reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam w ten piekny(hahahaha)poranek.Asiula stwierdzila , ze sie wyspala wiec ja chyba tez:) Robi tak juz 4 dzien z rzedu.Achhh



edit
wracamy do lozka:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie ale dzis zimno brr a jak ciemno na dworze :baffled: anitha GRATULUJE pracy ;-):-) magdziarz a liczylam na to ze ty juz rozpakowana :-( a co do gp to tak: jak ja zaszlam tu w ciaze nie bylam zapisana nigdzie do gp wiec pierwsze co o czym tu wiedzialam to dr raczkowski wiec zapisalam do niego a ze mialam problemy z moja ciaza i cialam sie przepisac do innej przychodni to mnie nie chcieli bo akurat na moje nieszczescie nalezalam rejonem pod raczkowskiego :baffled::-( i niestety przez tego pajaca nie wiem co by bylo z moim dzieckiem :-( dobrze ze jechalam na urlop do pl. w polsce wyladowlam w szpitalu i juz wracac nie moglam :-(ale naszczescie wszystko dobrze sie skonczylo i urodzil sie taki maly diabelek hehe 3 tyg przed terminem :tak: i do ediego wrocilam juz rozpakowana :tak:
 
Ostatnia edycja:
Gwiazdeczka ja przez raczkowskiego poronilam pierwsza ciaze wlasnie:wściekła/y: bylam chora mialam ponad 38 goraczki przez jakies 10 dni a ze staralismy sie o dziecko to nie bralam zadnych aspiryn i takich tam tylko tzw domowymi sposobami zbijalam temp. poszlam do niego na wizyte i on mi mowi ze to szkocja a nie pl i tu sie przeziebienia nie leczy:szok::no:darlam sie na niego i wyzywalam juz pozniej bo mialam go dosc i jego paplania...mowilam ze moge byc w ciazy zeby zrobil szybki test z krwi ale on mowi ze po co...kup sobie paracetamol i jak mamusia z pl wysle to rutinoskorbin i moze jakis antybiotyk bo albo leczysz sie po szkocku albo po polsku:szok::wściekła/y: no dwa dni pozniej test byl pozytywny a po 6 tyg na usg nie bylo juz serduszka slychac:no: nie sadze zeby to byl dobry lekarz:cool::wściekła/y:

Magdziarz a moze jak bedziesz u siebie w przychodni trawisz na inna babke?? jak nie to przy niej powiedz ze jest prawo w UK ktore mowi ze ma obowiazek cie przyjac i jak nadal nie to ty w tej chwili dzwonisz do cabu i niech sie dyma. dla potwierdzenia niech ci zapisze swoje iimie i nazwisko na kartce zebys wiedziala kogo pozwac. moze pomoze bo ja tak czesto robilam jak trzeba bylo tumanom uswiadamiac ze pl tez w europie lezy i na debila nie trafilo:tak:
 
azorek84 wspolczuje :-( ja tez nie wiem co dalej by bylo jak bym do pl nie poleciala :-( a mnie raczkowski powiedzila ze jak mam ciezka prace to mam sie zwolnic albo zmienic prace bo chilam zwolnienie od niego :-(
 
brak slow normalnie na tego pacana:no:
ja sie zbieram amelka wcale nie pomaga:baffled: ehhhh jak juz sie dokulam i dowieje nas do i z przychodni to dam znac co u mlodej. i chyba siebie na wizyte musze umowic z tymi wynikami i prosic o badanie z moczu jakies czy cos ehhh jednak widze ze w pl kolejne badania trzeba bedzie machnac:zawstydzona/y:
 
Witam z rana

Moje dziecię jeszcze śpi :szok::szok::szok: i ani myśli się obudzić. Wczoraj kiepsko się czuła po szczepieniu, cieszę się, że nie pozwoliłam na trzy zastrzyki, bo pewnie byłoby gorzej.
Wieczorem obydwie nie miałyśmy już siły i po prostu padłyśmy
ok, obudziła się, napiszę potem, co miałam napisać
Magdziarz, jaki jest post code u ciebie? Bo może na moją przychodnię się łapiesz, oni mają naprawdę duży rozrzut.
dobra, lecę
 
Czesc dziewczyny. Tak czytam magdiarz o twoim problemie i wierzyc mi sie nie vhce ze nie chca kogos przyjac do GP.
"If you have difficulty registering with a GP, your local health board will be able to help. You can get the telephone number of your local health board from the phone book - look under Health Services in the A-Z listing of local businesses and services - or by visiting our useful resources page." moze tam sie zglosic. Tu sobie sprawdz po post codzie gdzie nalezyc mozesz Find Your Local Services - NHS24. Z tego co pamietam...jak ja sie rejestrowalam to nikt sie nie pytal czy pracuje. Chcieli jedynie paszport i jakis list z potwierdzeniem adresu.. chyba tylko to. Moze nie doczytalam wszystkiego odnosnie twojego przypadku.. ale dziwna sprawa jak holera..
 
reklama
no tutaj niestety a moze stety jest tak ze nie daja zwolnienia z pracy z powodu ciazy. Ale za to tutaj jest takie prawo, ze jesli masz ciazka prace albo taka, ktora powoduje zagrozenie dla ciazy to musza ja zmienic. Mnie zmienili zakres oboawiazkow, zebym nie musiala dzwigac i robic ciezkich rzeczy. Mialam wiecej przerw podczas pracy. W polsce daja zwolnienie praktycznie od poczatku ciazy ale co z tego jak pozniej wiadomo ze do pracy juz nie ma powrotu bo nawet jesli sie wroci to wymysla powod zeby cie zwolnic.
To ja chyba wole popracowac w czasie ciazy i miec do czego wrocic po macierzynskim.
A z tym paracetamolem tez sie smialam ale do czasu jak mi ktos powiedzial zebym brala po 2 tabletki a nie jedna co 6 godzin mniej wiecej i nie przestawala po 2 dniach tylko brala kolejne 2 to mi wtedy przejdzie.
 
Do góry