reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Madziarz a probowalas w innej przychodni???U mnie nie byloby takiego problemu-pytalam.
Vampiria Asiula dobrze sie trzyma, pospala w dzien 3 godz i wsio.Niedawo wrocilysmy od kumpeli z urodzin, siedziala i bawila sie jak zawsze.Zobaczymy jak noc.Co powiesz na kawke jutro???
Anitha no wlasnie u malej po kilku dniach sie poprawilo, odstawilam i juz na nastepny dzien znowu cos wyskoczylo:( sprobuje z tym mlekiem.Ma byc w aptece jutro po 11.

PS JAK TO NIE JESTESMY WYMAGAJACE????? a nadrabianie tych wszystkich postow to co???Odpowiadanie na pytania????umawianie sie na kawy i grupy???No co wy , nie sciemniajcie dziewczynie:)


My na wakacjach bylismy na wyspach kanaryjskich we wrzesniu z mala i z Ewa i jej mezczyznami.Dzieciaczki byly suuper.Bylo cieplo, wygrzaly sie i nie marudzily.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co to jest CAB? :confused:
Emilia, nie próbowałam bo chyba muszę jakoś im udowodnić, że mieszkam na tej konkretnej ulicy, tak? Qrcze, ale chyba musze spróbować teraz...
 
Ostatnia edycja:
Citizens Advice Bureau to biuro porad obywatelskich. Pomagają załatwiać różnego rodzaju sprawy. Wszelkie benefity, mieszkania, sprawy prawne itp. Bardzo wiele razy mi już pomogli. A jeszcze jak trafisz na kogoś kompetentnego to już w ogóle super. W każdym mieście w Szkocji mają biura. I wszelkie instytucje trzęsą przed nimi portami.
Pójdź powiedź, że nie masz gp, masz nin i odmówiono ci rejestracji do gp. Albo możesz też spróbować tak jak radzi Emilia w innej przychodni. Tylko tak jak mówię tu jest rejonizacja a Edi jest wielki więc przypuszczam, że tam przychodnie będą podzielone na dzielnice. Ale zapytać zawsze
warto. Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam. Nie denerwuj się. Prześpij się z tym. Jutro może uda Ci się coś postanowić i załatwić. Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Ja zmykam spać. Dobrej nocy dziewczynki.:-)
 
ja jak mieszkalam w hamilton to tez byla rejonizacja ale tu w glasgow juz tak bardzo na to nie patrza.
magdziarz a w twojej przychodni jest tylko jedna praktyka? u mnie jest chyba 5 czy nawet 6 , i jak w jednej nie mieli przyjec szlam do innej az wkoncu sie zapisalam :)
 
Anitha, nawet nie wiem, bo jak poszłam się zarejestrować to mi powiedzieli, że skoro mój Yeti nie jest moim mężem, to mnie nie zarejestrują bo tu ani nie pracowałam, ani sie nie uczę...:wściekła/y:
 
reklama
ja jak mieszkalam w hamilton to tez byla rejonizacja ale tu w glasgow juz tak bardzo na to nie patrza.
magdziarz a w twojej przychodni jest tylko jedna praktyka? u mnie jest chyba 5 czy nawet 6 , i jak w jednej nie mieli przyjec szlam do innej az wkoncu sie zapisalam :)
U mnie sa dwa okienka na przeciwko, dwie przychodnie w jednej:)
 
Do góry