reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Doveinred no to masz glodomorka
Dziewczyny czy moge isc do family planing bo wydaje mi sie ze jakals bakterie zalapalam a do gp tak jakos mi glupio poza tym przeciez i tak mnie nie zbada
No i zastanawiam sie nad 3 dzieckiem, chyba zwariowalam
Doveinred mi mala tez na poczatku nie chciala spac w lozeczku wiec praktycznie 2 miesiace spala w wozku, ja mialam gondole wiec wygodnie jej bylo
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja w niedziele pytałam o samolot i przelot z maleństwem- btw dziękuję za odpowiedzi- a w poniedziałek ok południa rzuciłam do TŻ hasło,że może byśmy autem pojechali,on na to "pakuj się" i wieczorem byliśmy już w drodze do Polski :)
Mała dzielnie zniosła podróż i wszystko jest ok. Przez tydz tu nie zaglądałam i nawet nie bede sie starala nadrobic zaległości bo tyle tego,że szok. Wychwyciłam tylko,że doveinred rozpakowana już-spóźnione ale serdeczne gratulacje.
 
Isabell no my urzywamy moses basket ale i tak cieplo mamy najwazniejsze.
gwiazdeczka- moze tak tak u mnie - niewidziala??
joasia- dzieki
 
Hej dziewczyny u nas grypa dziewczynki na antybiotyku i mnie rozklada .Mam pytanko macie moze adres lub tel do fryzjerki z coatbridge z tego co wiem to polka jest w salonie pozdrawiam wszystkie mamy i wszystkiego najlepszego dla kobitek malych i duzych
 
reklama
witam sie i ja. wlasnsie chce uspic amelkowne zeby cosik pospala dzisiaj bo pozniej do dentysty jade.:dry: cos jej to zasypianie nie idzie ehhh wiedzialam ze za wczesnie na nia:baffled::sorry2:ehhh moj dzisiaj po 20 wraca dopiero wiec bede sie sama z maruda uzerac do wieczora:baffled: taki mam dzien kobiet:crazy:
WSZYSTKIEGO NAJL;EPSZEGO KOBITKI:-):-)
kwiaty-na-dzien-kobiet.jpg


Ale chyba dalej aktulane picie winiaczy u azorka w ten weekend??
:szok: a ja pierwsze slysze ze robie domowke hahahaha moj by nie wytrzymal babinca w domu hahaha:-D:-D olu trzeba by gdziesik do baru wyjsc, no ilez ja moge siedziec w domu co??:-D:-D:-D
azorku chyba we 2 na ta impreze pojdziemy choc mam 2 chetne inne to bedzie nas 4 ;-);-);-)
a ja mam jeszcze jedna chetna podesle jej linka i tylko bilety by trzeba bylo zamowic i luzik:-)
 
Do góry