reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
doveinred śliczniutki chłopczyk jeszcze raz gratuluję
doty mam nadzieję że wyzdrowiejesz daj jutro znać co i jak bo ja mam wizytę u lekarza w czwartek miałam ją odwołać gdybyśmy jechały ale jeśli nie będziesz jechała to ja też nie pojadę tylko pójdę do lekarza
marlenka nr to fryzjera 01236443999
joasia szybko się zebraliście fajnie że malutka dobrze zniosła podróż my też się wybieramy samochodem w lipcu ale nie wiem jak to będzie moja mała już trochę zwiercona więc nie wiem czy wytrzyma
isabell ja też się zastanawiam nad 3 dzieckiem ale to z wielkim znakiem zapytania i nie chodzi tu o to czy dam radę tylko raczej finanse czy będę mogła zapewnić całej trójce jak najlepsze życie rzeby niczego nam nie zabrakło i to najbardziej mnie powstrzymuje wszystko jest okropnie drogie zabawki i ciuchy

ja dziś leniu****ę do popołudnia kupiłam pierożki na obiad więc nie muszę dziś sterczeć w kuchni zaraz kawkę sobie zrobię bo jeszcze nie piłam a wieczorkiem do pracy a w sobotę idę na balety z pracy koleżanka kończy 40 wię będę miała okazję się rozerwać pozdrawiam
 
kurcze ledwo sprzatnełąm łazienke, a tu fabryka stron:)
Dovneired- sliczny jest maluszek.
A jakie miał wymiary??
U nas domi spał w koszyku i opatulony, tak zeby miał ciasno jak w brzusiu.
PolecAm otulaczek- cos lepszego niz rozek.
Bo ma scisniete raczki, ktore go nie pobudzaja.
a w rozku raczki luzem i domi cigale machał raczkami i spac nie chcciał.

isabel- no ale zes dała!!
ja uwielbiam dzieci, kochaM,zycie bym oddała,
zastanawiam sie nad drugim, ale najpierw musze do pracy pojsc i chociaz pol roku przepracowac, by dostac macierzynskie.
bo z czego bedziemy zyc?
Aj to nie takie łatwe. Jak sobię mysle ze bede miala domiego i jeszcze jedno to juz tylko dom i garb jak nic:)
 
Hej, hej babeczki

Doveinred, małe cudo masz, gratuluję serdecznie, jest przesłodki, a to ostatnie zdjęcie- rewelacja:-) Misialula ci dobrze radzi, otul go czymś to będzie spokojniejszy. A jak nie, to poczekaj aż mocniej zaśnie i wtedy dopiero włóż do koszyczka. U mnie działało, bo Natalka też czasem od razu się budziła w koszyku


Ja też jestem za wyjściem do baru. A z tą nasiadówką u Azorek to było chyba tak, że ja się z nią na wino umawiałam, a w międzyczasie pojawiał się wątek Dnia Kobiet i tak wyszło, że to na dzień kobiet ;-) A my tak bez okazji wtedy się umawiałyśmy :-D

Gwiazdeczka, oby to było to, o czym marzysz, ale faktycznie poczekaj jeszcze trochę z tym testem

Ja już trzeci dzień krupnik jem :dry: Zrobiłam oczywiście tyle, że dla armii by starczyło, a szkoda mi wyrzucić, bo dobry jest i mięsko w nim pływa :-D Tzn mięsko bym jakoś przebolała, bo to pierś z kury, a nie przepadam, niemniej jednak jakoś się wzdrygam przed wyrzucaniem jedzenia. Więc już mi bokiem wychodzi :sorry2: Następnym razem zrobię sałatkę z ryżu, taką, jak jadłam u Azorek :tak: Pycha była :tak:
 
Doveinred, jaki uroczy ten Twój Synek... :tak: Zazdroszczę ogromnie-też juz bym chciała byc rozpakowana :crazy: Zawsze przed porodem kobieta robi sie taka niecierpliwa? :confused: Na dzien kobiet mogłoby mi moje dziecko suprajsa zrobić i się pojawić :-D
 
magdziarz ja w dzien porodu to bylam jakas tak dziwna dziwnie sie czulam sama nie wiedzilam co mi jest i kolezanka mi mowila ze jak ona tak sie czola to na drugi dzien urodzila a ja mowie co ty ja mam 3 tyg jeszczcze do terminu ona poszla ode mnie a mnie skurcze o 22 zlapaly a o 11.10 nastepnego dnia urodzil sie alan ;-):-) vampiria oby oby ale jakos w to watpie tak poczekam moze na weekend dopiero zrobie test
 
:-D:tak:a moj alan urodzil sie w urodziny mojego meza :-D szykowalismy impreze tylko ze ja juz jej nie doczekalam wiec moj mial impreze urodzinowa z pepkowym :-D i jaki dumny z tego faktu jest :-)
 
reklama
Doveinred sliczniutki, jak patrze na takie malenstwa to mi sie kolejnego chce, zapomnialam dodac ze moja mala tez byla mocno opatulona i wtedy spala po kilka godz
Magdziarz juz blizej niz dalej do porodu
Dziewczyny poradzcie gdzie najlepiej zglosic sie na te badania
 
Do góry