwiazdeczka dajznac odrazu :)
 
reklama
gwiazdeczka to daj znac jak juz zrobisz ten test
Anitha no wlasnie sie polozylam ale najpierw musialam cala posciel przebrac bo nie wiem czemu ale cale lozko mialam mokre tzn juz teraz wiem bo sie kuby zapytalam chcial sie napic odkrecil butelke no i sie przewrocil. Na lozko i cale picie sie rozlalo no ale przeciez on powycieral zebym nie widziala
 
Do góry