reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hej dziewczyny:)
Deveinred Mestwin jest przesliczny i taki malusi:)
Isabell mozesz isc do family planning ale jestes juz tam zarejestrowana?bo jak ja chcialam pojsc to najpierw musialam sie zarejestrowac i potem dopiero do lekarza ale za dlugo bym musiala czekac,idz moze go gp do kobiety pewnie cie zbada albo wysle do pielegniarki na badanie i cos zapisze,ja raz byla tez w szpitalu,zadzwonilam wieczorem na nhs 24 i umowili do szpitala na wizyte,mam nadzieje ze cos pomoglam.
Gwiazdeczka ja mialam usg dopochwowe robione jak juz bylam w ciazy,wyliczajac ponad 2 tyg i nic lekarz nie widzial wiec moze poczekaj jeszcze troszke to moze akurat cos na tescie wyjdzie,zycze aby byly to 2 kreseczki,powodzenia:)
 
reklama
Piotrek w koncu spi to mam chwile,obiad jeszcze z wczoraj zostal to moge polenic sie troche:-D
Deveinred moze narazie niech maly spi jak mu wygodnie a potem sprobujesz w lozeczku,u nas tez przez te problemy tylko w pionie u nas na klatce zasypial a potem po paru tygodniach bez problemu dal sie polozyc do lozeczka,wiem ze dzieci sa rozne i czasami sie przyzwyczajaja ale moze potrzebuje twojej bliskosci,taki jeszcze malusi:-) albo w wozku sprobuj u nas to chyba pomagalo nawet,powodzenia :-)
 
Doveinred - synus jest sliczny:) oj.. kiedy moj natus byl taki fajny ze spi je spi je spi je:) Fajnie ze dajesz rady z karmieniem. Moj tez chcial czesto cyckac..ale mi sie to nawet podobalo, to napewno niezapomniane chwile:) dziewczyny tu doradzaja basket, ja tez malego trzymalam w koszyku wlasnie blisko mojego lozka, do tego obwiniety wasko zeby czul sie bezpieczniej. Moze i twoj to polubi.
Gwiazdeczka - pewnie sie nie umisz juz doczekac zeby sprawdzic sie testem ciazowym:) achh.. ta adrenalinka:) trzymam kciuki

Dzis mi sie niechce gotowac.. w koncu swieto hehehehe pojade po pizze do tesco:)
aaa.. jadlam dzis u znajomej zupe z lososia.. nigdy nie robilam a na prawde byla pychotka...Polecam na obiadki.. syta zupa:)
 
gwiazdeczka jesli kupisz czuly test ( ja mialam jakies tanie paski z ebaya) to pokaza Ci juz nastepnego dnia po spodziewanej miesiaczce. Nawet jesli drugi pasek bedzie blady to i tak oznacza ciaze. Mnie pokazal juz nastepnego dnia rano po tym jak nie dostalam okresu.

doveinred sliczny synus. I taki malutki - szybko sie zapomina kiedy wlasne dzieci byly takie. A z tym spaniem to rzeczywiscie dziala ciasne opatulenie dziecka. Moja spala na poczatku w takiem przenosnym nosidelku, ktore wkladalam do lozeczka. Ale drugim powode dla ktorego nie chce spac w lozeczku jest to ze moze byc mu za goraco - sprawdz czy nie masz za cieplo w pokoju i czy on nie jest za grubo ubrany. Ja wlasnie ktorejs nocy zauwazylam ze mala mi sie mniej budzi jak jej za cieplo nie okrylam. A jesli chodzi o ssanie piersi to moze on wcale nie je tyle czasu tylko sobie zrobil z Twojej piersi smoczek? Slyszysz jak przelyka? A moze tez w miedzy czasie przysypia? Posmyraj go po policzku zeby zaczal znowu ssac :)
 
Wpadam szybciutko :-)
No te techniki budzenia to juz opanowalam bo Barnim byl taki sam. Czasami maly przysnie wiec go lekko poglaskam czy takie tam.
Pewnie zrobil smoczek ( mam to na uwadze) ale jeszcze za szybko by mu podac normalny- chce dac cos okolo 1 mies dopiero i jak go polubi to bedzie prosciej.
W wiekszosci czasu znaczy tak na 85 prc to zawsze slysze przelykanie za kazdym razem, napewno z poczatku jakies 15-20 minut, jak przedluza czas karmienia to juz tak mniej ssie. Ale intensywnie to daje rade ssac te 15-20 minut.
Narazie wygodnie troche jak zasypia przy cycu jak karmie na boku ( jak leze) bo ja tez wtedy spie.... pewnie odpadam szybciej niz on skonczy jesc:zawstydzona/y:
Z tym ciasnym otulaniem to od szpitala go tak klade ale on po odlozeniu wlasnie do koszyka zaczyna sie wiercic i probuje wyjac raczki albo przekrecic sie na bok.
 
GWIAZDECZKA info o rowerkach masz na gg :D ja wlasnie od dentysty wrocilam i w przyszla srode uparl sei ze zrobi 3 zeby na raz!!!! aaaaaaaaa jak ja wysiedze 40 min z otwarta paszcza??? masakra heheheh grunt ze zneiczulenie bedzie :D

MISIALULA dzieki kochana za opieke nad mloda i szkoda ze pogoda sie zrypala i trzeba bylo w domku siedziec :( jak by cos ci bylo trzeba pomoc przy przeprowadzce daj znac. pomoge na ile bede mogla.
 
Cześć dziewczynki:-) oczywiście najlepszego z okazji Dnia Kobiet.
Oj padnięta dziś jestem. Ale nocki już odbębnione więc znów 5 dni spokoju. Mężuś dziś obiad zrobił. A ja dziś mam takiego lenia, że masakra. Może przez tą pogodę...
DOVAINRED twój synuś jest przesłodki. Takie maleństwo kochane właśnie sobie uświadomiłam jak szybko dzieci rosną, więc ciesz się tym maleństwem. Jeszcze raz gratuluję. :-)
MARLENKA widzę, że i Was dopadło jakieś wirusisko chyba taka pora. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia:-)
GWIAZDECZKA z całych sił trzymam za Ciebie kciuki. Mam nadzieję, że już wkrótce zobaczysz upragnione 2 kreseczki. Powodzenia;-)
IzabellL nie ma się czego wstydzić. Idź po prostu do gp i powiedz w czym rzecz. Albo umów się na wizytę z pielęgniarką bo tutaj takie badania jak np. cytologię robi pielęgniarka, recepty na antykoncepcję też u niej dostaniesz więc myślę, że i z takim problemem możesz się do niej zwrócić. A gdybyś zdecydowała się pójść do GP to poproś o skierowanie do specjalisty. Jeśli mogę coś poradzić to na takie infekcję podobno pomaga sok z żurawin, bądź grejfrutów. Tak mi poradziła położna w PL jak ja miałam infekcje podczas ciąży. I faktycznie pomogło bo przy następnych badaniach było ok. Aczkolwiek nie wiem czym objawia sie Twoja infekcja. Zaszkodzić raczej to nie zaszkodzi. ;-)
 
bzyczek ja jakos nie ufam gp. lekarz od wszystkiego jest zazwyczaj od niczego, skierowanie do specjalisty? To musialoby sie niewiadomo co dziec zeby dali, nic sprobuje family planing a jak nie to umowie sie do lekarki, maja tam pielegniarki wiec moze od razu zrobia badania.
Dziewczyny co z naszym wypadem w czwartek?
 
reklama
DOVEINREDmały synio jest prześliczny,a powiedz jak Barnim na niego reaguje?Co do spania,to moj mały spał przez wiekszosc nocy z nami,bo mi było tak wygodniej, wiec tu nie doradze:)
Gwiazdeczkatrzymam kciuki za pozytywny dla Ciebie wynik:)
 
Do góry